אחרי פגישה עם קב"ן

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

rami_levy
יצירת קשר:

אחרי פגישה עם קב"ן

הודעהעל ידי rami_levy » 14 פברואר 2016 15:58

שלום לכולם ..
אז ככה,
אמא שלי חולת סרטן המוח (GBM) במצב קשה מאוד.
ועקב זאת אני רוצה לצאת מהצבא.
התגייסתי ב9/2 וישר אמרתי לקצין מיון שאני רוצה לראות קבן ושאני לא מרגיש עם עצמי טוב .
עקב המצב של אמא שלי הם התייחסו אלי יותר ברצינות והביאו ביום הגיוס אני לא יודע אם זה קבן
זה היה ראש מדור אבחון והערכה
אחרי שיחה של 10 דק' הוא שלח אותי הביתה ליומיים ואמר לי לחזור לשיחה .
המצב שלי ממש לא טוב אני מרגיש חרא ואני דכאוני בקושי מדבר עם אבא שלי ועצוב רוב היום.
אם אני אשלח לטירונות אני מפחד לעשות לעצמי משהו..
בכל מקרה...אחרי השיחה איתו אמר לי לחזור יום ראשון,חזרתי היום והייתי בשיחה עם קב"ן.
אחרי שיחה של 40 דק' הקבן ביקש לדבר עם אבא שלי , אבא שלי אמר לו שאני גם סגור בתוך עצמי וכו' וכו'.....
ולאחר מכן הוא נתן לי הפנייה לפסיכיאטר..
מה הסיכוי שאני אצא?זה שהוא הפנה אותי לפסיכיאטר זה אומר שהוא "התרשם" או "מאמין" לי,ומסר לפסיכיאטר את הסיכום פגישה והוא רק יאמת איתי פרטים?
תודה.......
The_animal
יצירת קשר:

Re: אחרי פגישה עם קב"ן

הודעהעל ידי The_animal » 14 פברואר 2016 21:20

rami_levy כתב:שלום לכולם ..
אז ככה,
אמא שלי חולת סרטן המוח (GBM) במצב קשה מאוד.
ועקב זאת אני רוצה לצאת מהצבא.
התגייסתי ב9/2 וישר אמרתי לקצין מיון שאני רוצה לראות קבן ושאני לא מרגיש עם עצמי טוב .
עקב המצב של אמא שלי הם התייחסו אלי יותר ברצינות והביאו ביום הגיוס אני לא יודע אם זה קבן
זה היה ראש מדור אבחון והערכה
אחרי שיחה של 10 דק' הוא שלח אותי הביתה ליומיים ואמר לי לחזור לשיחה .
המצב שלי ממש לא טוב אני מרגיש חרא ואני דכאוני בקושי מדבר עם אבא שלי ועצוב רוב היום.
אם אני אשלח לטירונות אני מפחד לעשות לעצמי משהו..
בכל מקרה...אחרי השיחה איתו אמר לי לחזור יום ראשון,חזרתי היום והייתי בשיחה עם קב"ן.
אחרי שיחה של 40 דק' הקבן ביקש לדבר עם אבא שלי , אבא שלי אמר לו שאני גם סגור בתוך עצמי וכו' וכו'.....
ולאחר מכן הוא נתן לי הפנייה לפסיכיאטר..
מה הסיכוי שאני אצא?זה שהוא הפנה אותי לפסיכיאטר זה אומר שהוא "התרשם" או "מאמין" לי,ומסר לפסיכיאטר את הסיכום פגישה והוא רק יאמת איתי פרטים?
תודה.......

היי רמי שלום , המצב בבית שאתה מתאר הוא באמת לא קל , נשמע שכמו שבדיוק כתבת הקב"ן התרשם שיש פה בעיה וזה לא מצב רגיל .
בדרך כלל פגישה מול פסיכיאטר "היא אותה גברת בשינוי אדרת" הוא ישאל שאלות ויראה אם הוא יוכל לעזור פחות או יותר כמו שהקב"ן עושה את אימות הפרטים הוא יעשה בסגנון של "שמעתי מהקב"ן שהמצב בבית הוא ככה וככה , איך זה משפיע עליך?" ופה אתה בדיוק יכול להראות לו כמה המצב קשה ושגיוס לצבא ממש לא מתאים לך נפשית.
עצם זה שאבא חיזק את הטענה שאתה סגור בתוך עצמך זה מעיד על אמינות בתהליך ובדרך כלל מהניסיון שלי קב"ן לא מבקש לדבר עם ההורים כול כך מהר (אם בכלל) ככה שזה בהחלט יכול לאשר שהוא מאמין לך.

שיהיה המון בהצלחה!

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים