שוב שאלות על הוועדת אי התאמה שלי

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים שוב שאלות על הוועדת אי התאמה שלי

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #105872 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום לכולם,

האמת שרשמתי הודעה דומה לפני מספר ימים אבל נשארו לי עדיין שאלות בנושאי האי התאמה.

לאחר התייצבות בבקום אחרי השתמטות ועריקות וסך כולל של 100 יום לערך בכלא צבאי!!! ודפוק כמובן מינימום חצי שנה (אם תקופת ההשתמטות נחשבת כדפוק זה שנה חצי) קבעו לי לשבוע הבא וועדת אי התאמה.

אני יודע שהוועדה רק מחפשת על מה להוציא אנשים אבל היא צריכה סיבה אמיתית אז לפי הנתונים שלי שאני יהודי דתי , ללא עבר פלילי , פרופיל 97 , פגישה אצל 3 קבנים שונים , חשש פגיעה עצמית , בעיות תש קלות , דפוק גדול , פעם 2 בכלא צבאי 82 ו 28.

וחוסר נכונות עצום עצום! ממש גדול! שלא לשרת!!!

אישית אני מוכן ללכת עד הסוף והכי רחוק כדי לקבל כבר את הפטור הארור הזה!

עכשיו אליכם –
    מהם הסיכויים שלי?
    יש לכם אולי טיפים?

תודה רבה!

#160771 הגב
    Anonymous
    חבר

ועוד דבר קטן וחשוב
    לא התחיילתי מעולה!

#160775 הגב
    Anonymous
    חבר

שוב, אין כאן יותר מדי חוכמות – הקצינים שישבו שם בועדה יצפו לראות מישהו דפוק לגמרי, שאף אחד לא רוצה בצבא. אל תבוא בגישה של "אני מסרב", אלא בגישה של "אני נרקומן/עבריין/אלכוהוליסט". אני מניח שזה אמור להספיק בשביל לצאת.

#160777 הגב
    tali_le
    חבר

זה מאוד תלוי בחוות דהעת שאיתן אתה מגיע לוועדה מצד הגורמים השונים וגם במי שיושב בראש הוועדה בסופו של דבר

קשה לצפות החלטות של וועדות כאלה, הייתה תקופה שבחיל האוויר החליטו שהשנה לא מוציאים יותר אנשים, לא משנה מה – וזה מה שעשו, בצורה נוראית למדי

וועדת אי התאמה היא החלטה של הצבא וחוץ מלנסות להבהיר להם שחייל לא יצא להם ממך, כי אתה פשוט לא מסוגל להיות אחד – אין הרבה יותר מה לעשות

טלי

#160806 הגב
    Jack_Flash
    חבר
    quote tali_le:

הייתה תקופה שבחיל האוויר החליטו שהשנה לא מוציאים יותר אנשים, לא משנה מה – וזה מה שעשו, בצורה נוראית למדי

מה?! מתי זה היה?? הם לא שיחררו גם על נפשי, או שאת מדברת רק על וועדות אי התאמה?

#160811 הגב
    tali_le
    חבר

אני מדברת על וועדות אי התאמה
    זה כמובן לא היה מוצהר כלפי החיילים, פשוט אף אחד לא עבר וועדות כאלה

#160843 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote tali_le:

זה מאוד תלוי בחוות דהעת שאיתן אתה מגיע לוועדה מצד הגורמים השונים וגם במי שיושב בראש הוועדה בסופו של דבר

קשה לצפות החלטות של וועדות כאלה, הייתה תקופה שבחיל האוויר החליטו שהשנה לא מוציאים יותר אנשים, לא משנה מה – וזה מה שעשו, בצורה נוראית למדי

וועדת אי התאמה היא החלטה של הצבא וחוץ מלנסות להבהיר להם שחייל לא יצא להם ממך, כי אתה פשוט לא מסוגל להיות אחד – אין הרבה יותר מה לעשות

טלי

תודה על התגובות!

וההחלטה להעביר אותי לוועדת אי התאמה הייתה ע"י השופט בבית הדין לאחר שסיפרתי לו את "הסיפור שלי".

ולפי התגובות כאן ולפי החומר שקראתי באינטרנט זה סיפור לא קל לקבל מהם פטור…

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־שוב שאלות על הוועדת אי התאמה שלי
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו