הוציאו אותי מצבא לתקפה של חצי שנה.

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים הוציאו אותי מצבא לתקפה של חצי שנה.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #105285 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום לכם אני התגייסת במחזור ספטמבר 08 הייתי בחרדות וכדומה לקראת הגיוס אך לא התייחסתי לזה ממש הייתי בבקום במשך שבועיים לאחר השבועיים האלה הרופאים שם הבחינו שיש לי מצוקה די קשה וכדומה ולכן החליטו לשלוח אותי לקב"ן הייתי אצל הקב"ן שם בבקום והיא הביאה לי זימון לפסיכיאטר שם בבקום,למחרת התייצבתי בבקום היה לי פגישה עם הפסיכיאטר ושם הוא החליט שהוא נותן לי שיחרור לתקופת בת חצי שנה בבית ושיחרר אותי לבנתיים על פרופיל 24 זמני כדי לבדוק אם המצב השתפר אחרי חצי שנה, ולפי המצב הוא לא השתפר.אני בכל החודשיים האלה שאני בבית הייתי בסביבות ה4 פעמיים בפגישה עם פסיכיאטרי אזרחי הוא אפילו הביא לי כדורים נגד חרדות ואני עד עכשיו לוקח אותם.  עכשיו עוד חודשיים בערך זה עומד להסתיים לי התקופה של השחרור הזמני והם כבר שלחו לי לביתי טופס שרשום עליו "בחינת המשך לשירותך הצבאי" מיליתי את הטופס הזה ועכשיו אני מחכה שהם יצרו איתי קשר. הייתי בחרדות וכאלה בגלל הבעיות הרפואויות קשות של אימי שתחייה ואני עוזר לה בבית ובהכל לוקח אותה לטיפולים וכדומה אבא שלי לא יכול לעשות את זה כי הוא רוב הזמן לא נימצא בבית ולכן לא יכול לעזור ואני נימצא כאן וכשהגיע החודש שבוא התגייסתי הייתי כל היום בחרדות ודיכאון כמו שהזכרתי למעלה.אפילו אם הם יזמינו אותי לעוד פגישה עם הפסיכיאטרי הצבאי אני יבוא אליו עם הכדורים האלה אתם חושבים שזה יעזור?
    עכשיו השאלה שלי בכל הסיפור הזה,אחרי שהם שלחו אלי את הטופס הזה ואחרי שמיליתי אותו וגם שאני לוקח את הכדורים נגד חרדות וכאלה מה הם יחליטו לעשות איתי אתם יודעים פחות או יותר או שאין לדעת מה יהיה?
    דרך אגב,ברגע שמוציאים אותי אני ישר הולך ועושה שירות לאומי.
    תודה לכל העוזרים. צריך תשובה שתעזור לי.

#157589 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא יודע מה זה התופס הזה ומה מילאת בו.מה שאני כן יודע זה שכדאי לך להביא מהפסיכיאטר האזרחי שאיתו נפגשת כבר 4 פעמים מכתב עם חוות דעתו, ואם זהו רצונך (ויש לי הרגשה שכן) אז שתהיה המלצה אוהדת לכך שזה לא יעשה לך טוב להיות במסגרת צבאית -עם כל הנובע מהמצב שלך.ז"א שהפיסיכאטר אשכרה ימליץ על שחרורך משירות צבאי – גם לצורך המשך טיפול ומעקב על-ידו.לפי מה שאני יודע רוב האנשים שקיבלו 24 לחצי שנה משתחררים אחרי זה על 21 – כנראה שהם רצו לראות קודם אם המצב שלך יכול להשתפר, הוא לא ממש ישתפר – (ולדעתי גם אין סיכוי שהוא ישתפר דוקא בצבא) – ככה שהם ככל הנראה ישחררו אותך.הוא כבר ישאל אותך על התרופות בפגישה.

#157596 הגב
    Anonymous
    חבר

אחלה תודה רבה לך!
    אבל אם למשל אני לא מבקש מהפסיכיאטרי האזרחי המלצה אני עדיין יכול לצאת בלי בעיות?
    כי למרות שאני בא בלי חוות דעת אני בא עם התרופות או שזה לא ממש יעזור?

#157628 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה בעצמך כתבת שהתקופה עומדת להסתיים אז שלחו לך את הטופס. הטופס זה
    סטנדרטי לכל מי שתקופת ה24 נגמרת, זה לא אומר כלום. אם אתה רוצה לדעת מה
    קורה איתך, תברר מול הצבא.
    להביא את הכדורים יעזור. חוות דעת יעזור. יש סיכוי טוב שישחררו אותך בכל מקרה, אולי אפילו שלא בפניך כך שלא תצטרך ללכת שוב לועדה. יש סיכוי טוב שישחררו גם בלי חווד מהפסיכיאטר. אבל חווד מהפסיכיאטר מאוד יעזור. 

#157639 הגב
    Anonymous
    חבר

אחלה תודה רבה לכם!~
    אחלה של צוות יש כאן! שוב תודה רבה!

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־הוציאו אותי מצבא לתקפה של חצי שנה.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו