שאלה/משפט שהקב"ן עלול לשאול.. מה עונים/איך מגיבים??

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים שאלה/משפט שהקב"ן עלול לשאול.. מה עונים/איך מגיבים??

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #106090 הגב
    Anonymous
    חבר

אלו שאלות/משפטים ששמעתי בעצמי אז אל תגידו שאין מצב ישאלו את זה.
    אז הנה:
    1.אני חושב שאתה פשוט לא רוצה לעשות צבא, אז הלכת לקבל חוות דעת מקצועית על זה שיש לך דיכאון קליני.
    או משו בסגנון כזה.
    מה עונים על זה, איך מגיבים?
    אני יודע שזה נשמע הזוי שקב"ן ישאל, אבל יש כאלו שאומרים את זה בצורה ישירה כזאתי כדי לראות איך אתה מגיב.
    אז איך מגיבים? מה אומרים?

#162197 הגב
    Anonymous
    חבר

אוקיי אז הקב"ן פתאום פסל את החו"ד של בעל מקצוע מעניין…

אתה קצת לחוץ מדי אחי אם אתה בא עם חו"ד של פסיכיאטר מוסמך אשר קובע שאתה לוקה במחלה כלשהי או אינו כשיר לשירות הצבא לא חייב לקבל ב100% את מה שרשום אבל הוא חייב להתייחס לזה.

מהניסיון שלי היד על ההדק לגבי שחרורים היא די חופשייה לכן אם אתה באמת סובל ממה שהפסיכיאטר אבחן אצלך אין שום סיבה שיחשבו שאתה משקר.

שוב אם היית חיית המסיבות בביה"ס יש לך חו"ד שאומר שאתה מופנם ואתה בא בפוזה ערסית לקב"ן ברור שהוא יבין את זה וברור שהוא יעיף אותך קיבינמט.

#162206 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote אורח:

אוקיי אז הקב"ן פתאום פסל את החו"ד של בעל מקצוע מעניין…

אתה קצת לחוץ מדי אחי אם אתה בא עם חו"ד של פסיכיאטר מוסמך אשר קובע שאתה לוקה במחלה כלשהי או אינו כשיר לשירות הצבא לא חייב לקבל ב100% את מה שרשום אבל הוא חייב להתייחס לזה.

מהניסיון שלי היד על ההדק לגבי שחרורים היא די חופשייה לכן אם אתה באמת סובל ממה שהפסיכיאטר אבחן אצלך אין שום סיבה שיחשבו שאתה משקר.

שוב אם היית חיית המסיבות בביה"ס יש לך חו"ד שאומר שאתה מופנם ואתה בא בפוזה ערסית לקב"ן ברור שהוא יבין את זה וברור שהוא יעיף אותך קיבינמט.

אתה לא הבנת את השאלה. לא משנה לי שהוא פסל את החוות דעת. משנה לי איך אני מגיב אם הוא אומר דבר כזה, מה אני אומר לו שהוא טועה, שזה לא נכון, מה אני אומר? איך אני מגיב?
    לא האם זה בסדר שהוא עשה את זה.

#162208 הגב
    Strawberry
    חבר

מה שאתה מרגיש שאמורה להיות התשובה
    אם יש סיבה מוצדקת לשחרר אותך אתה תשתחרר
    אתה יכול נניח להגיד שההורים שלחו אותך לאבחון כי הם הבחינו שיש שינוי בהתנהגות שלך מאז שנושא הצבא עלה על הפרק
    או שאתה בטיפול וזאת המסקנה של הרופא המטפל שלך
    אתה יכול אפילו להגיד שזה נכון שאתה לא רוצה לעשות צבא, כי אתה מרגיש שלא תוכל להתמודד עם המסגרת, אבל זה לא אומר שהאבחנה לגביך שקרית

אתה לא יכול לבקש מאנשים אחרים שישימו לך מילים בפה, תחשוב על הסיבה האמיתית לזה שקיבלת את האבחון הזה (עבדת על הפסיכיאטר או שבאמת יש לך בעיה כלשהי?), הקב"ן לא לגמרי טיפש ואם אתה עושה הצגות הוא יקלוט את זה.

#162244 הגב
    Anonymous
    חבר

אם בשניה שהוא ישאל את זה תיהיה מאוד נרגש ותבכה ותגיד שהתקווה האחרונה שלך הייתה שהוא יציל אותך זה כנראה יעביר אותך את המבחן הזה

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־שאלה/משפט שהקב"ן עלול לשאול.. מה עונים/איך מגיבים??
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו