כלא, אני בALL IN

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

fucku
יצירת קשר:

כלא, אני בALL IN

הודעהעל ידי fucku » 03 נובמבר 2015 05:16

הגישה/רקע שלי:
סיימתי לשחק את המסכן לקבן, אחרי פסיכיאטר במיון, מחשבות על התאבדות כל הזמן, דיכאון אמיתי, בעיות נפשיות אמיתיות, וניפנוף מצד הצבא.

עריק 4 חודש אחרי 3 חודשי שירות, אני ישב בכלא עד שישחררו אותי.

לא הייתי בכלא הצבאי אף פעם, כל מה שאני יודע זה מהאינטרנט.

בכלא לא שם על אף אחד, אצבע משולשת בפרצוף של כולם, שיעשו לי מה שהם רוצים.

וזה לא ישתנה אני ראש בקיר, לא מתקפל ולא מבקש כלום מאף אחד. אני מוכן נפשית לשבי אצל דעאש. מצידי שיכרתו לי הזין ויעוורו אותי.
הייתי כלכך קרוב להתאבדות שהחיים מרגישים לי כמו שלב בונוס עכשיו ככה שלא ממש אכפת לי.

אז כמה שאלות כי בכל זאת אני מעדיף שיהיה חוויה כמה שיותר קלה -.-

»אני לא הולך ללבוש מדים בחיים- איך אני נכנס לבסיס בשביל להסגיר את עצמי לכלא?
» לאיזה כלא עדיף להגיע עם הגישה הזאת? (6/4) ולמה
» לסרב מדים בכלא- יכולים לקחת לי את הבגדים האזרחיים? יש מצב שאני יגמור ערום בבידוד ב0 מעלות חורף?
» טיפים להקלת קשיים והתמודדות עם אגף/בידוד/צינוק בחורף - אני יוצא מנקודת הנחה שקפוא שם, תקנו אותי אם אני טועה.
» מה תכלס המצב הכי גרוע שהגישה הזאת תביא אותי יש מצב שאני ישב בכלא כמה שנים טובות?
» יש מצב שפשוט יוסיפו לי על כל עברה בכלא אין סוף ימים בפועל עד שאני ישתחרר? או שכלא-עריקות-כלא-עריקות-כלא?
» להביא את הנעליים הצבאיות שלי לכלא? יכולים לקחת לי את האזרחיות שאני יביא?
» הערכה גסה כמה זמן ייקח לאי התאמה?
» אני לא יודע אם שאלתי את כל השאלות הנכונות, אז טיפים ומידע מועיל יתקבלו מאוד מאוד בברכה. מוזמנים להקיא כל מה שיש לכם.

ממש ממש תודה למי שיענה

נ.ב אם אפשר רק בבקשה מי שעונה שיגיד מאיפה הידע שלו/ה.

"עדיף למות על הרגליים מלחיות על הברכיים"
בברכה נ
katya

Re: כלא, אני בALL IN

הודעהעל ידי katya » 03 נובמבר 2015 17:08

בגישה כזאת אתה תשב בבידוד ולא תקבל שום פטור
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 נובמבר 2015 18:22

katya כתב:בגישה כזאת אתה תשב בבידוד ולא תקבל שום פטור

no shit.. חצי מהשאלות על הבידוד
dani456
יצירת קשר:

הודעהעל ידי dani456 » 05 נובמבר 2015 15:26

fucku כתב:הגישה/רקע שלי:
סיימתי לשחק את המסכן לקבן, אחרי פסיכיאטר במיון, מחשבות על התאבדות כל הזמן, דיכאון אמיתי, בעיות נפשיות אמיתיות, וניפנוף מצד הצבא.

עריק 4 חודש אחרי 3 חודשי שירות, אני ישב בכלא עד שישחררו אותי.

לא הייתי בכלא הצבאי אף פעם, כל מה שאני יודע זה מהאינטרנט.

בכלא לא שם על אף אחד, אצבע משולשת בפרצוף של כולם, שיעשו לי מה שהם רוצים.

וזה לא ישתנה אני ראש בקיר, לא מתקפל ולא מבקש כלום מאף אחד. אני מוכן נפשית לשבי אצל דעאש. מצידי שיכרתו לי הזין ויעוורו אותי.
הייתי כלכך קרוב להתאבדות שהחיים מרגישים לי כמו שלב בונוס עכשיו ככה שלא ממש אכפת לי.

אז כמה שאלות כי בכל זאת אני מעדיף שיהיה חוויה כמה שיותר קלה -.-

»אני לא הולך ללבוש מדים בחיים- איך אני נכנס לבסיס בשביל להסגיר את עצמי לכלא?
» לאיזה כלא עדיף להגיע עם הגישה הזאת? (6/4) ולמה. 4 פחות משמעת
» לסרב מדים בכלא- יכולים לקחת לי את הבגדים האזרחיים? יש מצב שאני יגמור ערום בבידוד ב0 מעלות חורף? תראה בבידוד בכלא 4 יש פרוז'קטור שהוא מחמם לך תביצים אהיה איזה 40 - 45 מעלות. אבל אם חורף יכול להיות שאהיה בסדר.. ודרך אגב בכלא 6 אין פרוז'קטור אבל וואלה אחי זה לא מקום נעים עדיף מנסיון ואחד שהיה בדיוק כמוך וגם all in.. תעשה את זה בצורה הנכונה.. אני מאמין שאנשים שישמרו אלייך ישכנעו אותך... =)
» טיפים להקלת קשיים והתמודדות עם אגף/בידוד/צינוק בחורף - אני יוצא מנקודת הנחה שקפוא שם, תקנו אותי אם אני טועה. אוקי דבר ראשון אם אהיה לך חם שתרצה לישון תיקח את המזרון ותישן על הרצפה לכיוון הדלת אהיה לך כזה בריזה (אוויר נעים), אחרי שהלכתה לשירותים ואתה מבקש "מהמפקד" שיפתח לך אתה צורח את הנשמה ואף אחד לא בא.. עכשיו אם אתה במקום שיש ברז יש תאים שאין, תיקח קנקן (הם יביאו לך..) תמלא מים ותשפוך את זה לשירותים.. ותבקש הרבה נייר שאהיה לך למקרה...
» מה תכלס המצב הכי גרוע שהגישה הזאת תביא אותי יש מצב שאני ישב בכלא כמה שנים טובות? תראה זה תלוי כמה זמן אתה תהיה עריק אני מאמין שלוכדי עריקים יתפסו אותך, אם תסגיר את עצמך שאתה עריק 4 חודש יש סיכוי שתקבל חודש או אפילו פחות אבל אהיה לך תנאי של איזה חודש או חודשיים אם תעשה עוד פעם נפקדות או עריקות
» יש מצב שפשוט יוסיפו לי על כל עברה בכלא אין סוף ימים בפועל עד שאני ישתחרר? או שכלא-עריקות-כלא-עריקות-כלא? אתה עושה עבירה מאיימים עלייך שיכניסו אותך לאגף ואפשרי שיוסיפו לך ימים או ביטול קנטינה וביקורים..
» להביא את הנעליים הצבאיות שלי לכלא? יכולים לקחת לי את האזרחיות שאני יביא? תביא נעלי בית (קרוקס..) ונעלי צבא
» הערכה גסה כמה זמן ייקח לאי התאמה?בין 3 כליאות ל5 אבל זה תלוי בשופט בבית דין ועורך דין מהפרקליטות הצבאית שיביאו לך...
» אני לא יודע אם שאלתי את כל השאלות הנכונות, אז טיפים ומידע מועיל יתקבלו מאוד מאוד בברכה. מוזמנים להקיא כל מה שיש לכם.

ממש ממש תודה למי שיענה

נ.ב אם אפשר רק בבקשה מי שעונה שיגיד מאיפה הידע שלו/ה.

"עדיף למות על הרגליים מלחיות על הברכיים"
בברכה נ

תראה מנסיון שאחד שהיה בכלא וראה אנשים שהם בדיוק כמוך ואחד שעשה שביתת רעב איזה 10 יום, ובסוף נשבר ועדיין לא יצא מהצבא ומקרים יותר גרועים..
אני מציע לך תיקח את זה בחוויה את הכלא אל תעשה את זה בדרך הקשה.. ואל תלך שוב בכלא תהיה בבסיס ותראה שאתה לא יכול לתפקיד תאמין לי שבסוף יוציאו אותך..
בהצלחה
katya

הודעהעל ידי katya » 05 נובמבר 2015 20:50

הוא יכול גם לראות קבן בכלא ולצאת דרכו על 21 וזה מה שאני ממליצה לו לעשות

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 45 אורחים