מפחד כמו מטורף

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אושפיזין
יצירת קשר:

מפחד כמו מטורף

הודעהעל ידי אושפיזין » 22 אוקטובר 2014 08:31

אני בחיים שלי לא פחדתי או הייתי לחוץ ככה, כל כך הרבה רגשות מעורבבים, הגיוס עוד שבעה ימים ולא הוצאתי מסמך לא עשיתי הרבה, אני לא מבין למה נותנים לנו לעבור את זה, אני ממש לא טוב בלזייף דכאון, כל הראש שלי מלא בשטויות ואני מרגיש שאני לא מצליח ולא אצליח ושאני אשבר, והם ייקחו אותי, ואז מבפנים הרבה יותר קשה לצאת
אני יודע שזה פורום לעצות, אבל זה גם פורום בוגר ואני יודע שהוא כולל את כל התהליך, גם את המלחמה הפסיכולוגית שבאה עם החבילה של להוולד בישראל, מאמא מאבא מהצבא מהמדינה, כולם עליי, אני לבד.
הייתי חייב לפרוק את זה כי אני לא יכול יותרררר, אני מת לצאת ואם אני יוצא לפני שאני נכנס (כמו שאני מתכנן) אני אכתוב הכל (עד כמה שלסיפור שלי יהיה חסר בשר)

פתחתי נושא לפני יומיים, נתנו לי הכוונה ואני עוקב אחריה, אני רק מקווה שאף אחד אחר לא ייצטרך לסבול את זה יותר, אם אני נכנס בפנים אני באמת אקבל דכאון רציני, משהוא שבחיים לא חשבתי עליו.
אז בנושא הזה אני צריך עזרה נפשית, תנו לי סיפורים מעודדים שלכם, תביאו לי עצות איך להתגבר על התחושה המחשמלת הזאת שמשאירה אותך קפוא, ואתה לא רוצה לצאת מהבית ולא לעשות כלום ולברוח מהכל.. אני מעריך כל אחד שעוזר, כולנו באותה סירה

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 13 אורחים