אחרי שנתיים ושלוש, מיציתי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

airhelp
יצירת קשר:

אחרי שנתיים ושלוש, מיציתי

הודעהעל ידי airhelp » 16 פברואר 2016 16:31

אהלן אני משרת כשנתיים ושלוש כבר בצבא ואני מרגיש שאני לא מסוגל יותר תסבול את זה..

ההרגשה הנוראית הזאת של בזבוז זמן שלי וכל ההתנהלות של המערכת הזאת כבר גורמים לי לרצות למות כל יום שאני קם ונוסע לשם כדי להעביר עוד יום חסר משמעות ארוך של מ8 עד 5 אני מרגיש שאני נחנק..

חשבתי על ללכת לקבן ולהתחיל תהליך כל שהוא לכיוון של החופש והיציאה מהגוף הזה תוכלו לתת לי קווים מנחים מאיפה להתחיל מה לומר..
ובנוסף רציתי להתייעץ אם אתם מציעים לנסות לאזור כוחות ולהעביר את היי חודשים הבאים איך שהוא או לעשות צעדים?

הייתי כבר אצל קבן מספר פעמים בשירות שלי מכל מני סיבות ברובן הצגתי את עצמי כבחור דיכאוני
אורח

Re: אחרי שנתיים ושלוש, מיציתי

הודעהעל ידי אורח » 16 פברואר 2016 21:00

airhelp כתב:אהלן אני משרת כשנתיים ושלוש כבר בצבא ואני מרגיש שאני לא מסוגל יותר תסבול את זה..

ההרגשה הנוראית הזאת של בזבוז זמן שלי וכל ההתנהלות של המערכת הזאת כבר גורמים לי לרצות למות כל יום שאני קם ונוסע לשם כדי להעביר עוד יום חסר משמעות ארוך של מ8 עד 5 אני מרגיש שאני נחנק..

חשבתי על ללכת לקבן ולהתחיל תהליך כל שהוא לכיוון של החופש והיציאה מהגוף הזה תוכלו לתת לי קווים מנחים מאיפה להתחיל מה לומר..
ובנוסף רציתי להתייעץ אם אתם מציעים לנסות לאזור כוחות ולהעביר את היי חודשים הבאים איך שהוא או לעשות צעדים?

הייתי כבר אצל קבן מספר פעמים בשירות שלי מכל מני סיבות ברובן הצגתי את עצמי כבחור דיכאוני

חחחח באמת נראה לך שאנשים פה יציעו לך "לנסות לאזור כוחות ולהעביר את היי חודשים הבאים איך שהוא"? :lol:

אולי כדאי שתחשוב לבד מה אתה רוצה כי מצד אחד אתה רוצה למות כל היום ומצד שני אתה רוצה לנסות לאזור כוחות ולהעביר את היי חודשים הבאים איך שהוא... זה קצת סותר אחד את השני לא?
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 17 פברואר 2016 12:09

היי,
אני מציע לך לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש.
פרטים בחתימה.

הרבה בהצלחה!
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 17 פברואר 2016 12:09

היי,
אני מציע לך לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש.
פרטים בחתימה.

הרבה בהצלחה!
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים