צריך עזרה אנשים :)

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #105869 הגב
    Anonymous
    חבר

טוב אז ככה אני משרת כמעט חצי שנה בצבא :\

אחריי הטירונות נשלחתי לבהד 7 לעשות קורס מטוממטם שקשור במכישירי קשר וכל מיני שטויות כאלה הקורס נקרא מת"ם מי ששמע קיצר הבעיה היא כזאת

בהתחלה איך שהגעתי לשם לא ידעתי איך לצאת אז דפקתי נפקדות חזרתי יצאתי מהקורס ישבתי בכלא 10 ימי מחבוש איך שחזרתי נכנסתי לרשימת ההמתנה של אותו קורס רק מחזור אחריו..
    כשהגיע תאריך ההתחלת הקורס הוצאתי גימלים וככה שוב יצאתי להמתנה וכל פעם ככה הייתי מוציא גימלים ויוצא שוב להמתנה
    זה נמאס אליי כל הקטע הזה אין לי כוח יותר לצבא המגעיל הזה ניסיתי כבר הכל להגיש טופס 55 לא הולך רק אם זה לקרבי
    ניסיתי להוריד פרופיל על לחץ דם ואסטמה לא יודע מה נסגר אם זה אז החלטתי ללכת לקב"ן קבעתי כבר טור לקב"ן
    אבל לפני הקב"ן יש לי פסיכיאטר פרטי שאני ניגש אליו לפני הפגישה עם הקב"ן אני מקווה שיכתוב לי חוו"ד.

עכשיו רציתי להתיעץ

אני רוצה להגיד לפסיכי שאני שותה כל יום ומנסה לשכוח את הצבא ואני כבר לא יכול עם זה יותר אני מתכוון לבוא עם אמא שתעיד על כל מה שאני אומר + לבוש ערסי התנהגות הולמת למקרה בוא אני מתכוון להציג אבל שאלתי היא כזאת האם זה ילך או לא זאת אומרת נגיד ותהייה לי את החוו"ד ה קב"ן בבסיס יוכל את זה ? 🙄

או שמה זה לא רעיון מוצלח במיוחד מה אתם מציעים לי לעשות ?

נ.ב קראתי את טרגט 21 ואני שיננתי אותו טוב מאד אבל יחד אם זאת אני רוצה להציג את הבעיות עם האלכוהול + יש לי איזה כמה סימנים על הפרצוף לא ממזמן הלכתי מכות חחח אז מה אתם אומרים ? יעבוד או לא יעבוד ? ➡

#160755 הגב
    tali_le
    חבר

היי

כדי לקבל המלצה לפטור נפשי הקב"ן צריך לראות את המצוקה שלך
    אני מבינה שקשה לך בצבא לפי מה שאתה אומר, נסה לחשוב על ה קצת, להבין מה זה גורם לך להרגיש באופן אישי, מה זה עושה לך. השתייה והמכות שאני מבינה שהם בעיות שיש לך הם משהו אחד שמדגים את הבעיה שלך אבל הקב"ן ירצה לשמוע על הקשר של זה לצבא ואם לא תחשוב על זה מראש ותמצא איך להסביר לו כמה קשה לך הוא יחשוב שאתה סתם מנסה לעבוד עליו

טלי

#160756 הגב
    MSMS
    חבר

נתחיל בזה שכל חוו"ד יכול לתרום לך.
    בקשר לפנייה לקב"ן – נסה לנהוג על פי טרגט21. בעניין האלכוהול אתה יכול להזכיר את זה, אבל מה שעולה מהמ שאתה כותב שהמטרה שלך זה ליצור דמות מאיימת ומופרעת וזה לא הכי נכון. הקב"ן צריך לראות מולו בנאדם שבור, אבוד, אחד שלא עושה יותר מדי.. ואם תצייר מישהו "ערס" ואלים זה יראה כמו סתם אחד שמחפש צרות.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־צריך עזרה אנשים :)
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו