אם אני תובע את הצבא, אני אוטומטית משתחרר על 21 רפואי? כנסו

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Ys2000
יצירת קשר:

אם אני תובע את הצבא, אני אוטומטית משתחרר על 21 רפואי? כנסו

הודעהעל ידי Ys2000 » 12 אפריל 2015 15:26

אני כבר שלושה חודשים חולה בבית יש לי המון בדיקות וחשש לגידול בארובת העין , הפרעות ראיה וכאבי גב מטורפים
(אחרי דלקת קרום המוח ובצקות בארובות העין)

אני וההורים שלי מדברים על לתבוע את הצבא, השאלה שלי היא אם אני תובע את הצבא הם אוטומטית משחררים אותי?
או שזה לא קשור ?
ובכללי גם אם אני לא תובע, הבעיות שיש לי יכולות לגרום לשחרור שלי?
(אחרי דלקת קרום המוח, הפרעות ראייה חמורות בעין ימין, פגיעה בטווח הראייה, כאבי גב חזקים מאוד, כאבי ראש חזקים שבאים והולכים-וכל זה בעקבות הדלקת )
katya

Re: אם אני תובע את הצבא, אני אוטומטית משתחרר על 21 רפואי? כנסו

הודעהעל ידי katya » 12 אפריל 2015 18:03

אתה לא יכול לתבוע את הצבא אלא את משרד הביטחון.
ולא.
אורח

Re: אם אני תובע את הצבא, אני אוטומטית משתחרר על 21 רפואי? כנסו

הודעהעל ידי אורח » 13 אפריל 2015 03:49

Ys2000 כתב:אני כבר שלושה חודשים חולה בבית יש לי המון בדיקות וחשש לגידול בארובת העין , הפרעות ראיה וכאבי גב מטורפים
(אחרי דלקת קרום המוח ובצקות בארובות העין)

אני וההורים שלי מדברים על לתבוע את הצבא, השאלה שלי היא אם אני תובע את הצבא הם אוטומטית משחררים אותי?
או שזה לא קשור ?
ובכללי גם אם אני לא תובע, הבעיות שיש לי יכולות לגרום לשחרור שלי?
(אחרי דלקת קרום המוח, הפרעות ראייה חמורות בעין ימין, פגיעה בטווח הראייה, כאבי גב חזקים מאוד, כאבי ראש חזקים שבאים והולכים-וכל זה בעקבות הדלקת )

כמו שאמרו לך את משרד הביטחון אתה תובע ולא את הצבא, בכל מקרה ההליך לוקח שנים כדי לייאש אותך ובגלל עומס בבתי משפט, ובעוד 7 שנים לא סביר שעדיין תהיה חייל ואין שום פטור אוטומטי.

הבעיות שלך יכולות לגרום לשחרור אם אתה לא מסוגל לתפקד איתן, אתה אמור ללכת לייעוץ עם פורום נכי צהל/עו"ד ורופאים, פה זה לא המקום לבעיות מהסוג שלך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 29 אורחים