מחר פגישה שלישית עם הקבן דחוףףףףף עזרה!!!

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

desperate
יצירת קשר:

מחר פגישה שלישית עם הקבן דחוףףףףף עזרה!!!

הודעהעל ידי desperate » 29 אפריל 2015 13:53

אז ככה...
מחר יש לי פגישה עם הקבן....זאת פגישה שלישית ואני צריך עצות ממכם...
2 פגישות ראשונות הוא מרח אותי אך בכל זאת קבע איתי עוד פגישה...בפגישה הראשונה אמר לי לפנות למשקית תש ובשנייה אמר לי לפנות לסמחט.
בעיקרון המטרה היא לעבור ליומיות.
אז ככה קראתי בימים האחרונים מדריך לקבניסט צעיר וטרגט 21 ופה בפורום ואני אנסה ליישם את זה מחר רק יש לי קונפליקט קטן..
סיפרתי לו שכשהייתי קטן אבא הרים על אימא יד ועל האחיות הגדולות שלי מול העיניים שלי...אבא נכה מאה אחוז וההורים גרושים שבע שנים ואבא שתיין....אבא ניתק קשר עם המשפחה אך לא לגמרי עם אימא...לפני שנה בערך התקשר ואיים עליה..יש לו תיקים במשטרה אבל לפני שבע שנים לכן זה לא עוזר אצל המשקית...אמרתי לקבן שהוא מתקשר ומתקשר(כרגע בזמן הנוכחי...פה הקצנתי ושיקרתי טיפה) ומאיים עליה ואימא גרה לבד כשאני בצבא(אחיות גדולות לא גרות בבית) ואני פוחד ובמצב נפשי מאוד לא פשוט כשאני בתנאים האלה ובבסיס הזה כי אבא יודע איפה אנחנו גרים הוא יכול לבוא להרביץ ולהרוג אותה כשאני לא יהיה בבית..אם בעבר לא הייתה לו בעיה עם זה אז למה שעכשיו תהיה לו? אני הקצנתי ואמרתי שהאיומים מתמשכים גם עכשיו ואני שומע אותם מאימא שלי שמספרת לי ופוחדת ואני חייב להיות בבית כדי להגן עליה...כמובן שסיפרתי את זה בראש כלפי מטה קול חלש אך עניתי והייתי די צלול שזאת הייתה הטעות שלי...הפגישות היו לפני שקראתי פה...

המטרה שלי היא להשיג כבר מחר יציאה מפה או לפחות הפניה לפסיכיאטר שיתן לי משהו...
אז ככה רציתי להגיד לו מחר אם אני יכול לספר לו חלום כי אין לי עם מי לשתף...החלום/סיוט הולך ככה...המסך חצוי לשתיים...באחד אני רואה את עצמי קטן ורואה את אבא שלי מרים יד על אימא שלי מול העיניים שלי ואני בוכה ביחד עם אימא שלי בלי לעשות כלום(סיפור אמיתי..הייתי קטן)...בשני אני רואה את החדר שלי בבסיס מרחף בשמיים ואני בתוכו ולא יכול לצאת ממנו...הקירות שקופים ואני רואה מולי את הסלון של הבית של אימא ורואה את אבא פורץ דופק לאימא אקדח בראש ויורה בה ואני בוכה בחדר פה בבסיס כשאני רואה הכל(קירות שקופים) ולא יכול לצאת ולהגיב ואז יש הבזק ואני מוצא את עצמי ללא רוח חיים בחדר ולאחר מכן קם בבהלה ולא מצליח להירדם....

כמובן שכל זה בשפת גוף השפופה עם הקול החלש והגמגום הקל ורעידות קלות....
האם זה מוגזם? כי אני רוצה להאיץ טיפה ולהחריף.
Hayalmet
יצירת קשר:

Re: מחר פגישה שלישית עם הקבן דחוףףףףף עזרה!!!

הודעהעל ידי Hayalmet » 29 אפריל 2015 14:24

אני אולי לא הבן אדם להקשיב לו כי אני לא הכי מבין אז קח את דברי בערבון מוגבל.
אתה מתאר לפי הסיפור שלך באמת משהו שצריך להגיד למשקית תש ולא לקבן.
אתה חושב שאתה הולך לפגוע בעצמך בגלל זה? התשובה שאני רואה היא לא.
אתה פשוט אומר לו מילים אחרות ״אני רוצה לעבור ליומיות כי אני מפחד שאבא שלי יהרוג את אמא שלי״.
הקבן בא להגן עליך, שלא תפגע בעצמך, לא אכפת לו מאבא שלך.
desperate
יצירת קשר:

הודעהעל ידי desperate » 29 אפריל 2015 14:46

Hayalmet כתב:אני אולי לא הבן אדם להקשיב לו כי אני לא הכי מבין אז קח את דברי בערבון מוגבל.
אתה מתאר לפי הסיפור שלך באמת משהו שצריך להגיד למשקית תש ולא לקבן.
אתה חושב שאתה הולך לפגוע בעצמך בגלל זה? התשובה שאני רואה היא לא.
אתה פשוט אומר לו מילים אחרות ״אני רוצה לעבור ליומיות כי אני מפחד שאבא שלי יהרוג את אמא שלי״.
הקבן בא להגן עליך, שלא תפגע בעצמך, לא אכפת לו מאבא שלך.

נכון אבל אני לוקח את הסיפור לצד הנפשי פה...כשהייתי קטן הייתי מבודד ובדיכאון רוב הזמן...אנשים לא היו מדברים איתי...פה אותו דבר...הסיפור הזה משמש גם כטראומה וגם כסיבה ללמה אני לא יכול להמשיך פה...ועצם זה שזה המצב אני נכנס לדכאון ומתבודד כמעט לגמרי...עד עכשיו בפגישות הראשונות עשיתי את זה לא נכון לגמרי...גם משקית תש מנסה לעזור אבל אמרה בעצמה שהסיכוי קלוש כי התלונות במשטרה על אבא שלי ישנות...
מצד אחד אני משתמש בסיפור כטראומטי וכגורם עיקרי לדיכאון והבדידות שלי פה בבסיס...כי כל המחשבה שלי ביום יום זה על זה.. הרי אני מצטייר כבנאדם פסימי שחושב על הגרוע מכל..כלומר המחשבה שלי היא שכל רגע ורגע שאני מתהלך פה אני רואה במחשבות את אבא שלי נכנס והורג את אימא שלי כאשר אין מי שיתמוך בה במקרה כזה ואין לי אפשרות להתקיים בלי אימא שלי..היא זאת שהחזיקה אותי טיפה שפוי כל החיים.

אמרו פה להשתמש בסיפור ורצוי שיהיה אמיתי..הבאתי את הסיפור הכי אמיתי שיש ודרכו אני מנצל את הדכאונות והבדידות שהיה לי בעבר וקורים גם פה וגם כסיבה למה בעצם אני צריך להיות בבית....אני יודע שעד עכשיו לא עשיתי את זה נכון כנראה בגלל זה אני מבקש ממכם עזרה...
אבל הסיפור עצמו אכן סיפור אמיתי לגמרי ויכול לתת את כל האישורים ללמה אני לא צריך להישאר פה...רק שמשקית תש טועת שהתיקים במשטרה ישנים לכן אני פונה לצד הנפשי בעניין..אך לא עושה את זה באמת נכון
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 29 אפריל 2015 16:58

תראה...הנקודה העיקרית, זה לדבר על מקור הבעיה כנגד הסימפטום. זאת אומרת -- מחסור הכלים שלך להתמודד עם מרבית הדברים בחיים שלך, כנגד איך להיות בבסיס גורם לך להרגיש, או הפעולות של אבא שלך. תראה לו שאתה לא יציב בגלל שזה מי שאתה, לא בגלל שאבא שלך הוא חוליגן.
כל הדיבורים על ההיסטוריה שהקב"ן דורש, זה ס"כ חלק מהתליך יצירת פרופיל עבורך. זה לא משהו שנגרר לפגישות אחרות, אם אתה כבר נכנס לפגישה שלישית, אתה כבר אמור להראות ירידה משמעותית בייציבות המנטלית שלך.
דיבורים על חלומות זה נחמד ויפה, אבל רק שתדע -- שלדעתי זה נשמע כאילו אתה בא אליו כדי שהוא ינחם אותך, כדי שתוכל לבכות לו על הכתף. ככה מריחה מתבטאת. זאת אומרת, זה שאמא שלך מעויימת על ידי אבא שלך, לא הולך להשתנות באם אתה איתה 24/7 או לא. זה משהו שפוטרים דרך המשטרה או בשיטות אחרות, כמו שינוי כתובת ומספרי טלפון. הנוכחות שלך היא לא הכרחית.
לאנשים יש בעיות בחיים, לכולם יש -- והתמונה שאתה מצייר היא רק עוד תמונה שכולם מציירים, וזה לא עושה אותך מיוחד.

מה שכן עושה אותך מיוחד, אמור להיות מחסור הכלים שלך להתמודד עם המערכת הצבאית. תתפקס בעובדה שאתה לא מתפקד, והתירוצים הם פחות משמעותיים. מה שמשנה זה שאתה לא מצליח לעבוד עם המערכת, ואם הם לא יעזרו לך, המצב רק יחמיר -- זה הכל.
כמובן, עדיף שלא לאיים על הקב"ן ישירות ("תעזור לי או שאני אהרוג את עצמי", זה מראה חשיבה מתוכננת ולא אימפולסיבית, ואתה רוצה אימפולסיביות כאן).

...בכל מקרה, אני מרגיש כאילו אני כבר הולך כאן במעגלים, כבר הבנת את הנקודה שלי.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 41 אורחים