פטור על מצב משפחתי,האם זה אפשרי?

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים פטור על מצב משפחתי,האם זה אפשרי?

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106132 הגב
    Anonymous
    חבר

האם אפשר לקבל פטור על מצב משפחתי,
    בן אדם נשוי פלוס ילד עם שיתוק מוחין קשה מאד,פלוס ילד שני עם מחלה גנטית אשר משבשת את אורח חיים תקין,
    גיל 21

האם זה משהו אשר אפשרי לקבל ממנו פטור,או שצריך לעבור את התהליך הרגיל של 21

#162424 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה תקבל הת"ש 7 – לינת בית מלאה, והגבלת שיבוץ של עד 100 ק"מ מהבית.

#162426 הגב
    amigo
    חבר
    quote אורח:

האם אפשר לקבל פטור על מצב משפחתי,
    בן אדם נשוי פלוס ילד עם שיתוק מוחין קשה מאד,פלוס ילד שני עם מחלה גנטית אשר משבשת את אורח חיים תקין,
    גיל 21

האם זה משהו אשר אפשרי לקבל ממנו פטור,או שצריך לעבור את התהליך הרגיל של 21

יש אפשרות של קיצור שירות בעקבות בעיות ת"ש חמורות ע"י פנייה למש"קית ת"ש.

פטור עקב בעיות ת"ש? נדיר מאד שזה קורה אבל זה אפשרי. צריכה להיות לך בעיה סופר חמורה.. והתהליך לא פשוט בכלל. לפטור עליך לפנות לרכזת/קצינת הת"ש בבסיס שלך.

לדעתי, אם אתה מעוניין להשתחרר במהרה עקב המצב שציינת לעיל, 21 זה הדרך המהירה והבטוחה ביותר.

#162435 הגב
    Anonymous
    חבר

במצב שלך תנסה לשלוח מיילים לשליש יחידתי/ראש אכ"א (רצוי שליש יחידתי קודם).

קב"ן גם לא יזיק.

#162437 הגב
    Anonymous
    חבר

יש לי תאריך גיוס לעוד חודשיים,
    מה אני עושה עכשיו?
    לא הבנתי ממש למי אני פונה אשמח לעזרה.המצב הנפשי באמת על הפנים זה לא משחק.
    אני לא רואה את עצמי מסוגל להיות בצבא.אני בקושי מחזיק בבית.

אני רק רוצה את הדרך הכי מהירה לצאת משם.

#162438 הגב
    Jack_Flash
    חבר

רגע אחד, איך בכלל השגת דח"ש של כל כך הרבה זמן? או שאתה עולה חדש או משהו כזה? תפרט קצת יותר על הסטטוס שלך כדי שנוכל לעזור. ובלי קשר, לפי מה שתיארת פה, הייתי נותן לך פטור בלי לחשוב פעמיים… לא לתת לך פטור במצבך זה פשוט פשע.

אם בסופו של דבר תחליט ללכת על 21, אני מאמין ומקווה שהקב"ן יפגין כלפיך טיפה חמלה ואנושיות, אך זכור שבשיחה עם קב"ן כל הדברים שתיארת פה צריכים להיות מוצגים כמשניים לבעיות נפשיות או לקשיים נפשיים.

#162486 הגב
    MSMS
    חבר
    quote אורח:

יש לי תאריך גיוס לעוד חודשיים,
    מה אני עושה עכשיו?
    לא הבנתי ממש למי אני פונה אשמח לעזרה.המצב הנפשי באמת על הפנים זה לא משחק.
    אני לא רואה את עצמי מסוגל להיות בצבא.אני בקושי מחזיק בבית.

אני רק רוצה את הדרך הכי מהירה לצאת משם.

שלום,
    אתה צריך להבין שהצבא בחר לעצמו דרך שבה הוא לא משחרר על כל מיני בעיות משפחתיות או כלכליות ולא משנה כמה חמורות הן (שוב, חוץ ממקרים נדירים פה ושם). לא ישחררו אותך על הבעיות האלו אלא יציעו לך עזרה בתמיכה כלכלית, שירות קל וכו'.. ככה שלדעת הצבא הם יגידו "אנחנו נדאג לך ויהיה בסדר".

אם אתה רוצה להשתחרר כל הרקע הזה יעזור לך קצת מול הקב"ן אבל תצטרך להראות בעיות אמיתיות אצלך ממש, ושכל הסיפור הזה מאחוריך יהיה רק לרקע מסויים ולא לעיקר הבעיה.

בהצלחה, רק בריאות לכולם.

#162555 הגב
    Anonymous
    חבר

הדחיה היא על בסיס דתי למדתי עד לפני שנתיים,לידת הילד הראשון ומאז אני לא ממש מסוגל לעשות משהו,
    אגב מה לגבי אב חד הורי?
    אם אישתי נתנה הודעה אצל עורך דין שאנחנו פרודים והיא לא לוקחת שום חלק או אחריות על הילדים?
    אני רק צריך להבין האם יש אפשרות שאני יקבל על הרקע זה פטור הוא שאני פשט צריך לגרום להם להוציא אותי על נפשי(שגם זה לא בעיה במצבי,אבל אני מעדיף פטור על הרקע מצבי המשפחתי)

תודה

#162557 הגב
    Jack_Flash
    חבר
    quote אורח:

הדחיה היא על בסיס דתי למדתי עד לפני שנתיים,לידת הילד הראשון ומאז אני לא ממש מסוגל לעשות משהו,
    אגב מה לגבי אב חד הורי?
    אם אישתי נתנה הודעה אצל עורך דין שאנחנו פרודים והיא לא לוקחת שום חלק או אחריות על הילדים?
    אני רק צריך להבין האם יש אפשרות שאני יקבל על הרקע זה פטור הוא שאני פשט צריך לגרום להם להוציא אותי על נפשי(שגם זה לא בעיה במצבי,אבל אני מעדיף פטור על הרקע מצבי המשפחתי)

תודה

קשה לדעת. פשוט תפנה למדור ת"ש (או "פרט" אם אתה מלש"ב, לא?) ותברר את זה אצלם.

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
מענה ל־פטור על מצב משפחתי,האם זה אפשרי?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו