תור לפסיכיאטר בעוד כמה ימים.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

barak5397
יצירת קשר:

תור לפסיכיאטר בעוד כמה ימים.

הודעהעל ידי barak5397 » 24 ינואר 2016 12:01

היי יש לי תור לפסיכיאטר צבאי בתל השומר ביום רביעי הקרוב לאחר שנפגשתי עם קפ"סית (קב"ן של חיל האוויר).
סיפרתי לה כמעט כל מה שרציתי (שחכתי חלק כי הייתי בלחץ), והיא קבעה לי תור אבל גם אמרה למפקד שלי שאני צריך לנסות להסתגל לתפקיד וללישון בבסיס ואז לחזור אליה אם עדיין המצב שלי לא משתפר או מחמיר.. דיברתי עם המפקד שלי והוא מבין את הבעיה שלי כי הוא גם הסכים לי לישון בבית כל יום עד שעני יפגש עם הקפסית, ובגלל ההמלצה שלה הוא לא יכול לתת לי לישון בבית יותר למרות שביקשתי עד לפגישה עם הפסיכיאטר, אז הציע לי לעבור לתפקיד אחר בגף כדי שאני יוכל לישון בבית, במקום לסגור 11-3 כי אני לא מסוגל לישון בבסיס, הסכמתי למרות שזה תפקיד חרא (סוג של עובד רסר של הגף שיוצא מאוחר לבית ולפעמים ישן בבסיס), הסכמתי כדי שאני יוכל לישון בבית עוד קצת עד לפסיכיאטר כי אני לא מסוגל להישאר בגף הזה בתפקיד הזה עם האנשים פה, אני בדיכאון במקום הזה ובתפקיד הזה ואני רק רוצה להיות במקום אחר שיאפשר לי לצאת לבית יותר.. אני לא רוצה לצאת מהצבא, אני רק רוצה לצאת מהגף והתפקיד הזה ולעבור לתפקיד שאני יוכל לישון בבית ולחזור מוקדם לבית, כלומר אני רוצה לפסול את המקצוע הנוכחי שלי ולהיות קרוב לבית.
השאלה שלי היא מה הסיכוי שהפסיכיאטר יבין את הבעיה שלי, שהיא ספציפית במקום שלי כרגע, בגף ובתפקיד עם האנשים שם, ויעזור לי לצאת משם ספציפית? האם הפסיכיאטר יכול להחליט להוציא אותי מהצבא על דעת עצמו על פי הדברים שאני אגיד לו? כי אני מפחד להגיד לו כל מיני דברים שאני חושב כדי שלא יוציא אותי מהצבא.. האם יש דרך שאני יוכל לכוון אותו לכך שאני רק רוצה לעבור גף ותפקיד או בסיס קרוב יותר לבית?
אני אשמח לעזרה מאנשים כאן שמבינים הפסיכיאטר צבאי. שיוכלו לעזור לי בנוגע לפגישה שלי עם הפסיכיאטר, קראתי גם טרגט 21 וזה עזר לי מאוד אבל אני לא רוצה לצאת מהצבא, יעזור לי מאוד פרופיל 45 או פסילת מקצוע או משהו כזה, כי אני עדיין רוצה לשרת אבל פשוט קשה לי מאוד בתנאים כאלה.. תודה לעוזרים.
אורח

Re: תור לפסיכיאטר בעוד כמה ימים.

הודעהעל ידי אורח » 24 ינואר 2016 23:44

barak5397 כתב:היי יש לי תור לפסיכיאטר צבאי בתל השומר ביום רביעי הקרוב לאחר שנפגשתי עם קפ"סית (קב"ן של חיל האוויר).
סיפרתי לה כמעט כל מה שרציתי (שחכתי חלק כי הייתי בלחץ), והיא קבעה לי תור אבל גם אמרה למפקד שלי שאני צריך לנסות להסתגל לתפקיד וללישון בבסיס ואז לחזור אליה אם עדיין המצב שלי לא משתפר או מחמיר.. דיברתי עם המפקד שלי והוא מבין את הבעיה שלי כי הוא גם הסכים לי לישון בבית כל יום עד שעני יפגש עם הקפסית, ובגלל ההמלצה שלה הוא לא יכול לתת לי לישון בבית יותר למרות שביקשתי עד לפגישה עם הפסיכיאטר, אז הציע לי לעבור לתפקיד אחר בגף כדי שאני יוכל לישון בבית, במקום לסגור 11-3 כי אני לא מסוגל לישון בבסיס, הסכמתי למרות שזה תפקיד חרא (סוג של עובד רסר של הגף שיוצא מאוחר לבית ולפעמים ישן בבסיס), הסכמתי כדי שאני יוכל לישון בבית עוד קצת עד לפסיכיאטר כי אני לא מסוגל להישאר בגף הזה בתפקיד הזה עם האנשים פה, אני בדיכאון במקום הזה ובתפקיד הזה ואני רק רוצה להיות במקום אחר שיאפשר לי לצאת לבית יותר.. אני לא רוצה לצאת מהצבא, אני רק רוצה לצאת מהגף והתפקיד הזה ולעבור לתפקיד שאני יוכל לישון בבית ולחזור מוקדם לבית, כלומר אני רוצה לפסול את המקצוע הנוכחי שלי ולהיות קרוב לבית.
השאלה שלי היא מה הסיכוי שהפסיכיאטר יבין את הבעיה שלי, שהיא ספציפית במקום שלי כרגע, בגף ובתפקיד עם האנשים שם, ויעזור לי לצאת משם ספציפית? האם הפסיכיאטר יכול להחליט להוציא אותי מהצבא על דעת עצמו על פי הדברים שאני אגיד לו? כי אני מפחד להגיד לו כל מיני דברים שאני חושב כדי שלא יוציא אותי מהצבא.. האם יש דרך שאני יוכל לכוון אותו לכך שאני רק רוצה לעבור גף ותפקיד או בסיס קרוב יותר לבית?
אני אשמח לעזרה מאנשים כאן שמבינים הפסיכיאטר צבאי. שיוכלו לעזור לי בנוגע לפגישה שלי עם הפסיכיאטר, קראתי גם טרגט 21 וזה עזר לי מאוד אבל אני לא רוצה לצאת מהצבא, יעזור לי מאוד פרופיל 45 או פסילת מקצוע או משהו כזה, כי אני עדיין רוצה לשרת אבל פשוט קשה לי מאוד בתנאים כאלה.. תודה לעוזרים.

זה לא פורום הקלות, וגם אם תקבל מקצוע עם יומיות זה עדיין לא יפטור אותך מתורנויות שבתות ואבטשים.
barak5397
יצירת קשר:

הודעהעל ידי barak5397 » 25 ינואר 2016 06:41

אורח כתב:
barak5397 כתב:היי יש לי תור לפסיכיאטר צבאי בתל השומר ביום רביעי הקרוב לאחר שנפגשתי עם קפ"סית (קב"ן של חיל האוויר).

זה לא פורום הקלות, וגם אם תקבל מקצוע עם יומיות זה עדיין לא יפטור אותך מתורנויות שבתות ואבטשים.

אני יודע שזה לא פורום הקלות, אבל בכל זאת אני יודע שלאנשים פה יש ידע שיכול לעזור לי מאוד בגלל שבאמת רע לי וקשה לי איפה שאני נמצא כרגע, ואני מקווה שמישהו יוכל לעזור לי בכל זאת,
ואם אני לא טועה פרופיל 45 פוסל מכל אלה.
אורח 2

הודעהעל ידי אורח 2 » 25 ינואר 2016 15:45

נכון שהפורום זה פורם לשחרור ,
אבל אפילו בדביק/נעוץ
כתוב שאפשר לשאול ולקבל עזרה אם מישהו יכול ...

ולנושא :
תמשיך עם טרגט 21 , פשוט שהוא ישכנע אותך להשאר בצבא עם הקלות תסכים .
תנעשה להכניס שהמקצוע מפריע לך , שאתה מרגיש שנוצר סמכות עליך בגללו ואתה בחרדות שתפשל ומישהו יפגע מיזה , וזה יהיה באשמתך.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 25 ינואר 2016 20:33

הפורום מיועד לכל מי שמעוניין לשאול שאלה בקשר לשירותו הצבאי.
באם יש מישהו שמעוניין ומסוגל לענות לו אין בעיה.
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
אורח

הודעהעל ידי אורח » 26 ינואר 2016 18:29

Sunshine כתב:הפורום מיועד לכל מי שמעוניין לשאול שאלה בקשר לשירותו הצבאי.
באם יש מישהו שמעוניין ומסוגל לענות לו אין בעיה.

טוב לדעת שמפורום סרבנים ונמנעים, זה הפך להיות פורום לקידום החיילים והשירות הצבאי.
מעולה. נהדר. אני רואה שההתפתחויות הן חיוביות מאוד.
אני מקווה מאוד שלכרמלה מנשה ולFXP תשאר פרנסה.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים