בסיסים שאי אפשר לצאת מהם

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח9
יצירת קשר:

בסיסים שאי אפשר לצאת מהם

הודעהעל ידי אורח9 » 30 ספטמבר 2014 15:35

אני כבר כחצי שנה מנסה לצאת מהצבא בזמן הזה הייתי עריק הייתי בכלא יש לי כבר חצי שנה דפוק ועליתי ועדת אי התאמה, בועדה החליטו לא לשחרר אותי אלא להעביר אותי למפקדה של הבסיס שבו אני נמצא והמפקדה נמצאת בתל השומר, אבל עדיין נשאר שייך לבסיס שבו אני משרת, שיזפון.
מיותר לציין שאני לא רוצה לשרת בצבא לא בחזית ולא בעורף לא ביומיות ולא בחמשושים, אני כבר אחרי כמה כליאות אחרי מליון שיחות עם קבנים שתי שיחות עם פסיכיאטר (ניב גולד לא צריך להרחיב, יש בכלל סיכוי לראות פסיכיאטר אחר למי שמשרת בדרום?) עם חוות דעת אזרחית מתקופת הגיוס ועם חוות דעת ישנות מגיל צעיר אז הייתי בטיפול קבוע עם פסיכולוגית עד קצת לפני הצבא. הם פשוט לא רוצים להקשיב לי, אני עובר תקופה מזעזעת של מחסור באוכל ובשינה לחץ מתמיד מועקה כבדה בלב והרגשה מוזרה כאילו משהו ממש רע עומד לקרות לי בקרוב, עברתי נסיון התאבדות גם בבסיס אבל את זה לא סיפרתי לקבן כי הוא ממש מפחיד אותי ואני יודע שהוא יחשוב שאני משקר לו.
אני כבר מרגיש שאין טעם לחיים שלי פשוטו כמשמעו, שאני בחיים לא אשתחרר ולא אצליח לשקם את חיי שמעולם לא אהבתי יותר מדי, אני לא יודע מה לעשות, אולי פשוט להפנים שיש בסיסים בצבא הארור והמרושע הזה שהם תחנה אחרונה ומשם אין כבר לאן ללכת? כמו שיזפון שבה אני נמצא?

רק רציתי לפרוק, אולי אפילו מישהו כאן יקשיב ויתן עצה מועילה, כי באמת כבר ניסיתי הכול.
The_animal
יצירת קשר:

Re: בסיסים שאי אפשר לצאת מהם

הודעהעל ידי The_animal » 30 ספטמבר 2014 15:44

הי אז תראה קודם כול למיטב ידעתי יש עוד פסיכיאטר בדרום בשם מרק אברמוביץ הוא קצת קשה אבל אני בטוח שהוא יותר טוב מניב גולד . מעבר לזה אני בטוח שיש עוד .
דבר שני קראתי את כול מה שכתבת אתה יכול להרחיב מאיפה החוות דעת ? פסיכיאטר פרטי? במיון רגיל? מיון פסיכיאטרי?
עד שתענה אם המצב עד כדי כך קשה תשקול אשפוז במחלקה פתוחה . ואם זה לא יעזור תנסה מחלקה סגורה . ככה לא תסגור את כול הדלתות בפעם אחת .
שיהיה לך המון בהצלחה .
אורח9
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח9 » 30 ספטמבר 2014 16:07

The_animal כתב:הי אז תראה קודם כול למיטב ידעתי יש עוד פסיכיאטר בדרום בשם מרק אברמוביץ הוא קצת קשה אבל אני בטוח שהוא יותר טוב מניב גולד . מעבר לזה אני בטוח שיש עוד .
דבר שני קראתי את כול מה שכתבת אתה יכול להרחיב מאיפה החוות דעת ? פסיכיאטר פרטי? במיון רגיל? מיון פסיכיאטרי?
עד שתענה אם המצב עד כדי כך קשה תשקול אשפוז במחלקה פתוחה . ואם זה לא יעזור תנסה מחלקה סגורה . ככה לא תסגור את כול הדלתות בפעם אחת .
שיהיה לך המון בהצלחה .

יש לי חוות דעת מהפסיכולוגית שלי כשהייתי ילד ומפסיכולוג פרטי שהלכתי אליו שהוא קבן במילואים, אין לי בעיה להתאשפז אני גם ככה מרגיש רע מאוד ואם זה יעזור לי בלי קשר לצבא אני מוכן, הבעיה היא שגם זה לא עוזר הכרתי במיון אדם שהתאשפז ועבר אצל אותו ניב גולד שגם אז נפנף אותו.
מרגיש כאילו אין דרך החוצה מהצבא הזה יש בסיסים שקל להשתחרר מהם אבל בשיזפון אין עם מי לדבר הם חושבים שאתה שקרן עוד לפני שהגעת.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 ספטמבר 2014 16:55

אורח9 כתב:
The_animal כתב:הי אז תראה קודם כול למיטב ידעתי יש עוד פסיכיאטר בדרום בשם מרק אברמוביץ הוא קצת קשה אבל אני בטוח שהוא יותר טוב מניב גולד . מעבר לזה אני בטוח שיש עוד .
שיהיה לך המון בהצלחה .

יש לי חוות דעת מהפסיכולוגית שלי כשהייתי ילד ומפסיכולוג פרטי שהלכתי אליו שהוא קבן במילואים, אין לי בעיה להתאשפז אני גם ככה מרגיש רע מאוד ואם זה יעזור לי בלי קשר לצבא אני מוכן, הבעיה היא שגם זה לא עוזר הכרתי במיון אדם שהתאשפז ועבר אצל אותו ניב גולד שגם אז נפנף אותו.
מרגיש כאילו אין דרך החוצה מהצבא הזה יש בסיסים שקל להשתחרר מהם אבל בשיזפון אין עם מי לדבר הם חושבים שאתה שקרן עוד לפני שהגעת.

התאשפז במחלקה פתוחה או סגורה?
אורח9
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח9 » 30 ספטמבר 2014 17:29

אורח כתב:
אורח9 כתב:
שיהיה לך המון בהצלחה .

התאשפז במחלקה פתוחה או סגורה?

לא יודע
The_animal
יצירת קשר:

הודעהעל ידי The_animal » 30 ספטמבר 2014 17:38

תראה למחלקה סגורה יש יותר השפעה לטוב ולרע לצבא זה יכול לעזור המון אבל העתיד שלך (רישיון, או לימודי רפואה ובכלל לתדמית שלך ולהרגשה העצמית שלך)
הוא הקטע הפחות טוב כאן .
אם אתה חושב על ללכת קטע של אשפוז במחלקה סגורה הייתי ממליץ לך ללכת על דיכאון . ככה שגם אם תצטרך לעבור איזה שהיא וועדה . דיכאון הוא דבר נפוץ כול אדם בעולם עובר תקופות קשות ולפי דעתי אל תתפוס אותי במילה . יסתכלו על זה אחרת מאשר מחלת נפש זה צעד לא חכם לביים מחלת נפש אתה יודע שאתה לא חולה והכול זה לטובת היציאה מהצבא אבל מי שמסתכל עליך כ"חולה" יגיד לעצמו שאתה חולה . וזאת אטימות לשמה! . ולא יקשיב ויקשר את כול מה שתגיד לחלק מהמחלה זה מצב שיותר הגיוני שיקרה .
לכן אני ממליץ לך בחום על זיוף של דיכאון ולא ללכת על פגיעה עצמית או סיכון לסביבה .
ודבר אחרון קראתי לא פעם בפורום שזכותך לקבל חוות דעת שנייה (תקנו אותי אם אני טועה)
ככה שזה לא מחייב שזה דווקא יהיה ניב גולד .
שיהיה לך המון בהצלחה.
אורח9
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורח9 » 30 ספטמבר 2014 18:14

לא כל מי שרוצה לצאת מהצבא הוא שחקן ו״בתכלס״ הוא בריא זה רק בשביל לצאת, אני מטופל מגיל קטן על ידי פסיכולוגית אני מאובחן על ידה ועל ידי כמה גורמים באזרחות כחולה בדיכאון קליני עוד לפני הצבא הטעות שלי היא שלא עשיתי עם זה כלום, גם כשהייתי עריק ונפגשתי עם קבנית בברהן היא אמרה שהיא חושבת שהאבחנה הזאת נכונה ושהיא תמליץ לקבן ביחידה שלי לשחרר אותי אבל הוא המשיך בשלו ואמר שהוא חושב שאין לי כלום. אני יודע שקשה לי במסגרת ואני לא מסוגל להמשיך להיות חלק ממנה ואני לא עושה הצגות כדי לעבוד על הקבן ולצאת כי כל כך טוב לי באזרחות (NO), פשוט קשה לי מדי במערכת ואני מרגיש שאני אגמור במקרה הטוב באשפוז אם אמשיך ככה.
האישיו מצידי הוא איך לראות פסיכיאטר שהוא לא ניב גולד כי האיש הזה פשוט עשוי מאבן לא ראיתי מעולם אדם רע כזה, אני יודע שאני לא בריא ולא במצב נפשי לשרת בצבא ולהיות מודע לעצמי לא אומר ״שאני בסדר״, זה אומר שאני שואף להיות בסדר ובצבא זה בטח לא יקרה.
אחד

הודעהעל ידי אחד » 30 ספטמבר 2014 18:53

תראה, המצב שלך באמת לא קל.
אתה תקוע במבוי סתום ואני יכול להעיד מנסיוני האישי שבאמת קיימים בסיסים (בעיקר תחת פיקוד דרום) שלצאת מהם זה בגדר פנטזיה.
אני חושב שהדבר המתבקש לעשות במצב שלך כרגע זה לא להתייאש ולהמשיך לנדנד לקבן שלך בבסיס, לא לברוח ושוב להיכנס לכלא.
תמשיך לפנות לטיפול אצל הקבן ואם שולחים אותך שוב לניב תבקש חוות דעת נוספת, אני חושב שזה אפשרי.
ואני רק רוצה לציין, שאני בחיים שלי לא פגשתי בן אדם כל כך קר ורע כמו ניב גולד. מקווה שמתישהו מישהו יקבול אותו והוא יפסיק להתעלל בחיילים.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 ספטמבר 2014 19:50

אחד כתב:תראה, המצב שלך באמת לא קל.
אתה תקוע במבוי סתום ואני יכול להעיד מנסיוני האישי שבאמת קיימים בסיסים (בעיקר תחת פיקוד דרום) שלצאת מהם זה בגדר פנטזיה.
אני חושב שהדבר המתבקש לעשות במצב שלך כרגע זה לא להתייאש ולהמשיך לנדנד לקבן שלך בבסיס, לא לברוח ושוב להיכנס לכלא.
תמשיך לפנות לטיפול אצל הקבן ואם שולחים אותך שוב לניב תבקש חוות דעת נוספת, אני חושב שזה אפשרי.
ואני רק רוצה לציין, שאני בחיים שלי לא פגשתי בן אדם כל כך קר ורע כמו ניב גולד. מקווה שמתישהו מישהו יקבול אותו והוא יפסיק להתעלל בחיילים.

אין בסיסים שאי אפשר לצאת מהם.
לשדר מודעות לפסיכיאטר - זו אחת הטעויות הקשות.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 30 ספטמבר 2014 19:55

קודם כל אני מציע שתפנה לרשת הליווי, ליווי אישי מרגיש אחרת לגמרי מהודעות בפורום, ולא, זה לא בתשלום.

החשיבה שבגלל שאצלך הבעיות אמיתיות ורציניות אז יהיה לך יותר קל לא עובדת בפועל. בפועל, המערכת כולה מקולקלת, כולה מכוונת רק לאיתור זייפנים ואדישה לחלוטין למצוקה, ומי שיש לו בעיות אמיתיות לא זוכה ליחס טוב יותר, זה אותו יחס, כי הם לא באמת יכולים לדעת מי מזייף, אז הפתרון זה להתייחס לכולם מגעיל ולקוות שיוותרו. מצד שני, בפועל, כל מי שמתמיד ומראה מצוקה רצינית ולא מתפקד משתחרר, גם אם זה לפעמים ארוך יותר וכרוך ביותר פגישות מתסכלות מייבשות ומייאשות עם מערכת אטומה ומגעילה ומזניחה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 ספטמבר 2014 22:09

במילא רגוע כתב:קודם כל אני מציע שתפנה לרשת הליווי, ליווי אישי מרגיש אחרת לגמרי מהודעות בפורום, ולא, זה לא בתשלום.

החשיבה שבגלל שאצלך הבעיות אמיתיות ורציניות אז יהיה לך יותר קל לא עובדת בפועל. בפועל, המערכת כולה מקולקלת, כולה מכוונת רק לאיתור זייפנים ואדישה לחלוטין למצוקה, ומי שיש לו בעיות אמיתיות לא זוכה ליחס טוב יותר, זה אותו יחס, כי הם לא באמת יכולים לדעת מי מזייף, אז הפתרון זה להתייחס לכולם מגעיל ולקוות שיוותרו. מצד שני, בפועל, כל מי שמתמיד ומראה מצוקה רצינית ולא מתפקד משתחרר, גם אם זה לפעמים ארוך יותר וכרוך ביותר פגישות מתסכלות מייבשות ומייאשות עם מערכת אטומה ומגעילה ומזניחה.

כיצד פונים לרשת הליווי מה צריך לשלוח במייל?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 30 ספטמבר 2014 22:19

רק להגיד שאתה רוצה צריך ליווי ודרך ליצור איתך קשר, למשל כתובת מייל.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 01 אוקטובר 2014 06:58

במילא רגוע כתב:רק להגיד שאתה רוצה צריך ליווי ודרך ליצור איתך קשר, למשל כתובת מייל.

באילו עוד דרכים אתם יכולים ליצור קשר חוץ ממייל?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 01 אוקטובר 2014 08:55

תלוי מה נוח לך ומה נוח למלווה. פעם ליוויתי כמה אנשים במסנג'ר, כשעוד היה כזה דבר. אבל ליצור קשר ראשוני מומלץ במייל.
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 19 אורחים