שלום חדש + רוצה לחלוק איתכם את התסכול

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים שלום חדש + רוצה לחלוק איתכם את התסכול

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102856 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום אני חדש בפורום אבל מדפדף כבר הרבה זמן באתר פרופיל חדש..
    אני כרגע מנסה לצאת מהצבא בכל האמצעים האפשריים ולא מצליח. אני ייתן לכם תמונה קטנה על מצבי..

אני משרת בצה"ל בתור כבאי בחיל האויר קרוב לשנה ושלושה חודשים ולפני 5 חודשים, לא יכולתי לשאת יותר את השהייה בבסיס ואת עצם היותי חיל, וברחתי.
    הייתי עריק 82 יום ואז הגעתי לכלא 4 להסגיר את עצמי. (מהלך שהיה חכם בגלל שבאותו היום באו שוטרים צבאיים אליי הביתה) קיבלתי הערכת מעצר ובמשפט יצאתי מסתפק, מה שבסך הכל ישבתי 37 יום (משתלם לא?)
    בזמן הישיבה שלי בכלא הייתי מטופל גחל"ת והבהרתי להם כל הזמן שאני לא רוצה לשרת בצבא ולא מתכוון להמשיך את השירות שלי..
    בכל מקרה יצאתי מהכלא וקיבלתי צו זימון בחזרה ליחידה, חזרתי והבהרתי למפקד שלי שאני לא רוצה להמשיך לשרת עקב מצוקה נפשית ובעיות נפשיות שיש לי..הוא אמר לי שהוא ינסה לעזור לי לצאת ושאם אני לא רוצה לשרת, אני לא ישרת- בדיוק במילים האלה.! אז הגיעה תשובה מהגח"לת ובה הם אומרים שיש לפסול לחייל את המקצוע ולהעביר אותו לתפקיד אחר קרוב לבית וכל השטויות האלה, מה שבכלל לא ביקשתי..
    אמרתי למפקד שלי שאני לא מעוניין ושאני רוצה לראות קב"ן בדחיפות וכל אותו הזמן עד לפגישה עשיתי הצגה נורא משכנעת לדעתי של דיכאון קליני כבד, לא דיברתי עם אף אחד, והסתובבתי ממש כמו רוח רפאים בתחנה..אז המפקד שלי אמר לי שהוא יקבע לי שיחה עם המט"ט (מפקד טייסת) ואולי הוא יוכל לעזור ואחרי זה אני יראה קב"ן..הסכמתי ובשיחה הוא הבהיר לי שהוא לא רואה אצלי שום בעיה חוץ מעצלנות ומוטיבציה נמוכה לשרת ושהוא לא הולך לעזור לי בשום דרך.
    נפשגתי כמה ימים מאוחר יותר עם קב"ן, לאחר שלא ישנתי במכוון 2 לילות לפני הפגישה והוא אמר לי את אותו הדבר (נראה לי שהוא קיבל תדרוך מהמט"ט בקשר אליי, אני די בטוח בזה) הוא לא יכול לעזור לי והוא לא רואה שום בעיה אצלי, אני מיד התפרצתי עליו ואמרתי לו שאם יקרה משהו לי או למישהו שקרוב אליי אז זה יהיה על אחריותו..הוא חשב לרגע ואז אמר שהוא רוצה להפגש עם ההורים.
    בשלב הזה שמחתי נורא כי אני יודע שפגישה עם ההורים זה השלב האחרון לפני שחרור והכנתי את אמא שלי לפגישה ואמרתי לה בדיוק מה להגיד.
    הם נפגשו ונחשו מה? כלום, נדה, אפס, החייל כשיר להמשיך לשרת ואני שואל את עצמי איפה טעיתי??
    אולי לכם יהיו תשובות

#138185 הגב
    Anonymous
    חבר

לדבר עם המפקד טייסת זה היה כנראה טעות. ככל שהקצין יותר רחוק ובכיר ממך, ככה הוא פחות שם עליך ויותר קל לו להתעלם מהצרכים שלך ולחשוב רק על צרכי הצבא. מצידך, הדבר היחיד שיש לעשות, כמו כולם, זה להמשיך לנסות. לדעתי זה ממש לא אבוד עם הקבן הזה, ומקסימום מנסים לראות קבן אחר. 

#138188 הגב
    Anonymous
    חבר

תנסה להשיג חוות דעת מפסיכיאטר אזרחי… תמציא סיפור משכנע כמובן…

#138242 הגב
    Anonymous
    חבר

אני יודע שזאת היתה כנראה טעות אבל זה הנוהל החדש אצלנו בבסיס, קודם שיחה עם המט"ט ורק אחרי זה קב"ן..
    בכל מקרה אני מחפש עכשיו פסיכיאטר אזרחי טוב שיוכל לעזור לי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־שלום חדש + רוצה לחלוק איתכם את התסכול
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120