חייב עזרה דחוף הפסיכיאטר רוצה 1200 שקל!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

USBMODE
יצירת קשר:

חייב עזרה דחוף הפסיכיאטר רוצה 1200 שקל!!

הודעהעל ידי USBMODE » 05 פברואר 2016 10:00

תקשיבו המקרה הוא כזה , הייתי לפני כמעט שנה בצו ראשון עברתי שם הכל, דיברתי עם קבן והיא רצתה לא לגייס אותי אומנם בגלל תיק במשטרה שהייתי צריך לסגור הייתי צריך שהקצינת מבחן שלי תמליץ על גיוסי אז שלחו לי צו גיוס ל7 במרץ

יש לי עבר פלילי של 2 תיקים במשטרה (לא חשוב עכשיו על מה)
והייתי בטיפול בפסיכולוג בשנת 2013 (ברבעון ה4)
אז באתי עם המסמכים והצבא יודע על התיקים שלי , הגעתי לקבנית והיא לא רצתה לקבל אותי בכלל אליה בטענה שדיברנו כבר , כשהתעקשתי להיכנס אליה אמרה שאני צריך להיות בטיפול פסיכיאטר כדי להיכנס , ולא חשוב מה שאמרתי על התאבדות לא הקשיבה ושלחה אותי הבית

עכשיו כמה חברים המליצו לי על ללכת לפסיכיאטר לאבחון ואז כשהוא יסיים לאבחן אותי ושירשום עלי דוח חריף לשלוח את זה לצבא וזה אמור לכוון אותי לפטור משירות צבאי
אני ממש מבולבל ולא יודע מה לעשות אשמח לעזרה
USBMODE
יצירת קשר:

Re: חייב עזרה דחוף הפסיכיאטר רוצה 1200 שקל!!

הודעהעל ידי USBMODE » 05 פברואר 2016 14:01

מה 16 צפיות ואין תגובה אחת מישהו עזרהה
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 פברואר 2016 15:11

USBMODE כתב:תקשיבו המקרה הוא כזה , הייתי לפני כמעט שנה בצו ראשון עברתי שם הכל, דיברתי עם קבן והיא רצתה לא לגייס אותי אומנם בגלל תיק במשטרה שהייתי צריך לסגור הייתי צריך שהקצינת מבחן שלי תמליץ על גיוסי אז שלחו לי צו גיוס ל7 במרץ

יש לי עבר פלילי של 2 תיקים במשטרה (לא חשוב עכשיו על מה)
והייתי בטיפול בפסיכולוג בשנת 2013 (ברבעון ה4)
אז באתי עם המסמכים והצבא יודע על התיקים שלי , הגעתי לקבנית והיא לא רצתה לקבל אותי בכלל אליה בטענה שדיברנו כבר , כשהתעקשתי להיכנס אליה אמרה שאני צריך להיות בטיפול פסיכיאטר כדי להיכנס , ולא חשוב מה שאמרתי על התאבדות לא הקשיבה ושלחה אותי הבית

עכשיו כמה חברים המליצו לי על ללכת לפסיכיאטר לאבחון ואז כשהוא יסיים לאבחן אותי ושירשום עלי דוח חריף לשלוח את זה לצבא וזה אמור לכוון אותי לפטור משירות צבאי
אני ממש מבולבל ולא יודע מה לעשות אשמח לעזרה

יש במדינה אלפי פסיכיאטרים, חוות דעת אמורה לעלות בסביבות 500 שקל, אם מישהו רוצה 1200 תמצא פסיכיאטר אחר שייקח פחות.
אחר כך תשלח את חוות הדעת ללשכת הגיוס ואמורים לשלוח לך זימון לקבן, תתקשר ותנדנד להם כדי לוודא שהם קיבלו את הפקס שלך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 פברואר 2016 16:21

היא רוצה 2500 שקל והיא אומרת שהיא תיתן לי חוות דעת מאוד חריפה ורצינית ותגיש עירעור במידה והצבא ירצה לגייס אותי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 פברואר 2016 00:28

אורח כתב:היא רוצה 2500 שקל והיא אומרת שהיא תיתן לי חוות דעת מאוד חריפה ורצינית ותגיש עירעור במידה והצבא ירצה לגייס אותי

יש גם פסיכיאטרים שרוצים 5000, בסופו של דבר מי שבמצוקה ייצא מהצבא גם עם חוות דעת של 100 שקל, אבל בא לך לבזבז 2500 או 5000? תהנה למה לא..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 06 פברואר 2016 13:08

עידכון מצב : אחרי שדיברתי עם כללית קיבלתי הפנייה דחופה לבית חולים הגעתי לבית החולים הופנתי מיד לפסיכיאטר הפסיכיאטר דיבר איתי
הייתי אם ראש שקוע בידיים שיחקתי הרבה ביידים עניתי הרבה בכן , לא ,לא יודע , מה זה משנה לך
סיפרתי לו שרציתי להתאבד אולם זאת רשם בדוח שולל תוכניות להתאבדות איך אני גורם לסיפור של הלתאבד להיראות אמין ?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 פברואר 2016 04:16

אורח כתב:עידכון מצב : אחרי שדיברתי עם כללית קיבלתי הפנייה דחופה לבית חולים הגעתי לבית החולים הופנתי מיד לפסיכיאטר הפסיכיאטר דיבר איתי
הייתי אם ראש שקוע בידיים שיחקתי הרבה ביידים עניתי הרבה בכן , לא ,לא יודע , מה זה משנה לך
סיפרתי לו שרציתי להתאבד אולם זאת רשם בדוח שולל תוכניות להתאבדות איך אני גורם לסיפור של הלתאבד להיראות אמין ?

חוות הדעת עצמה היא מספיקה כדי לקבל התייחסות רצינית יותר מהצבא, לא חובה שיהיה סיפור התאבדות

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים