סובל מבעיה רפואית לא ברורה, לא בטוח מה לעשות הלאה.

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

משתמש
יצירת קשר:

סובל מבעיה רפואית לא ברורה, לא בטוח מה לעשות הלאה.

הודעהעל ידי משתמש » 23 ינואר 2016 16:37

שלום חברים.

אני משרת כשנה כתומך לחימה. התפקיד לא כרוך בעבודה פיזית רבה בדרך כלל. מעין תפקיד "פקידותי", יותר עבודה מול מחשב ועם ניירת.

אני סובל כבר כשלוש שנים, עוד מכיתה י"א, ממצב רפואי שגורם לי לחולשה בכל הגוף, עד כדי מצב של אפיסת כוחות וכמעט אי יכולת לתפקד לפעמים.
בוצעו אינספור בדיקות רפואיות אצל רופאים שונים אך אף אחד מהם לא הצליח להצביע ממה נובעת הבעיה, כל בדיקות הדם תקינות.
בעקבות הקושי הרב והסבל שאני חש במהלך השירות, החלטתי שאני מעוניין להשתחרר מצה"ל.
כיוון שמבחינה רפואית "נפלתי בין הכיסאות", ניסיתי את מזלי אצל הקב"ן, אך הוא לא השתכנע שאני סובל מבעיה נפשית כלשהי ודעתו היתה שהכיוון הוא דווקא רפואי.

מאחר ועד כה הלכתי בכל הדרכים "החוקיות והמקובלות", אני תוהה לגבי מה לעשות בהמשך.
האם לשכור את שירותיו של עורך דין? להיות נפקד? להמשיך לרדוף אחר רופאים בתקווה שיאמתו שאני אכן סובל מבעיה רפואית לא ברורה אך דורשת התייחסות (או אולי Chronic Fatigue Syndrome, בעבר כשהייתי אצל ראומטולוג צבאי הוא אמר שאיננו "מכיר" במחלה). ממש עובד עצות.
אשמח לשמוע את דעתכם.
אורח

Re: סובל מבעיה רפואית לא ברורה, לא בטוח מה לעשות הלאה.

הודעהעל ידי אורח » 01 פברואר 2016 22:28

משתמש כתב:שלום חברים.

אני משרת כשנה כתומך לחימה. התפקיד לא כרוך בעבודה פיזית רבה בדרך כלל. מעין תפקיד "פקידותי", יותר עבודה מול מחשב ועם ניירת.

אני סובל כבר כשלוש שנים, עוד מכיתה י"א, ממצב רפואי שגורם לי לחולשה בכל הגוף, עד כדי מצב של אפיסת כוחות וכמעט אי יכולת לתפקד לפעמים.
בוצעו אינספור בדיקות רפואיות אצל רופאים שונים אך אף אחד מהם לא הצליח להצביע ממה נובעת הבעיה, כל בדיקות הדם תקינות.
בעקבות הקושי הרב והסבל שאני חש במהלך השירות, החלטתי שאני מעוניין להשתחרר מצה"ל.
כיוון שמבחינה רפואית "נפלתי בין הכיסאות", ניסיתי את מזלי אצל הקב"ן, אך הוא לא השתכנע שאני סובל מבעיה נפשית כלשהי ודעתו היתה שהכיוון הוא דווקא רפואי.

מאחר ועד כה הלכתי בכל הדרכים "החוקיות והמקובלות", אני תוהה לגבי מה לעשות בהמשך.
האם לשכור את שירותיו של עורך דין? להיות נפקד? להמשיך לרדוף אחר רופאים בתקווה שיאמתו שאני אכן סובל מבעיה רפואית לא ברורה אך דורשת התייחסות (או אולי Chronic Fatigue Syndrome, בעבר כשהייתי אצל ראומטולוג צבאי הוא אמר שאיננו "מכיר" במחלה). ממש עובד עצות.
אשמח לשמוע את דעתכם.

ניסית להיות הגיוני ולומר את האמת לצבא, הפלא ופלא הם מחרבנים עליך בקשת... איזו הפתעה.

עורך דין = בזבוז כסף
נפקדות = לא תורם ורק מעקב אותך
להמשיך לרדוף אחרי רופאים = אתה יכול לנסות אבל כמה זמן אתה רוצה להקדיש לזה? חצי שנה?

אולי באמת המחלה שלך נפשית, אם כן הדרך הכי מהירה לאזרחות היא במישור הזה כי ניתן לגשת עצמאית לראות קבן ופסיכיאטרים במיון או בברהן תל השומר ובעוד מקומות בלי הפניות ותורים של שבועות.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

Re: סובל מבעיה רפואית לא ברורה, לא בטוח מה לעשות הלאה.

הודעהעל ידי Sunshine » 02 פברואר 2016 22:22

אתה מוזמן ליצור קשר עם רשת הליווי של פרופיל חדש.
פרטים נמצאים בחתימה.

בהצלחה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים