שוקל לצאת מהצבא, לא יודע מאיפה להתחיל

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Anonimi123321
יצירת קשר:

שוקל לצאת מהצבא, לא יודע מאיפה להתחיל

הודעהעל ידי Anonimi123321 » 15 נובמבר 2015 15:52

היי..
קודם כל קצת הקדמה.. מעולם לא רציתי כל כך להתגייס, תמיד חשבתי שהמסגרת הזאת לא בשבילי, והייתי שמח כן לתרום למדינה בדרך שלי, בדרך אחרת, בין אם זה שירות לאומי או סתם התנדבות
בכל מקרה, אני כבר כמעט 10 חודשים בצבא, בטירונות האמת שהיה לי טוב, אבל מאז המצב החמיר בצורה דרסטית, מאז שהגעתי לסדיר שזה לפני 8 חודשים אני סובל על בסיס יום יומי, אני עושה יומיות ובסיס בערך שעה מהבית, החלטתי לבקש עזרה דווקא בפורום הזה כי אני חושב שפה לא ישפטו אותי ולא יגידו לי "אתה עושה יומיות תפסיק להתבכיין"..
כן אני עושה יומיות, וכל בוקר זה סיוט מחדש, אין לי חשק לקום מהמיטה, איבדתי תקווה ואני לא רואה איך אני ממשיך מפה, אין לי מוטיבציה לכלום, גם הקצת מוטיבציה שהייתה לי אולי למצוא עבודה או לעשות רישיון נעלמה בגלל הצבא שמטיש ופוגע בי כל יום..
ההורים שלי לא יודעים שום דבר על זה שאני סובל כי אין לי כוח גם לשתף אותם.. איבדתי חשק לצאת עם חברים.. איבדתי חשק לעשות משהו עם החיים שלי, אני מגיע כל יום לבסיס בדיכאון, אני נמצא עם מפקדים שלא מתחשבים ואין עם מי לדבר, הייתי פעמיים אצל קב"ן והיא לא עזרה לי היא אמרה לי שאין לה יותר מידי מה לעשות ואני צריך לנסות להתרגל למצב ושכולם סובלים בצבא..
הייתי נפקד פעמיים פעם אחת ליומיים ופעם שניה לכמעט שבוע בפעם הראשונה לא עשו לי כלום ופעם שניה אמרתי שאני לא חוזר עד שאני לא רואה קב"ן וכמו שכתבתי היא לא עזרה לי
ניסיתי את כל הדרכים לעבור בסיס, תפקיד, תנאים טובים יותר, המפקדים לא משחררים אותי ולא ישחררו אותי מהבסיס ומהיחידה, המשקית תש לא עוזרת וטופס 55 לא שווה כלום.. אין לי דרך לצאת מהמקום שהכנסתי את עצמי אליו, הייתי בטוח שעם יומיות אני אוכל לסבול את הצבא אבל טעיתי.. כל יום מחדש זה סיוט בשבילי, אני מעביר את כל היום במחשבות על איך הגעתי למצב הזה.. מה הייתי עושה אם לא הייתי בצבא ועל החיים שהיו לי לפני הצבא.. לפעמים אני מוצא את עצמי בוכה לבד בפינה ופשוט מתפרק, בן אדם בן 19 בוכה כמו ילד קטן.. למה אני צריך לסבול ולבכות בגיל הזה במקום להנות מהחיים ?!
באמת שאיבדתי כל תקווה ואני מעביר כל יום רק כי אין ברירה עם המון סבל.. אין לי חשק ואין לי מוטיבציה לכלום..
החלטתי שאני סופית רוצה לצאת מהצבא, אבל הקבנית לא עוזרת לי, קראתי את טארגט 21 ולא הייתי צריך לשחק אותה בדיכאון כי אני באמת בדיכאון, כן הסתכלתי על הרצפה ולא יצרתי יותר מידי קשר עין ודברים כאלה
אני צריך עזרה מאנשים שיצאו מהצבא איך לסיים עם זה כמה שיותר מהר, בבקשה!
אם אין אני לי
יצירת קשר:

Re: שוקל לצאת מהצבא, לא יודע מאיפה להתחיל

הודעהעל ידי אם אין אני לי » 15 נובמבר 2015 17:23

ישנה את האפשרות של מיון פסיכיאטרי שם תקבל המלצה וחוות דעת על מצבך שתקדם אותך וגם תוכל ללכת איתה למדור בריאות הנפש בתל השומר. אותו הדבר פסיכיאטר אזרחי
מבין אותך אני בדיוק במצבך נותן עצות שנתנו לי
Anonimi123321
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Anonimi123321 » 15 נובמבר 2015 21:01

אם אין אני לי כתב:ישנה את האפשרות של מיון פסיכיאטרי שם תקבל המלצה וחוות דעת על מצבך שתקדם אותך וגם תוכל ללכת איתה למדור בריאות הנפש בתל השומר. אותו הדבר פסיכיאטר אזרחי

מה עשית עד עכשיו? הלכת לבריאות הנפש בתל השומר?
ההורים שלי לא יודעים דבר, אני לא יודע איך להגיד להם על זה שאני רוצה לצאת כי הם לא יגיבו טוב, אז אני לא יכול לעשות דברים פזיזים מידי
חשבתי פשוט ללכת לפסיכיאטר אזרחי ולשלם לו כל סכום מצידי גם 1000 שקל העיקר שישחרר אותי מהצבא כי אני לא יכול יותר!!!
אם אין אני לי
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אם אין אני לי » 15 נובמבר 2015 23:00

יכול לדבר אאיתיותי בפרטי
אורח

הודעהעל ידי אורח » 15 נובמבר 2015 23:37

Anonimi123321 כתב:
אם אין אני לי כתב:ישנה את האפשרות של מיון פסיכיאטרי שם תקבל המלצה וחוות דעת על מצבך שתקדם אותך וגם תוכל ללכת איתה למדור בריאות הנפש בתל השומר. אותו הדבר פסיכיאטר אזרחי

ההורים שלי לא יודעים דבר, אני לא יודע איך להגיד להם על זה שאני רוצה לצאת כי הם לא יגיבו טוב, אז אני לא יכול לעשות דברים פזיזים מידי
חשבתי פשוט ללכת לפסיכיאטר אזרחי ולשלם לו כל סכום מצידי גם 1000 שקל העיקר שישחרר אותי מהצבא כי אני לא יכול יותר!!!

איך אתה מצפה לקבל יחס של בן אדם בוגר כשאתה כמו ילד קטן מפחד ממה שיגידו ההורים שלך ונותן להם לנהל לך את החיים?

וחוץ מזה אתה יכול ללכת לברהן תל השומר גם בחינם, אבל אולי לא כדאי כי ההורים שלך יכעסו :oops: :P
Anonimi123321
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Anonimi123321 » 16 נובמבר 2015 10:22

אורח כתב:
Anonimi123321 כתב:

איך אתה מצפה לקבל יחס של בן אדם בוגר כשאתה כמו ילד קטן מפחד ממה שיגידו ההורים שלך ונותן להם לנהל לך את החיים?

וחוץ מזה אתה יכול ללכת לברהן תל השומר גם בחינם, אבל אולי לא כדאי כי ההורים שלך יכעסו :oops: :P

אני עדיין גר עם ההורים ונראלי שלצאת מהצבא זה משהו שההורים שלי אמורים להיות מודעים אליו..
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 16 נובמבר 2015 18:44

היי אנונימי,
במצב שכזה ובהתחשב במצוקות אותן תיארת, אכן הדבר הנכון יהיה לפנות לפסיכיטאר אזרחי באחת משתי דרכים:
1.פרטי - ניתן למצוא באינטרנט בעיר מגוריך ובד"כ לקבוע בתוך כמה ימים
2.אופציה שנייה היא לפנות לפסיכיאטר במיון - גם שם תוכל לשלם במקום ולהסדיר את החוב וכך לא יתקשרו לבית הוריך בעניין הגבייה והיתרון הוא שאתה תראה פסיכיאטר באותו היום שתגיע לשם.

לאחר מכן אתה צריך לחזור לצבא עם חוות הדעת ולדרוש לראות קב"ן בכל תוקף. חוות הדעת בדרך כלל מזרזת את התהליך בכל מה שקשור להמתנה לקב"ן.
שיהיה לך הרבה בהצלחה.
לעוד שאלות אתה מוזמן לרשת הליווי של פרופיל חדש (פרטים בחתימה)
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים