זקוק לעזרה בהמשך המאבק

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #105892 הגב
    Anonymous
    חבר

שיתי קורס בחיל חימוש, טירונות, והגעתי לגולני בתור טכנאי טילים.
    אחרי חודש של חוסר הסתגלות למערכת – ערקתי ל4 חודשים, ישבתי בכלא 45 יום + תנאי חודשיים.
    בכלא ראיתי גחל"ת שפסלה לי את המקצוע, ולאחר טיולים בין הבקו"ם למז"י, הגעתי לבסיס של יומיות.

אני בבסיס כבר חודש, ושוב פעם אני לא מסתגל לשום דבר… קם ב 5 בבוקר ומגיע לבית ב 5 בערב.
    אני לא מפסיק לעשות בעיות ולהסתבך בשטויות, כל פעם מאיימים עליי במשפטים/ריתוקים…
    הוצאתי פעמיים גימלים, כל פעם שבוע, רק כדי לברוח מהמקום הזה. רצו לשים אותי נהג וגם מזה יצאתי, אני עובד כללי.
    יש לי 4 יום כלא על תנאי בגלל שאיחרתי שעה בבוקר, המפקד שלי לא אוהב אותי בלשון המעטה והרס"ר מתנכל אליי…

עכשיו אני נפקד כבר 4 ימים (מיום חמישי) כי הרס"ר שלי רצה שאני אסגור שבת, ואמרתי לו שלא. אני חוזר מחר ליחידה להישפט.
    אני לא מסתגל למסגרת הזו, אני לא מסוגל להחזיק בשום יחידה יותר מחודש. חייב לצאת קיבינימט מהצבא!

2 שאלות,
    1. מחר במשפט, מי שישפוט אותי יכול להפעיל לי את התנאי מחבוש שקיבלתי בבית דין? ואם לא, מה העונש הצפוי?
    2. מה אתם מציעים לי לעשות הלאה, איך להמשיך? אם אני מקבל ריתוק אני ישר הולך לבית וחוזר למחרת.
    חייב עצות,
    תודה מראש, נדב.

#160925 הגב
    nzri
    חבר

אני יודע שזה קצת ארוך אבל אני באמת אעזר בתגובה… :\

#160927 הגב
    Anonymous
    חבר

לגבי התנאי,לא ניראה לי שיהיה אפשר להפעיל.כי אני כמעט בטוח שאפשר להפעיל את התנאי רק אם אתה מבצע עבירה דומה לזה שבגללה קיבלת את התנאי,כלומר כל עוד אתה נפקד לא יכולים להפעיל את התנאי,אבל איך שתהיה עריק עוד פעם הם כבר יוכלו להפעיל את התנאי.

#160932 הגב
    מיכל
    חבר

לא מכירה מספיק איך מערכת המשפט הצבאי עובדת, אז על השאלה הזו אני לא יודעת לענות.
    בנוגע למה לעשות בהמשך- השאלה העיקרית היא מה אתה רוצה. כתבת שאתה לא יכול להיות יותר בצבא. אז קודם כל הייתי ממליצה לך לפגוש קב"ן. גם אם פטור הוא לא ייתן לך כל כך מהר, הוא יוכל אולי להקל על התנאים שלך בינתיים.

בהצלחה

#160933 הגב
    Anonymous
    חבר

נשמע שבאמת לא טוב לך שם ובאמת מציקים לך.
    קב"ן יהיה כיוון מחשבה טוב מאוד, במיוחד גם משום שאתה לא ממש היית ילד טוב עד עכשיו וזה לאו דוקא יראה כמו הצגה.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־זקוק לעזרה בהמשך המאבק
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו