מחפש מישהוא שהשתחרר ביום גיוס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אושפיזין
יצירת קשר:

מחפש מישהוא שהשתחרר ביום גיוס

הודעהעל ידי אושפיזין » 28 אוקטובר 2014 16:56

שלום, אני מחפש מישהוא או מישהיא שהצליח להשתחרר ביום גיוס, אני מחר הולך בלי חוות דעת ובלי תור לקבן ליום גיוס של פרופיל 64 מיועד להיות רכז לוגיסטיקה, רציתי לדעת אם יש עוד אנשים שהשתחררו בדרך שאני הולך בה.

גם אם הייתה לכם חוות דעת, יועיל לי מאוד אם תכתבו (או תבקשו ממני לשלוח לכם את הסקייפ שלי למי שאין בעיה עם זה) למי פניתם, מה אמרתם, מה עשיתם, תתארו לי את התהליך כי אני עובר את כל זה מחר!!! ואני מאוד, מאוד, מאוד.

מאוד.

רוצה להצליח. אז תכתבו, תודה רבה אני מעריך הכל, אפשר גם לפנות אליי בהודעה פרטית ואם אתם באמת רוצים לעזור (ואני ממש יעריך את זה) אין לי בעיה לשלוח לכם את הסקייפ בפרטי ונדבר היום, זה יעזור לי לשמוע אנשים שעברו את זה (או עוברים) ברמה האישית, מחכה לתגובות שלכם.
katya

Re: מחפש מישהוא שהשתחרר ביום גיוס

הודעהעל ידי katya » 28 אוקטובר 2014 19:32

עדיף לך לא להגיע ביום הגיוס כי יש מלא מתגייסים שרוצים קב"ן ביום הזה (אתה לא היחיד)
לכן עדיף להשיג חוות דעת וליצור קשר עם לשכת הגיוס במועד מאוחר יותר.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2014 19:34

katya כתב:עדיף לך לא להגיע ביום הגיוס כי יש מלא מתגייסים שרוצים קב"ן ביום הזה (אתה לא היחיד)
לכן עדיף להשיג חוות דעת וליצור קשר עם לשכת הגיוס במועד מאוחר יותר.

למה שלשכת הגיוס תטפל בשלב כזה?
katya

הודעהעל ידי katya » 28 אוקטובר 2014 20:18

כי ככה אפשר לטפל בו באופן פרטני ולא כשיש עוד 30 ילדים שרוצים גם קב"ן
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2014 20:22

katya כתב:כי ככה אפשר לטפל בו באופן פרטני ולא כשיש עוד 30 ילדים שרוצים גם קב"ן

תאריך הגיוס עבר. למה שלשכת הגיוס, שמטפלת במלש"בים, תטפל במקרה הזה?
katya

הודעהעל ידי katya » 28 אוקטובר 2014 21:22

לשכת גיוס מטפלת גם במשתמטי גיוס
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2014 21:55

katya כתב:לשכת גיוס מטפלת גם במשתמטי גיוס

את סגורה על זה שאני לא אלך מחר?? אני באמת רוצה לסיים עם זה כבר, זה יזיק לי ללכת מחר? מקסימום אני לא אקבל קבן אני פשוט ילך הביתה לא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2014 21:59

אורח כתב:

היי כאן פותח האשכול
את סגורה על זה שאני לא אלך מחר?? אני באמת רוצה לסיים עם זה כבר, זה יזיק לי ללכת מחר? מקסימום אני לא אקבל קבן אני פשוט ילך הביתה לא?
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 אוקטובר 2014 22:08

אורח כתב:
אורח כתב:

היי כאן פותח האשכול
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 29 אוקטובר 2014 01:00

זו שאלה טובה, מכיוון ש"משתמטי גיוס" אמורים להישפט, כך שזה עלול לשבש את תהליך לקב"ן...אני די בטוח שהתהליך אמור להיות קב"ן -> שפיטה, אך לא נראה לי שהם תמיד עוקבים אחר זה. היה כאן סיפור לפני כמה חודשים, לא זכור לי לחלוטין איך זה הלך, מישהו שנפקד מתאריך הגיוס שלו והגיע במועד מאוחר, וביקש קב"ן באופן מונוטוני -- אך האנשים שם פשוט אמרו לו שהוא צריך להישפט, ואם הוא לא יבוא איתם הם יצטרכו לגרור אותו.

זה מהזיכרון שלי, אלוהים יודע אם זו האמת.....והבעיה בכל הסיטואציה הזו שאין דרך אמיתית לבדוק את זה מבעד לקבל דעות מהאנשים כאן, מכיוון שרוב הסיכויים כל מי שמשרת בבקום -- רק ישקר לך לגבי אם ישפטו אותך מיידית או לא, או שימרחו אותך..

הבעיה בסיטואציה הזאתי שאין לי דרך באמת להינעל על אמת כל שהיא, מכיוון שמצד אחד זה באמת הגיוני שיאבחנו אותך מבחינה רפואית לפני שדוחסים אותך אל תוך מערכת צרה כמו כלא או טירונות, אך מצד שני הם יש מספיק קבנים שעושים קומבינות עם האנשים בבסיס כדי פשוט לשלוח אנשים כמה שיותר הרחק מהבקום.
אני לא מנסה לבלבל או להפחיד אותך, אני רק אומר שאלא אם כן מישהו יכול לבוא לכאן עם ניסיון לגבי הבקום המדובר, לדעתי קשה להתכונן לזה.

מה שאני כן יודע, אומנם לא בוודעות, אך אני משוכנע לגביו לחלוטין -- הוא שבשביל עבירה ראשונה, אתה לא תקבל עונש רציני, במיוחד אם אתה בא עם חוות-דעת שדורשת שאתה תראה קב"ן / פסיכיאטר. יש פה איזה אשכול לגבי "ערקתי ואני רוצה לצאת בלי כלא", ציינו שם משהו לגבי "ישנה החובה לאבחן מבחינה רפואית כל חייל לפני שכולאים אותו", משהו בנימה הזאתי. רצוי שתבדוק אם יש אמת בזה, במקרה שכן יש לך אפילו עוד סיבה להאמין שתוכל ללכת לראות קב"ן+חוות דעת תחת מחיר מינימלי.
זיינתי את השכל טיפה יותר מדי, אני מקווה שהעברתי את המסר במצבי העייף והשיכור למחצה.
אושפיזין
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אושפיזין » 29 אוקטובר 2014 18:29

הלכתי ליום גיוס, קיבלתי קבן שהמליץ לי על הקלות וקבע לי למחר פסיכיאטר, למרות שזה רק הקלות אני אלך, ואני מקווה שאני אקבל שחרור, לא הקלות, הנה האשכול

viewtopic.php?f=2&t=15474

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים