המדריך לחופש – כיצד לצאת מהצבא (צה"ל) – לשתף!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

freeagent33
יצירת קשר:

המדריך לחופש – כיצד לצאת מהצבא (צה"ל) – לשתף!!!

הודעהעל ידי freeagent33 » 18 אוגוסט 2015 17:22

-

[ להורדת המסמך המלא עם כל הקישורים שהוסרו: https://www.dropbox.com/s/bp25dkvninwz5 ... e.pdf?dl=0 ]

גם פה:
archive.org/download/FastIDFGuide/Fast%20IDF%20Guide.pdf

-

‫המדריך לחופש‬

"צבא לא יכול לצעוד על בטן ריקה.” - נפוליאון‬

‫אני כותב מדריך זה במטרה לעזור לאנשים אשר מאבדים את חירותם למערכת מושחתת, שמנצלת את טוב לבם‬ ‫וממירה את כוונותיהם הטובות לפגיעה בזכויות האדם בארץ ובעולם.‬

מדריך זה נועד לעזור למלש"בים, חיילים ומילואימניקים שמחפשים דרך לצאת מהמערכת, אך לא מסוגלים למלא את הוראות המדריך "טרגט21” (https://target21.wordpress.com - ארכיון) שדורש כישורי משחק שאין לכולם.

תקציר:
שלב 1 - להביעה התנגדות לשרות צבאי. (לא חובה)
שלב 2 - להגיע לבסיס.
שלב 3 - לצום מים.

-------------------------------------------------------------------------

שלב 1: להביעה התנגדות לשרות צבאי בטענה שהצבא עושה לך רע.
שלב זה נועד לעורר את צומת ליבם של המפקדים ולגרום להם לשים עליך עין. מומלץ כמובן להמשיך להתלונן גם בבסיס. לא צריך לבקש קב"ן, אתה תזומן לקב"ן בהמשך ביוזמת מפקדיך.

שלב 2: להגיע לבסיס\מוצב שאליו אתה מסופח, שאחראי עליך ועל בריאותך.

שלב 3: לצום צום מים, זאת אומרת הדבר היחיד שנכנס לך לפה זה מים. לשתות לפי דרישת הגוף, אבל לא להגזים, מכיוון שזה עלול להוביל לירידה חדה באלקטרוליטים (מלחים בדם), לסחרחורות והתמוטטות מוקדם מהרצוי (אלא אם כן אתם לחוצים בזמן).

אם באפשרותך לא להגיע לארוחות, אז מומלץ. אם אתה נאלץ להגיע עם מחלקתך והסגל לחדר האוכל, אז קח מגש, שים קצת אוכל, תתיישב עם כולם כרגיל ותשחק עם האוכל 20-30 דקות, בסוף הזמן זרוק הכל לפח.

מומלץ לא להיות גלוי לגבי "חוסר התאבון" שלך, כמו: "תראו אותי, אני לא אוכל!”אתה לא רוצה להודות שאתה בשביתת רעב. אם ישאלו חבריך למה אתה לא אוכל, תשיב: "כי לא בא לי,” "אני לא רעב," "אין לי תאבון” או “כואבת לי הבטן”. אם ישאלו אותך מפקדיך, כנ”ל. אם ישאלו אותך מספר פעמים תגוון בתשובותיך. אם לא ישאלו אותך למה אתה לא אוכל, יתכן שמפקדיך פסיכופתים. אך על דאגה בסוף לא תהיה להם ברירה.

מטרת הצום היא לעורר דאגה בקרב מפקדיך עד אשר תזומן לקב"ן, רופא או שיחה עם איזה פלוץ בכיר .
מכאן אינני כבר יודע איך לייעץ הלאה, אתה יכול להמשיך להתלונן שרע לך או להמנע מלדבר כלל.
במידה והצום נמשך מספיק זמן, שפת גופך כבר תעשה את רוב העבודה.

צום שכזה, במיוחד אצל מי שלא רגיל לצום, אמור להוביל לחולשה בשרירים, זאת אומרת שבשלב מסויים במהלך הצום אתה תוכל רק לשבת, לשכב או ללכת בקצב איטי, אתה תהיה בעצם חסר תועלת לצבא.
אותה חולשת שרירים תתבטא גם בשפת הגוף שלך ללא כל צורך בהעמדת פנים.
תהליך זה אמור לקחת בין מספר ימים למספר שבועות בכדי לבוא לידי ביטוי, תלוי בגופך.

במידה ואתה יוצא הביתה במהלך הצום מומלץ להמשיכו גם בבית, אך לא חובה, כל עוד אתה סוגר בבסיס יותר משבוע, אתה יכול לחזור ולהתחיל שוב. חיילי יומיות יאלצו להמשיך את הצום בביתם, מסיבות שאמורות להיות ברורות (שפת הגוף לא משקרת).

חשוב מאוד! פה הנחושים הולכים להבדל מהחלשים:
לצום יש השפעות מאוד חיוביות על הגוף והנפש. לאחר כ- 2-3 יום לצום אתם עלולים לחוות עליה במצב הרוח, תחושת קלילות ובהירות מנטלית שעלולים להוביל לעליה בתאבון ואף לשקילה מחדש של תהליך השחרור. אתם תשמעו את עצמכם אומרים בראשכם דברים כמו: "ואללה... לא כל כך רע לי פה, אולי אני אעשה את השרות אחרי הכל.” אל תפלו במלכודת זו, זהו מבחן.

אפשרי מאד שתופעה זאת גם ידועה לקב"נים והפסיכיאטרים שיבחנו אתכם. אם באמת רע לכם בשירות הצבאי, אתם לא אמורים לחזור לאכול ברגע שנהיה לכם קצת יותר נוח או "כיף”.
* זכרו, אתם לא בשביתת רעב, אתם בדיכאון וחסרי תאבון.

כיצד ינסו לשבור אתכם:
ראשית ינסו להתעלם ממכם. שנית, יבלבלו לכם את המוח שתשפטו על הזנחה עצמית (או משהו מטומטם בסגנון). יספרו לכם סיפורים (בדויים) על הסכנות הכרוכות בהרעבת הגוף ושאם לא תחזרו לאכול תגרמו לנזק "בלתי הפיך" לגוף ויקחו אתכם למיון וידחפו לכם צינורות האכלה נגד רצונכם. [הזנה אנטרלית – ויקיפדיה] - קישור

קודם כל, למרות שהאכלה בכפיה זה תרחיש אפשרי שקרה בעבר לאסירים בטחוניים, הסיכויים שאזרח או חייל במדינת ישראל יקבל יחס שכזה הם אפסיים. וגם אם, אז מה? חייל לא יכול לשרת עם צינורות בגרון או בוריד.
בית המשפט העליון בארצות הברית קבע כי "קשה לדמיין הפרה קשה יותר של זכות האדם לשלמות גופו ולהגדרתו העצמית מהאכלה כפויה." - מקור*. פרופ' אבינועם רכס -"האסירים היחידים שמתו משביתת רעב בישראל, היו כאלו שהמדינה האכילה אותם בכוח.” - מקור*. הם יודעים את הסכנות הכרוכות בהזנה בכפייה, לכן אף רופא לא יסכים לבצע אותה. מטרת קידום (ופרסום) החוק להזנה בכפייה היא בכדי לייאש להפחיד ולדכא אנשים מלשקול את אפשרות שביתת הרעב ככלי מרד נגד המערכת.

שנית, צום המים הוכח כמאוד בריא. אינספור אנשים צמים ומבריאים ממגוון בעיות בריאותיות שאין להם מרפא.
הנה מספר מאמרים על יתרונות הצום:* [הקישורים הוסרו. אפשר להוריד את המסמך המלא בראש העמוד]*
צום - הניתוח של הטבע ------------------------------------- ארכיון: (web.archive.org)
הצום כאמצעי ריפוי וסילוק רעלים ------------------------- ארכיון: (web.archive.org)
צומות – מדוע ------------------------------------------------ ארכיון: (web.archive.org)
לא רק בגלל יום כיפור: איך הצום מגן על הלב?
צום רפואי: אמצעי לריפוי מחלות
The Benefits of Fasting

במידה והגעתם למיון ונאלצתם לשבור צום, לא נורא, יתכן ששחרורכם כבר באופק. תחזרו לאכול כרגיל לשבוע – שבועיים ואם אתם מרגישים שמורחים אתכם, תתחילו בצום נוסף. מדריך זה עובד טוב גם בשילוב עם "טרגט 21”.

יש בפורום פוסט המתאר חייל שמנסה לצאת מהצבא באמצעות צום, הוא מספר את סיפורו אך מעלה בנושא את "סנדרום ההזנה מחדש,” הוא מספר שאפשר ללקות בו תוך 5 ימים ומפרט את סכנותיו (המופרכות) המרובות. אפשרי מאוד שהפוסט הזה נכתב על ידי גורמים במערכת במטרה להפחיד חיילים מלנסות לצום. אין לכם סיבה לפחד מצום. אם גוייסתם, סימן שבריאותכם מספיק טובה בכדי לצום. - הפוסט*

כמו בכל מערכת מושחתת המורכבת מהיררכיה של צייתנות ואמונה עיוורת בסמכות, אחד הפחדים של המערכת הצבאית הוא מרד. זאת אומרת שגם אם לא מאמינים לכם שאתם בצום דיכאוני, הצבא יעדיף להיפתר ולהרחיקכם משאר החיילים (הממושמעים) בכדי למנוע את התפשטות הרעיון.

שבירת הצום:
ברגע שתקבל את חירותך בחזרה, תוכל לחזור ולאכול כאדם חופשי, אבל יש להתחיל לאכול לאט ובכמויות קטנות. מומלץ לשבור את הצום עם גבינה לבנה, צהובה, יוגורט טבעי, או ביצה אחת. מותר לשבור את הצום עם כל מאכל חוץ מבצקים ולחם! https://www.youtube.com/watch?v=D6fCRLyhtcc

קישורים נוספים:
מי מפחד מפרופיל 21? -------------------------------------------------------------- ארכיון: (web.archive.org)
לכל אלה הרוצים להוציא פרופיל 21 ----------------------------------------------- ארכיון: (web.archive.org)
המדריך של משוחררמאושר - חלק א' - בדיקת מצב פסיכיאטר + הקדמה ---- ארכיון: (web.archive.org)
תיקיית מדריכים אחרים - מקור

קצת פילוסופיה: למי שחסר סיבה מוצדקת לצאת מהצבא.
Mark Passio - Order Followers
An Israeli Soldier's Story - Eran Efrati
סרטון אנטי מלחמתי שאמריקה לא רוצה שתראו
David Icke - do you really want to know - מתורגם: דיוויד אייק - אתם באמת רוצים לדעת?
הדיקטטור הגדול- נאום מתורגם – נוסף: צ'ארלי צ'אפלין - הנאום החשוב ביותר אי פעם
Government = Mind Control

צום קל.

* המדריך נכתב בעקבות איומים חוזרים ונשנים שקיבלתי בטלפון ובדואר מצה"ל ומאיזה אידיוט שקורא לעצמו: "המפקד שלך."

נערך לאחרונה על ידי freeagent33 ב 07 ספטמבר 2015 21:00, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אורח

Re: המדריך לחופש – כיצד לצאת מהצבא (צה"ל) – לשתף!!!

הודעהעל ידי אורח » 18 אוגוסט 2015 21:26

אני אגיד לך משהו, כשאני הייתי בצבא האוכל והשינה היו הדברים שהחזיקו אותי שפוי.. הייתי מבואס מהחיים שאני בצבא, גם כשאתה לא מתפקד אין לך מה לעשות כל היום, והדבר היחידי שיש לך לחכות לו זה ארוחות הצהרים והערב והשינה, למרות שיש אנשים שמאבדים תאבון בדכאון, יש גם אנשים שאוכלים יותר ואנשים שזה לא משפיע בכלל על הרעב שלהם.
תחשבו טוב טוב במה שאתם בוחרים לעשות, אני גם חושב שזה דבר שיקח זמן והרבה הרבה כוח ואפשר לצאת ביותר בקלות בשיטה הישנה של טארגט 21, חוות דעת וכו'..
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אוגוסט 2015 23:40

freeagent33 כתב:-

[ להורדת המסמך המלא אם כל הקישורים שהוסרו: https://www.dropbox.com/s/bp25dkvninwz5 ... e.pdf?dl=0 ]

-

‫המדריך לחופש‬

"צבא לא יכול לצעוד על בטן ריקה.” - נפוליאון‬

‫אני כותב מדריך זה במטרה לעזור לאנשים אשר מאבדים את חירותם למערכת מושחתת, שמנצלת את טוב לבם‬ ‫וממירה את כוונותיהם הטובות לפגיעה בזכויות האדם בארץ ובעולם.‬

מדריך זה נועד לעזור למלש"בים, חיילים ומילואימניקים שמחפשים דרך לצאת מהמערכת, אך לא מסוגלים למלא את הוראות המדריך "טרגט21” (https://target21.wordpress.com - ארכיון) שדורש כישורי משחק שאין לכולם.

תקציר:
שלב 1 - להביעה התנגדות לשרות צבאי. (לא חובה)
שלב 2 - להגיע לבסיס.
שלב 3 - לצום מים.

שלב 1: להביעה התנגדות לשרות צבאי בטענה שהצבא עושה לך רע.
שלב זה נועד לעורר את צומת ליבם של המפקדים ולגרום להם לשים עליך עין. מומלץ כמובן להמשיך להתלונן גם בבסיס. לא צריך לבקש קב"ן, אתה תזומן לקב"ן בהמשך ביוזמת מפקדיך.

שלב 2: להגיע לבסיס\מוצב שאליו אתה מסופח, שאחראי עליך ועל בריאותך.

שלב 3: לצום צום מים, זאת אומרת הדבר היחיד שנכנס לך לפה זה מים. לשתות לפי דרישת הגוף, אבל לא להגזים, מכיוון שזה עלול להוביל לירידה חדה באלקטרוליטים (מלחים בדם), לסחרחורות והתמוטטות מוקדם מהרצוי (אלא אם כן אתם לחוצים בזמן).

אם באפשרותך לא להגיע לארוחות, אז מומלץ. אם אתה נאלץ להגיע עם מחלקתך והסגל לחדר האוכל, אז קח מגש, שים קצת אוכל, תתיישב עם כולם כרגיל ותשחק עם האוכל 20-30 דקות, בסוף הזמן זרוק הכל לפח.

מומלץ לא להיות גלוי לגבי "חוסר התאבון" שלך, כמו: "תראו אותי, אני לא אוכל!”אתה לא רוצה להודות שאתה בשביתת רעב. אם ישאלו חבריך למה אתה לא אוכל, תשיב: "כי לא בא לי,” "אני לא רעב," "אין לי תאבון” או “כואבת לי הבטן”. אם ישאלו אותך מפקדיך, כנ”ל. אם ישאלו אותך מספר פעמים תגוון בתשובותיך. אם לא ישאלו אותך למה אתה לא אוכל, יתכן שמפקדיך פסיכופתים. אך על דאגה בסוף לא תהיה להם ברירה.

מטרת הצום היא לעורר דאגה בקרב מפקדיך עד אשר תזומן לקב"ן, רופא או שיחה עם איזה פלוץ בכיר .
מכאן אינני כבר יודע איך לייעץ הלאה, אתה יכול להמשיך להתלונן שרע לך או להמנע מלדבר כלל.
במידה והצום נמשך מספיק זמן, שפת גופך כבר תעשה את רוב העבודה.

צום שכזה, במיוחד אצל מי שלא רגיל לצום, אמור להוביל לחולשה בשרירים, זאת אומרת שבשלב מסויים במהלך הצום אתה תוכל רק לשבת, לשכב או ללכת בקצב איטי, אתה תהיה בעצם חסר תועלת לצבא.
אותה חולשת שרירים תתבטא גם בשפת הגוף שלך ללא כל צורך בהעמדת פנים.
תהליך זה אמור לקחת בין מספר ימים למספר שבועות בכדי לבוא לידי ביטוי, תלוי בגופך.

במידה ואתה יוצא הביתה במהלך הצום מומלץ להמשיכו גם בבית, אך לא חובה, כל עוד אתה סוגר בבסיס יותר משבוע, אתה יכול לחזור ולהתחיל שוב. חיילי יומיות יאלצו להמשיך את הצום בביתם, מסיבות שאמורות להיות ברורות (שפת הגוף לא משקרת).

חשוב מאוד! פה הנחושים הולכים להבדל מהחלשים:
לצום יש השפעות מאוד חיוביות על הגוף והנפש. לאחר כ- 2-3 יום לצום אתם עלולים לחוות עליה במצב הרוח, תחושת קלילות ובהירות מנטלית שעלולים להוביל לעליה בתאבון ואף לשקילה מחדש של תהליך השחרור. אתם תשמעו את עצמכם אומרים בראשכם דברים כמו: "ואללה... לא כל כך רע לי פה, אולי אני אעשה את השרות אחרי הכל.” אל תפלו במלכודת זו, זהו מבחן.

אפשרי מאד שתופעה זאת גם ידועה לקב"נים והפסיכיאטרים שיבחנו אתכם. אם באמת רע לכם בשירות הצבאי, אתם לא אמורים לחזור לאכול ברגע שנהיה לכם קצת יותר נוח או "כיף”.
* זכרו, אתם לא בשביתת רעב, אתם בדיכאון וחסרי תאבון.

כיצד ינסו לשבור אתכם:
ראשית ינסו להתעלם ממכם. שנית, יבלבלו לכם את המוח שתשפטו על הזנחה עצמית (או משהו מטומטם בסגנון). יספרו לכם סיפורים (בדויים) על הסכנות הכרוכות בהרעבת הגוף ושאם לא תחזרו לאכול תגרמו לנזק "בלתי הפיך" לגוף ויקחו אתכם למיון וידחפו לכם צינורות האכלה נגד רצונכם. [הזנה אנטרלית – ויקיפדיה] - קישור

קודם כל, למרות שהאכלה בכפיה זה תרחיש אפשרי שקרה בעבר לאסירים בטחוניים, הסיכויים שאזרח או חייל במדינת ישראל יקבל יחס שכזה הם אפסיים. וגם אם, אז מה? חייל לא יכול לשרת עם צינורות בגרון או בוריד.
בית המשפט העליון בארצות הברית קבע כי "קשה לדמיין הפרה קשה יותר של זכות האדם לשלמות גופו ולהגדרתו העצמית מהאכלה כפויה." - מקור*. פרופ' אבינועם רכס -"האסירים היחידים שמתו משביתת רעב בישראל, היו כאלו שהמדינה האכילה אותם בכוח.” - מקור*. הם יודעים את הסכנות הכרוכות בהזנה בכפייה, לכן אף רופא לא יסכים לבצע אותה. מטרת קידום (ופרסום) החוק להזנה בכפייה היא בכדי לייאש להפחיד ולדכא אנשים מלשקול את אפשרות שביתת הרעב ככלי מרד נגד המערכת.

שנית, צום המים הוכח כמאוד בריא. אינספור אנשים צמים ומבריאים ממגוון בעיות בריאותיות שאין להם מרפא.
הנה מספר מאמרים על יתרונות הצום:* [הקישורים הוסרו. אפשר להוריד את המסמך המלא בראש העמוד]*
צום - הניתוח של הטבע ------------------------------------- ארכיון: (web.archive.org)
הצום כאמצעי ריפוי וסילוק רעלים ------------------------- ארכיון: (web.archive.org)
צומות – מדוע ------------------------------------------------ ארכיון: (web.archive.org)
לא רק בגלל יום כיפור: איך הצום מגן על הלב?
צום רפואי: אמצעי לריפוי מחלות
The Benefits of Fasting

במידה והגעתם למיון ונאלצתם לשבור צום, לא נורא, יתכן ששחרורכם כבר באופק. תחזרו לאכול כרגיל לשבוע – שבועיים ואם אתם מרגישים שמורחים אתכם, תתחילו בצום נוסף. מדריך זה עובד טוב גם בשילוב עם "טרגט 21”.

יש בפורום פוסט המתאר חייל שמנסה לצאת מהצבא באמצעות צום, הוא מספר את סיפורו אך מעלה בנושא את "סנדרום ההזנה מחדש,” הוא מספר שאפשר ללקות בו תוך 5 ימים ומפרט את סכנותיו (המופרכות) המרובות. אפשרי מאוד שהפוסט הזה נכתב על ידי גורמים במערכת במטרה להפחיד חיילים מלנסות לצום. אין לכם סיבה לפחד מצום. אם גוייסתם, סימן שבריאותכם מספיק טובה בכדי לצום. - הפוסט*

כמו בכל מערכת מושחתת המורכבת מהיררכיה של צייתנות ואמונה עיוורת בסמכות, אחד הפחדים של המערכת הצבאית הוא מרד. זאת אומרת שגם אם לא מאמינים לכם שאתם בצום דיכאוני, הצבא יעדיף להיפתר ולהרחיקכם משאר החיילים (הממושמעים) בכדי למנוע את התפשטות הרעיון.

שבירת הצום:
ברגע שתקבל את חירותך בחזרה, תוכל לחזור ולאכול כאדם חופשי, אבל יש להתחיל לאכול לאט ובכמויות קטנות. מומלץ לשבור את הצום עם גבינה לבנה, צהובה, יוגורט טבעי, או ביצה אחת. מותר לשבור את הצום עם כל מאכל חוץ מבצקים ולחם! https://www.youtube.com/watch?v=D6fCRLyhtcc

קישורים נוספים:
מי מפחד מפרופיל 21? -------------------------------------------------------------- ארכיון: (web.archive.org)
לכל אלה הרוצים להוציא פרופיל 21 ----------------------------------------------- ארכיון: (web.archive.org)
המדריך של משוחררמאושר - חלק א' - בדיקת מצב פסיכיאטר + הקדמה ---- ארכיון: (web.archive.org)
תיקיית מדריכים אחרים - מקור

קצת פילוסופיה: למי שחסר סיבה מוצדקת לצאת מהצבא.
Mark Passio - Order Followers
An Israeli Soldier's Story - Eran Efrati
סרטון אנטי מלחמתי שאמריקה לא רוצה שתראו
David Icke - do you really want to know - מתורגם: דיוויד אייק - אתם באמת רוצים לדעת?
הדיקטטור הגדול- נאום מתורגם – נוסף: צ'ארלי צ'אפלין - הנאום החשוב ביותר אי פעם
Government = Mind Control

צום קל.

* המדריך נכתב בעקבות איומים חוזרים ונשנים שקיבלתי בטלפון ובדואר מצה"ל ומאיזה אידיוט שקורא לעצמו: "המפקד שלך."

זה קיצוני ומיותר, לא בריא, מטופש ויכול לגרום לנזקים לכל החיים...

עדיף ללכת לקבן/מיון/ברהן תל השומר/מרפאה צבאית מאשר להרעיב את עצמך ולקוות שהמפקדים "ישימו לב" לזה ויפנו אותך לקבן, בסופו של דבר התוצאה אותה תוצאה מבלי פגיעה גופנית או סיכון עצמי ועם הרבה פחות סבל.
freeagent33
יצירת קשר:

הודעהעל ידי freeagent33 » 19 אוגוסט 2015 09:48

אורח כתב:זה קיצוני ומיותר, לא בריא, מטופש ויכול לגרום לנזקים לכל החיים...

עדיף ללכת לקבן/מיון/ברהן תל השומר/מרפאה צבאית מאשר להרעיב את עצמך ולקוות שהמפקדים "ישימו לב" לזה ויפנו אותך לקבן, בסופו של דבר התוצאה אותה תוצאה מבלי פגיעה גופנית או סיכון עצמי ועם הרבה פחות סבל.

לא היית צריך לצטט את כל המדריך בשביל לפלוט שני משפטים לא קונסטרוקטיביים. זה פוגע בתקשורת ובמבנה האשכול, נא להסיר את התגובה או הציטוט.

לא בריא? ... תקרא על זה קצת, תשכיל...
בן-חורין
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 אוגוסט 2015 11:18

אורח כתב:

האמת שאתה טועה, הגוף של האדם לא אמור לאכול 3 ארוחות בכל יום, וגם האוכל של היום תעשייתי ומכיל המון זבל ורעלים שהגוף פשוט מאחסן.
צום מים מעביר את הגוף למצב של ריפוי ממצב של עיכול תמידי, הוא מעביר את רוב הכוחות שלו לריפוי, אנשים מספרים שנעלמו להם צלקות של שנים בתוך צום של 28 יום.
והקטע החשוב במדריך זה שהריפוי של הגוף גם מרפא נפשית, ומעביר לך מחשבות כמו שפותח הנושא רשם "ואללה... לא כל כך רע לי פה, אולי אני אעשה את השרות אחרי הכל.”
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 אוגוסט 2015 18:03

אורח כתב:
אורח כתב:

האמת שאתה טועה, הגוף של האדם לא אמור לאכול 3 ארוחות בכל יום, וגם האוכל של היום תעשייתי ומכיל המון זבל ורעלים שהגוף פשוט מאחסן.
צום מים מעביר את הגוף למצב של ריפוי ממצב של עיכול תמידי, הוא מעביר את רוב הכוחות שלו לריפוי, אנשים מספרים שנעלמו להם צלקות של שנים בתוך צום של 28 יום.
והקטע החשוב במדריך זה שהריפוי של הגוף גם מרפא נפשית, ומעביר לך מחשבות כמו שפותח הנושא רשם "ואללה... לא כל כך רע לי פה, אולי אני אעשה את השרות אחרי הכל.”

מי אתה שתגיד כמה ארוחות "אמור" גוף האדם לאכול בכל יום? יש לך הוכחה לזה או שאתה סתם מזיין בשכל? יאלהה גם אני אפליץ: גוף האדם נועד לאכול 8 ארוחות ביום. רואה איזה קל? כל אחד יכול להפליץ עובדות מפגרות, אז מה עשינו בזה?

וואלה תגיד במקום לצטט משפטים מפגרים פה בפורום, אם צום היא כזאת שיטת ריפוי נפלאה למה אתה לא פותח קליניקה ועושה מליונים? יבואו אליך אנשים עם צלקות ואתה תרפא אותם עם צום של 28 יום.... חחחחחח איזה טמבל אתה, תגיד אתה מאמין גם לאנשים שכותבים שחייזרים חטפו אותם וריפאו אותם? חחחחחחחח התמימות חוגגת

לסיכום תסתכלו על כל אנורקסית כדי לראות כמה היא בריאה בזכות הצום שלה, ואולי צום של כמה ימים בבית כשבקושי עושים משהו זה סבבה, אבל צום בזמן פעילות שגרתית פשוט יאכל את כל השרירים בגוף וכשזה ייגמר גם יפגע במערכות הגוף השונות.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 19 אוגוסט 2015 19:17

לטרול\מושתל שמעליי,

1. לאדם הקדמון לא היה מקרר.
2. אי אפשר לעשות מליונים מרעיון שאפשר לשתף בחינם.
3. אנורקסיה זאת מחלה נפשית כרונית.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אוגוסט 2015 01:38

אורח כתב:לטרול\מושתל שמעליי,

תפתח את הפה אני הולך לחרבן לך לשם קצת מידע:

האדם הקדמון לא חי במקומות קרים עם שלג? שלג זה לא מקרר נכון? חחחחחחח טמבל

כל רעיון אפשר לשתף בחינם חחחחחחחח

אנורקסיה זה בריא אתה אומר נכון? חחחחחחח תיכנע יא אפס אכלת חרא והוכח לך שאתה טמבל
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אוגוסט 2015 09:42

לזה שמעלי^, אתה מוכרח להיות כזה אידיוט יהיר? אולי במקום להתרכז בלכתוב כמו מטומטם תרכז את מה שנשאר מהמוח שלך מרוב שאתה עצבני וחמום ותשים לב שפותח האשכול הוסיף כתבות ומחקרים וכל מה שאתה צריך שמראה שזה אכן דבר בריא.
עזוב מקרר ושאתה סתם מזיין. את השכל שהאדם הקדמון השתמש בשלג כמקרר, האבולוציה גרמה לגוף שלנו ולשאר החיות לאחסן כל אוכל עודף כתאי שומן, בגלל זה אנשים משמינים כל כך מהר כשהם אוכלים הרבה, הגוף תמיד מאחסן ושומר כי הוא רגיל לנורא מכל שלא יהיה לנו מה לאכול.

הטיעונים שלך גם מפגרים וחסרי הגיון אתה ילד בן 15 טיפש.
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 20 אוגוסט 2015 13:44

אם אתה יודע שהטענות שלו מטומטמות, למה אתה טורח לענות לו?
don't feed the trolls, hm?

לגבי כל המחקרים הכאלו ואחרים בהודעה של פותח האשכול...וואלה, אני לא חושב שאנחנו פה בשביל פרסומות לגבי נפלאות הצום. האשכול הזה צייצני מדי, זה לא מפתיע מדי שזה משך טרולים.
הייתי קורא לאשכול הזה "המדריך כיצד להרעיב את עצמך בצבא" במקום "המדריך לחופש". השיטות המדוברות במדריך הזה, הן נשמעות יותר טובות לאסירי מלחמה שרוצים להגיע לחדשות מאשר לאנשים רגילים שיכולים לצאת דרך הקב"ן.
באם מה שרשום במחקרים האלו שלך הם נכונים או לא, עדיין מדובר בשיטה יחסית קיצונית. וזה נשמע ברצינות כאילו אתה מנסה למכור כאן משהו.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אוגוסט 2015 14:15

כשאתה תכתוב מדריך, אתה תקרא לו איך שבא לך.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אוגוסט 2015 15:21

ואם לא הגעתי לאף צו... אפילו לשם אני מפחד להגיע אז איך אני יכול לצאת מהצבא בלי להגיע לשם או מה לעשות במקרה כזה לדעתי אני נקרא משטמט
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אוגוסט 2015 16:40

אורח כתב:ואם לא הגעתי לאף צו... אפילו לשם אני מפחד להגיע אז איך אני יכול לצאת מהצבא בלי להגיע לשם או מה לעשות במקרה כזה לדעתי אני נקרא משטמט

1. להגיע לרופא משפחה בקופת חולים. (או ישירות למיון. עלול לגרור עלות כספית של ~700 ש"ח).
2. לספר על מצוקה נפשית חריפה וחרדה להגיע לשטח צבאי, לציין שמאיימים עליך להגיע אך אינך יכול.
3. הפניה למיון פסיכיאטרי.
4. לספר על מצוקה נפשית חריפה וחרדה להגיע לשטח צבאי, לציין שמאיימים עליך להגיע אך אינך יכול.
5. לפקסס סיכום טיפול פסיכיאטרי.

לפעמים עדיף להכנס אל תוך בטן המפלצת בכדי שתקיא ותעזוב אותך בשקט.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 20 אוגוסט 2015 18:54

אורח כתב:לזה שמעלי^, אתה מוכרח להיות כזה אידיוט יהיר? אולי במקום להתרכז בלכתוב כמו מטומטם תרכז את מה שנשאר מהמוח שלך מרוב שאתה עצבני וחמום ותשים לב שפותח האשכול הוסיף כתבות ומחקרים וכל מה שאתה צריך שמראה שזה אכן דבר בריא.

יש מחקרים סותרים לכל דבר, אם תחפש מחקרים בעד תמצא ואם תחפש מחקרים נגד תמצא גם אותם, רק מפגר כמוך מאמין שמחקר שפורסם הוא בהכרח נכון יא גאון בתחת.

עזוב מקרר ושאתה סתם מזיין. את השכל שהאדם הקדמון השתמש בשלג כמקרר, האבולוציה גרמה לגוף שלנו ולשאר החיות לאחסן כל אוכל עודף כתאי שומן, בגלל זה אנשים משמינים כל כך מהר כשהם אוכלים הרבה, הגוף תמיד מאחסן ושומר כי הוא רגיל לנורא מכל שלא יהיה לנו מה לאכול.

איך אתה מסביר אנשים שאוכלים המון ולא משמינים? זה נקרא חילוף חומרים יא אפס... עדיף שתלך ללקק לכלב שלך ת'תחת ואז אולי הוא יאמין לשטויות שלך יא אפס לך תצום ינעל אחותך ותחלום על האדם הקדמון

הטיעונים שלך גם מפגרים וחסרי הגיון אתה ילד בן 15 טיפש.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 27 אוגוסט 2015 08:34

אורח כתב:תפתח את הפה אני הולך לחרבן לך לשם קצת מידע:

האדם הקדמון לא חי במקומות קרים עם שלג? שלג זה לא מקרר נכון? חחחחחחח טמבל

כל רעיון אפשר לשתף בחינם חחחחחחחח

אנורקסיה זה בריא אתה אומר נכון? חחחחחחח תיכנע יא אפס אכלת חרא והוכח לך שאתה טמבל

מי זה המפגר הזה?
בטח איזה אחד שמקבל משכורת צבאית.
LetMeOut
יצירת קשר:

הודעהעל ידי LetMeOut » 27 אוגוסט 2015 14:37

אורח כתב:לטרול\מושתל שמעליי,

לגבי 2, אני קצת בספק. אפשר לעשות מיליונים מרעיון שאפשר לשתף בחינם.
פייסבוק? ווצאפ? ובמקרה שלנו - שהוא יפתח קליניקה שצוברת ותק, אמינות ולקוחות רבים.
:evil:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 31 אוגוסט 2015 00:58

מישהו פה ניסה לצום או שכולם שומרים את האופציה הזאת כמוצא אחרון?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 03 ספטמבר 2015 08:38

LetMeOut כתב:לגבי 2, אני קצת בספק. אפשר לעשות מיליונים מרעיון שאפשר לשתף בחינם.
פייסבוק? ווצאפ? ובמקרה שלנו - שהוא יפתח קליניקה שצוברת ותק, אמינות ולקוחות רבים.
:evil:

קיימות כבר סדנאות צום ורופאים שמעודדים צום מים, אבל מי צריך אותם כשאתה יכול לקרוא על זה באינטרנט ולצום בבית?
במיוחד כשרוב הסדנאות האלה עושים צום מיצים ששווה לתחת בהשוואה לצום מים.
freeagent33
יצירת קשר:

הודעהעל ידי freeagent33 » 07 ספטמבר 2015 20:59

אורח כתב:אני אגיד לך משהו, כשאני הייתי בצבא האוכל והשינה היו הדברים שהחזיקו אותי שפוי.. הייתי מבואס מהחיים שאני בצבא, גם כשאתה לא מתפקד אין לך מה לעשות כל היום, והדבר היחידי שיש לך לחכות לו זה ארוחות הצהרים והערב והשינה, למרות שיש אנשים שמאבדים תאבון בדכאון, יש גם אנשים שאוכלים יותר ואנשים שזה לא משפיע בכלל על הרעב שלהם.
תחשבו טוב טוב במה שאתם בוחרים לעשות, אני גם חושב שזה דבר שיקח זמן והרבה הרבה כוח ואפשר לצאת ביותר בקלות בשיטה הישנה של טארגט 21, חוות דעת וכו'..

בצבא האוכל והשינה היו הדברים שהחזיקו אותך בצבא.

יש גם אנשים שאוכלים יותר ומשמינים בעקבות מתח נפשי אבל הצבא לא שם קצוץ עליהם, לעומת זאת חייל שפתאום מפסיק לאכול זה דגל אדום לכל מפקד בכל דרגה בכל יחידה, גם בגלל שזה סימפטום של דיכאון שעלול להוביל להתאבדות וגם כי זה עלול להתדרדר לשביתת רעב קולקטיבית.
בן-חורין
אורח

הודעהעל ידי אורח » 07 אוקטובר 2015 08:27

כולם עולים במשקל בצבא, אוכל חרא!
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 07 אוקטובר 2015 17:30

המלצתי היא לקחת בעירבון מאד מוגבל כל הצעה שעלולה לסכן את בריאותינו הפיזית/נפשית מעבר לסיכון ולנזקים שגם ככה נגרמים בעקבות הצבא.
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
אורח

הודעהעל ידי אורח » 18 אוקטובר 2015 14:27

Sunshine כתב:המלצתי היא לקחת בעירבון מאד מוגבל כל הצעה שעלולה לסכן את בריאותינו הפיזית/נפשית מעבר לסיכון ולנזקים שגם ככה נגרמים בעקבות הצבא.

הנזק של לרדת בכמה קילו משקל לא משתווה למיינד פאק והעבדות של 2.5 - 3 שנות "שירות" בצה"ל.

ובכלל בעיני רבים זה לא נחשב כנזק.
סמל אישי של המשתמש
Sunshine
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sunshine » 18 אוקטובר 2015 17:48

אורח כתב:
Sunshine כתב:המלצתי היא לקחת בעירבון מאד מוגבל כל הצעה שעלולה לסכן את בריאותינו הפיזית/נפשית מעבר לסיכון ולנזקים שגם ככה נגרמים בעקבות הצבא.

הנזק של לרדת בכמה קילו משקל לא משתווה למיינד פאק והעבדות של 2.5 - 3 שנות "שירות" בצה"ל.

ובכלל בעיני רבים זה לא נחשב כנזק.

אין מחלוקת על כך שמי שמצבו הנפשי לא מאפשר לו לקחת חלק בצבא עשוי לצאת עם נזק גדול מהשירות.
עם כך, חשוב לנסות לשמור על עצמנו כמה שיותר בתוך תהליך קבלת הפטור הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.
לשאלות ולעזרה אישית, מוזמנות ומוזמנים לפנות לרשת הליווי של פרופיל חדש כאן:

במייל -info@newprofile.org
או
באסאמאסים/וואטסאפ למספר הבא - 050-2905588
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אוקטובר 2015 06:58

מישהו ניסה את זה?
אלמונית

הודעהעל ידי אלמונית » 25 אוקטובר 2015 19:55

למישהו הלך לפי המדריך?
זנוקס

הודעהעל ידי זנוקס » 24 נובמבר 2015 19:02

היי אני רוצה להוסיף למדריך שאם אחד ההורים בא איתך לפסיכיאטר או קב"ן זה ממש עוזר
אורח

הודעהעל ידי אורח » 09 דצמבר 2015 08:28

המדריך הזה בטח הגיע לדרג הבכיר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 17 ינואר 2016 17:37

אורח כתב:המדריך הזה בטח הגיע לדרג הבכיר.

על סמך מה אתה אומר את זה? לא נראה שיש בו שימוש רחב

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים