מה עשיתי לא נכון? הקבן סיים את הפגישה בגלל אי שיתוף פעולה

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Vlad77
יצירת קשר:

מה עשיתי לא נכון? הקבן סיים את הפגישה בגלל אי שיתוף פעולה

הודעהעל ידי Vlad77 » 14 אוקטובר 2015 07:36

אז היה לי אתמול בלילה קבן אחר בהפתעה , אני חושב שעקבתי אחר טרגט21 באופן סביר+ במקרה ההכי גרוע...
מה שקרה זה שהוא התחיל להתעצבן קצת בסוף כי לא הרמתי את הראש והסתכלתי עליו כמו שביקש מימני איזה עשר פעמים ובגלל שכל השיחה אמרתי רק לא יודע ומשפטים בעלי 3 מילים מקסימום...
גם הוא איים עליי שישלח אותי ב10 בלילה למיון פסיכיאטרי פה בצפון ויקרא לאמא שלי שתבוא לפה... אמרתי לו לא ולא נתתי לו את הפלאפון שלי ואמרתי שלא אכפת לה מימני ואני לא רוצה לעצבן אותה. בסוף הוא סיים את השיחה כי אני לא משתף פעולה והוא לא יודע לעזור למישהו שלא משתף פעולה והוא שולח אותי לקבן שלי ביחידה ואחרי זה גם נזף בי ואמר שטויות שזה לא בסדר שאני לא רוצה להיות בצבא ושיקחו לי את הרישיון ואני אהיה שונה מכולם בגלל זה.
כשדיבר עם אחד המפקדים שלי אמר שאני במצוקה ושתמיד יהיו איתי שתי אנשים תמיד. כל השיחה רעדתי והיה לי טיקים, שיחקתי בידיים ודיברתי ממש חלש והמבט תמיד היה ברצפה ובאתי מוזנח עם זיפים של 3 ימים ושיער שלא הסתפרתי כבר איזה חודש...
האם פעלתי כמו שצריך? מה לעשות בפגישה עם הקבן יחידה שלי? שאגב כנירא לא מאמין לי כי היו לי טעויות במפגש הראשון שלי איתו והוא נפנף אותי בטענה שהוא רואה שיש לי עתיד והוא לא רוצה להרוס לי אותו עם פרופיל נפשי, סעיפים נפשיים או פטור מהצבא.
מנסה לעזור

Re: מה עשיתי לא נכון? הקבן סיים את הפגישה בגלל אי שיתוף פעולה

הודעהעל ידי מנסה לעזור » 14 אוקטובר 2015 11:43

תראה, קודם כל, לא תמיד טרגט 21 צודק, לפעמים אתה צריך לפעול לפי שיקול הדעת שלך תוך כדי השיחה, וברור שאחרי שתגיד שאתה לא יודע 15 פעם, הקבן יתעצבן. אז להבא, תנסה לגוון, זה לא יתכן שלכל שאלה שלו לא תהיה לך תשובה, זה בסדר להיות חצי מפוקס ולעיתים לענות תשובות לעניין, כדי שהשיחה תוביל לאיפשהו ולא תתקע במקום. (לפי דעתי)
קודם כל, אני הייתי במיון פסיכיאטרי פעמיים, וזה הכי בקטנה, זה מה שהכי עזר לי, הפסיכיאטר האזרחי מקשיב, ומבין, ובדרכ נותן לך בדיוק מה שאתה מבקש ממנו. ובפעמיים שהייתי, יצאתי עם המלצה לראות פסיכיאטר צבאי בהקדם - שלשם אתה שואף, כי רק פסיכיאטר צבאי הוא זה שחשוב, והוא זה שיכול לעשות ולקבוע הכל.

זה שיש איתך שני אנשים כל הזמן אומר שפתחו עליך נוהל התאבדות, זאת אומרת שכן גרמת לו לחשוב שאתה עומד לפגוע בעצמך.
אז כמו שאמרתי בקבן הבא שתראה, תדבר קצת יותר לעניין, סתם כדי שגם הוא לא יתייאש ממך כי הוא לא יבין מה אתה רוצה ממנו. ואם יציאו לך מיון פסיכיאטרי או פסיכיאטר - תקפוץ על ההזדמנות .
Vlad77
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Vlad77 » 15 אוקטובר 2015 04:25

מנסה לעזור כתב:תראה, קודם כל, לא תמיד טרגט 21 צודק, לפעמים אתה צריך לפעול לפי שיקול הדעת שלך תוך כדי השיחה, וברור שאחרי שתגיד שאתה לא יודע 15 פעם, הקבן יתעצבן. אז להבא, תנסה לגוון, זה לא יתכן שלכל שאלה שלו לא תהיה לך תשובה, זה בסדר להיות חצי מפוקס ולעיתים לענות תשובות לעניין, כדי שהשיחה תוביל לאיפשהו ולא תתקע במקום. (לפי דעתי)
קודם כל, אני הייתי במיון פסיכיאטרי פעמיים, וזה הכי בקטנה, זה מה שהכי עזר לי, הפסיכיאטר האזרחי מקשיב, ומבין, ובדרכ נותן לך בדיוק מה שאתה מבקש ממנו. ובפעמיים שהייתי, יצאתי עם המלצה לראות פסיכיאטר צבאי בהקדם - שלשם אתה שואף, כי רק פסיכיאטר צבאי הוא זה שחשוב, והוא זה שיכול לעשות ולקבוע הכל.

זה שיש איתך שני אנשים כל הזמן אומר שפתחו עליך נוהל התאבדות, זאת אומרת שכן גרמת לו לחשוב שאתה עומד לפגוע בעצמך.
אז כמו שאמרתי בקבן הבא שתראה, תדבר קצת יותר לעניין, סתם כדי שגם הוא לא יתייאש ממך כי הוא לא יבין מה אתה רוצה ממנו. ואם יציאו לך מיון פסיכיאטרי או פסיכיאטר - תקפוץ על ההזדמנות .

בסוף הבני יונות האלה בבסיס שפטו אותי ל25 יום כלא על זה ש"איימתי להתאבד" בצורה מניפולטיבית למען שינוי שיבוץ או השג אישי אחר, בגלל שיצאתי מהבסיס לאיזה מקום גבוהה שהמפקדים האטומים האלה יבינו משהו, לזרז תהליכים בקיצור כי אני לא מסוגל להיות במקום המסריח הזה יותר...
לא יודע איך אני אוכל לשבת 25 יום... אני בטח אשתגע מספיק בשביל שישימו אותי באגף ואז מקווה שיביאו איזה קבן או פסיכיאטר שיראה אותי משוגע שם בשביל פטור מהצבא... גם היה לי התקף חרדה שני שלי אחרי שהם שמו עליי אזיקים והרסר הבן זונה איים עליי בעוד טופס תלונה בשביל שאני אשב 40 יום או יותר ולא פחות... וגם בפעם השנייה לא אכפת להם מההתקף חרדה שבקושי נשמתי, בכיתי כמו ילד בן 3 שלקחו לו את כל הצעצועים שלו וחיפשתי קירות לדפוק בהם את הראש...
מנסה לעזור

הודעהעל ידי מנסה לעזור » 15 אוקטובר 2015 09:47

ואו, אני ממש מצטערת לשמוע...
תמיד קיימת האופציה הזו שיחשבו שאתה סתם מאיים ואז באמת יכולים להעניש אותך, בדרכ אנשים לא עושים את זה...
אני מציעה לך שתחפש בפורום הזה מקרים שדומים לשלך, מה שבטוח, שאם אתה ממשיך בהצגה שאתה רוצה להתאבד, אז מן הסתם שללכת לכלא לא תוכל
katya

הודעהעל ידי katya » 15 אוקטובר 2015 19:44

אל תגיד בכלא שאתה רוצה להתאבד כי אז ישימו אותך בבידוד
אורח

הודעהעל ידי אורח » 16 אוקטובר 2015 01:19

Vlad77 כתב:
מנסה לעזור כתב:תראה, קודם כל, לא תמיד טרגט 21 צודק, לפעמים אתה צריך לפעול לפי שיקול הדעת שלך תוך כדי השיחה, וברור שאחרי שתגיד שאתה לא יודע 15 פעם, הקבן יתעצבן. אז להבא, תנסה לגוון, זה לא יתכן שלכל שאלה שלו לא תהיה לך תשובה, זה בסדר להיות חצי מפוקס ולעיתים לענות תשובות לעניין, כדי שהשיחה תוביל לאיפשהו ולא תתקע במקום. (לפי דעתי)

בסוף הבני יונות האלה בבסיס שפטו אותי ל25 יום כלא על זה ש"איימתי להתאבד" בצורה מניפולטיבית למען שינוי שיבוץ או השג אישי אחר, בגלל שיצאתי מהבסיס לאיזה מקום גבוהה שהמפקדים האטומים האלה יבינו משהו, לזרז תהליכים בקיצור כי אני לא מסוגל להיות במקום המסריח הזה יותר...
לא יודע איך אני אוכל לשבת 25 יום... אני בטח אשתגע מספיק בשביל שישימו אותי באגף ואז מקווה שיביאו איזה קבן או פסיכיאטר שיראה אותי משוגע שם בשביל פטור מהצבא... גם היה לי התקף חרדה שני שלי אחרי שהם שמו עליי אזיקים והרסר הבן זונה איים עליי בעוד טופס תלונה בשביל שאני אשב 40 יום או יותר ולא פחות... וגם בפעם השנייה לא אכפת להם מההתקף חרדה שבקושי נשמתי, בכיתי כמו ילד בן 3 שלקחו לו את כל הצעצועים שלו וחיפשתי קירות לדפוק בהם את הראש...

יש בכלא גם קבן, וחוץ מזה יורידו לך חלק מהימים ובסוף בטח תשב רק 20 יום ואולי תצא הביתה בשישי אחד, וחוץ מקצת שעמום זה בכלל לא נורא. אגף לא יקדם אותך לשום מקום בכלא, עכשיו אתה יודע מה זה צבא לפחות. אתה יכול גם לכתוב קבילות וערר למפקד הכלא עם בקשה להקלות בעונש ותלמד לעשות תנינים מסבון ותקרא קצת ספרים.
Vlad77
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Vlad77 » 09 נובמבר 2015 06:58

ישבתי בסוף 22 יום כי שיחררו אותי יום מוקדם...
בכלא לא ראיתי קבן למרות שהמפ שם הבטיח לי אחרי שסיפרתי לו שניסיתי להתאבד ועל זה הכניסו אותי לכלא.
כל פעם היו מביאים אותי לשער פלוגה או מקום אחר ואמרו לי לחכות שמי שהיה לפני יחזור ואז אמרו לי שהקבן לא אואה יותר אנשים היום, או שהביאו אותי עד לקבן וקרה מקרה שאיכשהוא התבלבלו בשם שלי ושל עוד מישהו, או שכל פעם המשיכו להבטיח לי "מחר תראה קבן אל תדאג"...

מהכלא יצאתי כמעט נכה, כאבי ברכיים שהתחילו מהטירונות הקרבית שעשיתי הפכו לכאבי תופת שאני לא מצליח ללכת כרגיל עכשיו כי כואב לי שאני הולך... לחזור לשם זאת לא אופציה.

ועכשיו שחזרתי לבסיס הכל כרגיל... המפקדת השרמוטה מדברת איתי וצוחקת ואז גם שואלת אם אני עומד להמשיך להכנס לכלא כאילו שזה שהכניסו בן אדם שניסה להתאבד לכלא זה הגיוני ואנושי, ואז אמרה לי שיום ראשון הבא אני יוצא לקורס (קורס חימוש...) ושאני "סתם מכניס את עצמי לדכאונות בכוח " ושאני צריך לנסות להיות בגדוד כי זה שהייתי כאן חודש וחצי בלי לאכול בקושי מדבר עם אנשים וכל היום בדכאון בחדר זה לא נקרא שניסיתי ולא מתאים
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 11 נובמבר 2015 19:03

היי ולד,
במקרה כזה מומלץ לך לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש
בטלפון (וואטספ) או במייל.
פרטים בחתימה
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או