בדיקה פסיכיאטרית במכון הרישוי

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים בדיקה פסיכיאטרית במכון הרישוי

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102916 הגב
    Anonymous
    חבר

קיבלתי היום זימון לבדיקות במכון הרישוי.רשום שזה כולל שיחה עם פסיכיאטר ובנוסף עוד מבחנים שעלולים לקחת משהו כמו 5 שעות.זה עולה 500 ש"חיש לי ממה להילחץ?קיבלתי פרופיל 21 במילואים רק לפני חודש וכבר מזמנים אותי לבדיקה?זה קשור אולי להצעת חוק החדשה של מופז???אני בלחץ שישללו לי את הרשיון.

#138694 הגב
    Anonymous
    חבר

אל תלך!
    חכה עם זה בינתיים….
    תנסה לשאול אותם למה צריך בדיקה פסיכיאטרית

#138695 הגב
    Anonymous
    חבר

מה זה אל תלך??יש לי תאריך ללכת אליו ואם אני לא הולך אז הם יכוליםלהתלות לי את הרשיון.
    moty252008-2-10 12:54:52

#138696 הגב
    Anonymous
    חבר

תנסה לברר בינתיים…
    חייב להיות להם מספר טלפון למידע ובירורים.

#138697 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה יודע מה עושים בבדיקה אולי?בררתי עליה קצת באינטרנט וזה מלחיץ.

#138700 הגב
    Anonymous
    חבר

איזה מניאקים הצבא אחד כמו מוטי שנתן 3 שנים מעצמו עכשיו עושים לו בעיות כאלה רק בגלל מילואים מוטי תאמין לי אם לא היית מתגייס אז כבר היית עכשיו בראש שקט

#138701 הגב
    Anonymous
    חבר

לקוח מהאתר של army.co.il:
    רישיון נהיגה

הצבא מעביר את המידע על חיילים המקבלים פרופיל 21 למשרד הרישוי, במסגרת החריגים שבחוק הגנת הפרטיות.

על סמך המידע המועבר למשרד הרישוי, אמור האחרון לקבוע האם האדם אשר קיבל פרופיל 21 כשיר, רפואית, לנהוג ברכב.

מטבע הדברים, יש הבדל ניכר בין סוגים שונים של פרופיל 21 לעניין היכולת לנהוג ברכב. כך, חייל אשר קיבל פרופיל 21 בעקבות התמכרות לסמים או לאלכוהול מצוי בסכנה ממשית שישלל רישיון הנהיגה שלו. מאידך, חייל אשר קיבל פרופיל 21 בגין קשיי הסתגלות למערכת הצבאית – הסיכויים שיאבד את רישיון הנהיגה קטנים ביותר.

ככלל, הדרך בה קובע משרד הרישוי האם אדם הוא כשיר לנהיגה מורכבת ממבחן ארוך ומייגע, אשר העוברים אותו נאלצים לשלם סכום של כ-500 ש"ח, ומפגישה עם פסיכולוג. במרבית המקרים, רישיון הנהיגה נשאר בידי הנבחן. במקרים בהם נשלל רישיון הנהיגה, ניתן לגשת למבחן שוב ושוב, ולנסות ולהוכיח כי הבעיה הנפשית אשר מנעה מן הנבחן לשרת (ולנהוג) אינה קיימת עוד.

הגם שהסיכויים לאבד את רישיון הנהיגה בגין פרופיל 21 נמוכים מאוד עבור מרבית סעיפי הליקוי, ישנו חשש ניכר כי פרופיל 21 יהווה מכשלה בניסיון לקבל רישיון לנהיגת רכב ציבורי (מונית / אוטובוס).

#138703 הגב
    Anonymous
    חבר

סביר להניח שזה הבדיקה הישנה המטופשת של לענות על אותן שאלות טפשיות ולשבת 5 דקות עם פסיכיכדי שיתרשם שאתה לא מעופף. במקומך לא הייתי דואג. 

#138704 הגב
    Anonymous
    חבר

טוב תודה לכולם,אני ידווח כשאחזור מהבדיקה.מקווה שאתם צודקים ולא אמורה להיות בעיה.מה שהלחיץ אותי זה שכל כך מהר הם שלחו לי את הבדיקה מאז שקיבלתי את הפטור.

#138714 הגב
    Anonymous
    חבר

אל תשכח לעדכן….

#138720 הגב
    Anonymous
    חבר

מוטי ידידי, אנא גלה את אוזני, מה שטחתה בפני הקב"ן? על איזה תסמינים התלוננתה? פרט בקצרה.
    אני פשוט מנסה לחבר קצוות ולנסות למפות את תחומי הפגיעה של גזרת מופז וסוגיית "מס הקב"ן"

#138722 הגב
    Anonymous
    חבר

אם ימצאו שהוא כשיר לנהיגה יחזירו אותו לצבא?

#138726 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote Brigadir Sabari:

מוטי ידידי, אנא גלה את אוזני, מה שטחתה בפני הקב"ן? על איזה תסמינים התלוננתה? פרט בקצרה.
    אני פשוט מנסה לחבר קצוות ולנסות למפות את תחומי הפגיעה של גזרת מופז וסוגיית "מס הקב"ן"

כנס לפה,סיפרתי שם מה עבר עלי באותו יום… http://newprofile.org/forum/forum_posts.asp?TID=3617&KW= %E5%F2%E3%E4אני אשמח אם מישהו שעבר את הבדיקות שם יוכל לשפוך קצת אור על מה שעושים שם בדיוק.moty252008-2-10 22:44:14

#138742 הגב
    Anonymous
    חבר

מוטי, אני שמעתי שזה כולו עיניין פורמלי . פשוט תיגש למבחן ותעבור אותו . אתה מילואימניק, ואת הסדיר שלך עשית כמו ילד טוב, אז אתה שונה מכל אלה שיוצאים על 21 בגיל של סדיר. אני גם הולך לפסיכיאטר. לגבי 21 עוד לא החלטתי. את זה אני תמיד אספיק.
    אני רוצה לגרום להם לזרוק אותי לבד.doctor802008-2-11 8:21:42

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
מענה ל־בדיקה פסיכיאטרית במכון הרישוי
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו