איך דוחים את הגיוס

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אושפיזין
יצירת קשר:

איך דוחים את הגיוס

הודעהעל ידי אושפיזין » 26 אוקטובר 2014 09:03

אני נמצא במצב שדחיתי את הגיוס מאוגוסט שלושה חודשים לאוקטובר, אני מתגייס עוד שלושה ימים ובלי חוות דעת, לפנות לבית חולים למיון זה משהוא שאני לא רואה את עצמי עושה, כי אני פשוט לא יכול לדעת אם זה מוצדק או לא! ומה אם יבקשו ממני פתאום 700 שקל? אני לא יכול לסכן את עצמי ככה,

השאלה:
איך אני דוחה את הגיוס, שלושה ימים לפני היום גיוס??

עוד שאלה, אם אני הולך לשם ומבקש קבן - אבל אין לי חוות דעת, מה הסיכויים שלי לקבל קבן ולקבל פטור??
אורח נוסף

Re: איך דוחים את הגיוס

הודעהעל ידי אורח נוסף » 26 אוקטובר 2014 09:30

לפי דעתי (הלא מקצועית, אם אפשר בכלל לטעון אחרת כאן) יש לך סיכוי אפסי לדחות את הגיוס תחת מועד כל כך קצר. אולי מישהו אחר יודע על דרך, אך אני לא מכיר אותה.
ומהסיכוי שתצליח בלי חוות דעת וללא תור? באחוזים? אין לי מושג. שמענו כאן בפורום מספר סיפורי הצלחה ביום הגיוס (כמו קטיה), וגם שמענו מספר סיפורי כישלון. כדי שתכין את עצמך לאפשרות שלא תצליח, שזה יכול להגיד כלא (בתווך הרחוק, כנראה) -- אך יותר מכל, תשים את עצמך במקום שבו אתה לא נכשל.
אין לי ממש שיחת עידוד לעשות לך, ס"כ אני יכול לשים לב שאתה לחוץ מכל הנושא (מי לא יהיה?), אז אני אשים לך את זה :
http://livuy.newprofile.org/kaban_draftday.html
אושפיזין
יצירת קשר:

Re: איך דוחים את הגיוס

הודעהעל ידי אושפיזין » 26 אוקטובר 2014 10:24

אורח נוסף כתב:לפי דעתי (הלא מקצועית, אם אפשר בכלל לטעון אחרת כאן) יש לך סיכוי אפסי לדחות את הגיוס תחת מועד כל כך קצר. אולי מישהו אחר יודע על דרך, אך אני לא מכיר אותה.
ומהסיכוי שתצליח בלי חוות דעת וללא תור? באחוזים? אין לי מושג. שמענו כאן בפורום מספר סיפורי הצלחה ביום הגיוס (כמו קטיה), וגם שמענו מספר סיפורי כישלון. כדי שתכין את עצמך לאפשרות שלא תצליח, שזה יכול להגיד כלא (בתווך הרחוק, כנראה) -- אך יותר מכל, תשים את עצמך במקום שבו אתה לא נכשל.
אין לי ממש שיחת עידוד לעשות לך, ס"כ אני יכול לשים לב שאתה לחוץ מכל הנושא (מי לא יהיה?), אז אני אשים לך את זה :
http://livuy.newprofile.org/kaban_draftday.html

לא יודע מה לעשות.. מרגיש זיפט, אני לא הולך להתגייס גם אם יכריחו אותי.. אני אהיה נפקד ובינתיים אחכה לתור עם פסיכיאטר

ומה אם הם מתקשרים? אמא שלי יכולה לאמר שאני חולה?? אולי יידחו לי בכמה ימים?
מחכה לתשובה מעוד אנשים, תודה אורח נוסף

:cry:

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים