רע לי בצבא , אני בדכאון . רוצה להשתחרר

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

HelpMePlz
יצירת קשר:

רע לי בצבא , אני בדכאון . רוצה להשתחרר

הודעהעל ידי HelpMePlz » 22 פברואר 2015 19:27

שלום לכולם.
אני משרת בצבא קרוב לחצי שנה יש לציין שאף פעם לא ראיתי קבן...
דכאון החמיר אצלי בתקופת הצבא. אני רב הזמן יושן , אין לי כוח לכלום , אין לי מוטיבציה לכלום
אני משרת בבסיס סגור עושה חמשושים אבל עדיין קשה לי במערכת הצבאית , בנוסף האנשים פה לא הכי איכותיים
כל יום אני מתגבר בקושי וחונק את הדמעות , לפעמים אני הולך לפינה ובוכה פורק..
אני לא מדבר עם אף אחד וגם לא רוצה אני נהייתי אדיש מאוד ....
לפעמים אני חושב על לפגוע בעצמי רק כדי לקבל גימלים להיות קצת בבית...
אפשר עזרה מה לעשות כדי להתחיל תהליך של פטור?

ללכת לקבנ?
ומה להגיד? או יותר נכון איך להגיד כי אני לא בטוח שיאמינו לי ( אף פעם לא האמינו לי)

תודה רבה..
אורח

Re: רע לי בצבא , אני בדכאון . רוצה להשתחרר

הודעהעל ידי אורח » 22 פברואר 2015 21:08

HelpMePlz כתב:שלום לכולם.
אני משרת בצבא קרוב לחצי שנה יש לציין שאף פעם לא ראיתי קבן...
דכאון החמיר אצלי בתקופת הצבא. אני רב הזמן יושן , אין לי כוח לכלום , אין לי מוטיבציה לכלום
אני משרת בבסיס סגור עושה חמשושים אבל עדיין קשה לי במערכת הצבאית , בנוסף האנשים פה לא הכי איכותיים
כל יום אני מתגבר בקושי וחונק את הדמעות , לפעמים אני הולך לפינה ובוכה פורק..
אני לא מדבר עם אף אחד וגם לא רוצה אני נהייתי אדיש מאוד ....
לפעמים אני חושב על לפגוע בעצמי רק כדי לקבל גימלים להיות קצת בבית...
אפשר עזרה מה לעשות כדי להתחיל תהליך של פטור?

ללכת לקבנ?
ומה להגיד? או יותר נכון איך להגיד כי אני לא בטוח שיאמינו לי ( אף פעם לא האמינו לי)

אם אתה לא מסוגל לתפקד אז אתה לא תתפקד טוב, ואז בשילוב עם קבן. אבל אם אתה מתפקד טוב ורק מתלונן שרע לך כמובן שלא יאמינו לך. חסרים לך סיפורים בפורום של אנשים שעברו את מה שאתה עובר? 5000 מקרים זה לא מספיק? אתה עצלן מידי בשביל לקרוא קצת אחורה או שאתה איש עסקים עסוק ומצפה שיאכילו אותך בכפית תשובות?

תודה רבה..
HelpMePlz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי HelpMePlz » 23 פברואר 2015 13:38

תודה אורח על התגובה וכן לקחתי ואקח את הזמן לקרוא עוד סיפורים בפורום ולמען האמת רובם מתארים את מה שאני עובר אז קל לי יותר להבין אותם

זה אולי נשמע מצחיק , לא אמין ואפילו עצוב אבל אני מפחד לבקש קבן... לא יודע למה פשוט כל מי שניסה נכשל ולפי סיפורים ששמעתי מאנשים בבסיס שאי אפשר לצאת מפה
אז זה מה שמשאיר לי חשש בכלל להתחיל את התהליך עם הקבן...
אז בהזדמנות זו רציתי לבקש עוד טיפים על איך לצאת בנוסף על הטיפים שקראתי בנעוץ ובטרגט 21
טיפים מאנשים שלא סיפרו את הסיפור שלהם פה , כי הדכאון לאט לאט מתגבר ( לא שהוא עכשיו פחות ) אבל אשמח לצאת כמה שיותר מהר לפני שיהיה מאוחר מידי... אקבל כל ביקורת עצה או המלצה ממכם .
תודה רבה למי שקורה וינסה לעזור.
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 23 פברואר 2015 15:46

העצה הכי פשוטה, היא פשוט לעשות את זה. זה כמו המצבים הללו שאתה יושב ליד מישהו באוטובוס וחושב לעצמך כיצד אפשר להתחיל שיחה איתו, אתה כבר מנהל שיחה בראש במשך חצי שעה ובשלב הזה איבדת כל רצון באמת לעשות משהו. ככל שאתה חושב יותר, כך זה פחות סביר שתפעל.

אם אתה באמת בדיכאון, ואתה לא תנסה סתם לחרטט את הקב"ן (זאת אומרת -- "אני אעשה מה שאני חושב שהוא רוצה שאני אעשה"), אתה תבצע את כל הסממנים הפיזיים והמילוליים בעצמך.
מה שאתה כן אולי קצת לחשוב עליו, זה מה תעשה במקרה שהקב"ן בבסיס באמת בן זונה נוקשה. במקרה הזה, אתה הולך להשיג חוות דעת מפסיכיאטר פרטי או כללי דרך מיון בבית חולים, אתה הולך לקב"ן אחר, לרבות בברבה"ן, ולוחץ מכל כיוון אפשרי דרך קבוצות תמיכה בעזרת הטלפון, כמו קצין העיר שלך, קצין פניות הציבור, וכדמ'.

כל סיפורי הכישלונות שאתה שומע, כנראה היו על ידי אנשים חרטטנים שיש להם בעיות מאוד צרות. אם אתה מדגיש שהבעיה שלך לא תלך, והיא אף תחמיר, אלא אם כן יטפלו בך -- בנקודה מוקדמת או מאוחרת, יטפלו בך.
אני יכול לספר לך על הניסיון האישי שלי, שאני הייתי תחת קבנים שחשבתי שהם מלאכים. ההתייחסות שלהם הייתה כזו מקצועית ורצינית בכל שלב בתהליך שחשבתי שנחתתי על איזה קב"ן טרי שמאמין בטוב לב של כל בני האדם, אבל לאחר זמן קצר שמעתי ממישהו אחר, שטען שיש לו אינסומניה כאשר הוא ישן בבסיס, והרטבות בלילה מדי פעם, אך האותו קב"ן לא עבד איתו בכלל. הבחור בכה לי שהקבנים בבסיס הם נוקשים ולא מקשיבים בכלל, אך מבחינתי הקבנים האלו היו פאקינג מדהימים.

אתה יכול להקשיב לאנשים שאכלו חרא ולהאמין שהקבנים בבסיס שלך הם בני זונות, או שאתה יכול לשים את זה בצד לדמיין שהם עושים את העבודה שלהם, אתה רק צריך שיהיו לך את הבעיות שלך, ולהציג אותן.
אם אתה תבוא אל הקב"ן, ותראה בן אדם לא יציב שאי אפשר לדעת מה הוא יעשה לעצמו עוד היום, ישנם סיכויים גבוהים שהוא "יקח אותך ברצינות". ואני אומר לך את זה לא כדי להדריך אותך מה להגיד, אלא כדי להראות לך שלוודאי האנשים בבסיס שלך, שבאו לקב"ן כדי לבקש שטויות, יצאו משם עם ונדטה ואנטגונציה כלפי הקבנים רק בגלל שלא התחייסו לחרטוטים שלהם. אם אתה מאמין שיש לך בעיה, יתחסו אליך.
אני מאמין שעשיתי מספיק פראפרזה כדי להחדיר את הנקודה שלי. <:
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 פברואר 2015 15:47

HelpMePlz כתב:תודה אורח על התגובה וכן לקחתי ואקח את הזמן לקרוא עוד סיפורים בפורום ולמען האמת רובם מתארים את מה שאני עובר אז קל לי יותר להבין אותם

זה אולי נשמע מצחיק , לא אמין ואפילו עצוב אבל אני מפחד לבקש קבן... לא יודע למה פשוט כל מי שניסה נכשל ולפי סיפורים ששמעתי מאנשים בבסיס שאי אפשר לצאת מפה

ברור שכל מי שנמצא שם נכשל, הרי מי שהצליח כבר מזמן לא שם, אז מה אתה רוצה למצוא שם אנשים שהצליחו? אולי תלך למפעל שעובדים בו ואז תחפש שם אנשים מובטלים?

אז זה מה שמשאיר לי חשש בכלל להתחיל את התהליך עם הקבן...

אתה חושש כי עדיין לא אכלת מספיק חרא, תמשיך לאכול עוד ועוד ועוד ובסופו של דבר כשתהיה מלא אתה תהיה יותר עצבני ממפחד והבעיה שלך תיפטר.

אז בהזדמנות זו רציתי לבקש עוד טיפים על איך לצאת בנוסף על הטיפים שקראתי בנעוץ ובטרגט 21
טיפים מאנשים שלא סיפרו את הסיפור שלהם פה , כי הדכאון לאט לאט מתגבר ( לא שהוא עכשיו פחות ) אבל אשמח לצאת כמה שיותר מהר לפני שיהיה מאוחר מידי... אקבל כל ביקורת עצה או המלצה ממכם .
תודה רבה למי שקורה וינסה לעזור.
HelpMePlz
יצירת קשר:

הודעהעל ידי HelpMePlz » 23 פברואר 2015 17:01

תודה לכם יקירים על הדברים שאמרתם.

אם למישהו יש עוד מה להוסיף אהיה יותר משמח.... תודה ויום מקסים לכולם!!
Abraham12li
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Abraham12li » 04 מרץ 2015 09:10

שלום. אני מטופל אצל פסיכיאטר צבאי כבר חודש ואני כבר בגימלים נפשיים מעל 30 יום. הפסיכיאטר אמר שאין לו בעיה לשחרר אותי אם אני ירצה אבל אמרתי לו שאני מעוניין להמשיך בשירות ועשיתי את עצמי כאילו אני לוקח תרופות וזה לא ממש משפיע עלי וכך הצלחתי למשוך את הגימלים למשך הרבה זמן יחסית. הסיבה שלא יצאתי מהצבא היא כי נשאר לי 5 חודשים לשרת ואני רוצה לסיים אותם ואני גם מרגיש שני מסוגל לזה נפשית עכשיו שהסכימו להעביר אותי בסיס.
Decrease your exam stress by using our latest Testking vmware certification and best quality ceh certification We provide with 100% pass guarantee along with flsouthern.edu and passguide.Berkeley College
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 04 מרץ 2015 16:35

Abraham12li כתב:שלום. אני מטופל אצל פסיכיאטר צבאי כבר חודש ואני כבר בגימלים נפשיים מעל 30 יום. הפסיכיאטר אמר שאין לו בעיה לשחרר אותי אם אני ירצה אבל אמרתי לו שאני מעוניין להמשיך בשירות ועשיתי את עצמי כאילו אני לוקח תרופות וזה לא ממש משפיע עלי וכך הצלחתי למשוך את הגימלים למשך הרבה זמן יחסית. הסיבה שלא יצאתי מהצבא היא כי נשאר לי 5 חודשים לשרת ואני רוצה לסיים אותם ואני גם מרגיש שני מסוגל לזה נפשית עכשיו שהסכימו להעביר אותי בסיס.

אוקי, ברצינות, מישהו מוכן להסביר לי מה לכל הרוחות הקטע של האנשים שמקפיצים אשכולות לאחרונה עם הודעות מפגרות וחסרות נקודה?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 05 מרץ 2015 13:20

אורח נוסף כתב:
Abraham12li כתב:שלום. אני מטופל אצל פסיכיאטר צבאי כבר חודש ואני כבר בגימלים נפשיים מעל 30 יום. הפסיכיאטר אמר שאין לו בעיה לשחרר אותי אם אני ירצה אבל אמרתי לו שאני מעוניין להמשיך בשירות ועשיתי את עצמי כאילו אני לוקח תרופות וזה לא ממש משפיע עלי וכך הצלחתי למשוך את הגימלים למשך הרבה זמן יחסית. הסיבה שלא יצאתי מהצבא היא כי נשאר לי 5 חודשים לשרת ואני רוצה לסיים אותם ואני גם מרגיש שני מסוגל לזה נפשית עכשיו שהסכימו להעביר אותי בסיס.

אוקי, ברצינות, מישהו מוכן להסביר לי מה לכל הרוחות הקטע של האנשים שמקפיצים אשכולות לאחרונה עם הודעות מפגרות וחסרות נקודה?

כדי לפרסם לינקים ומילות מפתח בהודעה למוצרים/אתרים שהם רוצים לקדם.

קידום אתרים בגרוש + פורומים ללא כל ניהול ומחיקה של הודעות = ספאם.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 43 אורחים