זהו אני בחוץץץץץץץץ – שאלות..

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים זהו אני בחוץץץץץץץץ – שאלות..

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #103344 הגב
    Anonymous
    חבר

טוב אז אחרי שגם ביום האחרון שלי הערימו עלי קשים בגלל שנאבד לי החוגר ולא רצו כ"כ לשפוט אותי, סוף סוף אני בחוץ.
    אומנם זה לקח זמן, היה קשה, היו רגעים שנשברתי אבל זהו זה נגמר הסיוט. היום שהגעתי ב10 בבוקר לבקו"ם למדור שיחרורים ללא החוגר (נכנסתי עם ת"ז) הערימו עלי קשיים, רצו לשפוט אותי מת"ש ואימו עלי גם בכלא (פחחחחחח). בסופו של דבר נשפטתי ב4 וחצי (כן כן היה מתיש..) סתם איזה אחד פלצפן בדרגת סגן. ירד לי מת"ש 58 שקלים.
    עכשיו יש לי כמה שאלות. קיבלתי תעודת שיחרור. רשום לי שסיבת השיחרור היא "מטעמי בריאות". ואגב היתי רק חודשיים בצבא.
    אז קודם כל מישהו יודע מה זה אומר לי. כלומר האם אני 21 נפשי? 21 קשיי הסתגלות?
    ומה זה מקנה לי מבחינת המדינה? מבחינה של זכאות לכל מיני דברים שהמדינה נותנת?
    או בקיצור, מה אני לא זכאי באזרחות שחייל ששירת שרות מלא כן זכאי לקבל באזרחות?
    חחחחח בחיי שאין לי עדין מושג..העיקר שיצאתי !
     cheat2008-3-26 23:12:13

#142144 הגב
    Anonymous
    חבר

מטעמי בריאות זה 21, אין דרך לדעת מה בדיוק הבעיה כי זה כולל את כל הבעיות הרפואיות הקיימות.

#142148 הגב
    Anonymous
    חבר

21 זה פטור כולל לטעמי בריאות – יכול להיות קשיי הסתגלות, יכול להיות בעיות בקיבה.
    הסעיפים הפנימיים הם הקובעים, אבל זה רק בשבילך.. אף אחד לא ידע עליהם.
    למה אתה לא זכאי?
    כל חייל ששירת למעלה משנה זכאי להטבות די שטותיות האמת במשרד השיכון וכד'.. לא משהו שמרגישים באופן משמעותי ואפילו לא חצי משמעותי.
    אתה זכאי למענק ופקדון לפי מספר החודשים שהיית בצבא.
    זה יגיע לביתך כחודש-חודשיים אחרי השחרור

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־זהו אני בחוץץץץץץץץ – שאלות..
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120