קיבלתי שיבוץ ושאלות לגבי קושי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אושפיזין
יצירת קשר:

קיבלתי שיבוץ ושאלות לגבי קושי

הודעהעל ידי אושפיזין » 23 ספטמבר 2014 22:22

קיבלתי אסמס לשיבוץ "רכז לוגיסטיקה", לפי מה שהבנתי הבחור שיושב בחדר מלא ציוד ושואף כמויות אדירות של אבק בכל רגע נתון במשך שלוש שנים.
התכנון שלי הוא לצאת עוד לפני שאני בכלל נכנס, אני מלש"ב, ותאריכי הוא 28 לאוקטובר, רציתי לדעת כמה קשה יהיה להם לתת לי פרופיל 21, על סמך מסמך פשוט שלא מציין הרבה בעיות מפסיכיאטר אזרחי, משחק של טרגט 21 אצל קבן ביום גיוס, עם שיבוץ ללוגיסטיקה וגם (לא יודע אם זה כבר משנה) קבא 54 פסיכוטכני 70, הייתי רוצה תשובה אם בכלל שווה לעסוק בשאלה הזאת ואם כן מה הסיכויים שלי עם כל המידע שציינתי?
אורח

Re: קיבלתי שיבוץ ושאלות לגבי קושי

הודעהעל ידי אורח » 23 ספטמבר 2014 22:27

אושפיזין כתב:קיבלתי אסמס לשיבוץ "רכז לוגיסטיקה", לפי מה שהבנתי הבחור שיושב בחדר מלא ציוד ושואף כמויות אדירות של אבק בכל רגע נתון במשך שלוש שנים.
התכנון שלי הוא לצאת עוד לפני שאני בכלל נכנס, אני מלש"ב, ותאריכי הוא 28 לאוקטובר, רציתי לדעת כמה קשה יהיה להם לתת לי פרופיל 21, על סמך מסמך פשוט שלא מציין הרבה בעיות מפסיכיאטר אזרחי, משחק של טרגט 21 אצל קבן ביום גיוס, עם שיבוץ ללוגיסטיקה וגם (לא יודע אם זה כבר משנה) קבא 54 פסיכוטכני 70, הייתי רוצה תשובה אם בכלל שווה לעסוק בשאלה הזאת ואם כן מה הסיכויים שלי עם כל המידע שציינתי?

סיכויים? כמו לכל אחד אחר. אתה לא עתודאי, לא בקבע. בעייה זה לא.

אולי בהמשך תגיע למסקנה שאתה צריך חוו"ד נוספת.

אבל למה לחכות עד ליום הגיוס?
אושפיזין
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אושפיזין » 23 ספטמבר 2014 22:30

אורח כתב:
אושפיזין כתב:קיבלתי אסמס לשיבוץ "רכז לוגיסטיקה", לפי מה שהבנתי הבחור שיושב בחדר מלא ציוד ושואף כמויות אדירות של אבק בכל רגע נתון במשך שלוש שנים.

לקבל חו"ד ייקח לי עכשיו זמן ואני נוסע לחו"ל ב30 ואחזור בשמיני, אני אשלח את הטופס ואנסה. אבל רוב הסיכויים שלא ייתנו לי קבן לפני היום גיוס מכיוון שהתאריכים כל כך קרובים.

דרך אגב לאנשים שמיועדים לחיל חימוש ומערך טכני יותר קשה להם, אז התכוונתי בכזאת רמה מכיוון שאני משובץ ללוגיסטיקה, הם לא באמת "צריכים" אותי כמו שהם צריכים אנשים לחיל חימוש. (אהיה שמח לקבל דעה גם על זה)
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 ספטמבר 2014 08:23

אושפיזין כתב:
אורח כתב:

לקבל חו"ד ייקח לי עכשיו זמן ואני נוסע לחו"ל ב30 ואחזור בשמיני, אני אשלח את הטופס ואנסה. אבל רוב הסיכויים שלא ייתנו לי קבן לפני היום גיוס מכיוון שהתאריכים כל כך קרובים.

דרך אגב לאנשים שמיועדים לחיל חימוש ומערך טכני יותר קשה להם, אז התכוונתי בכזאת רמה מכיוון שאני משובץ ללוגיסטיקה, הם לא באמת "צריכים" אותי כמו שהם צריכים אנשים לחיל חימוש. (אהיה שמח לקבל דעה גם על זה)

זה לא נכון שיותר קשה להם. לצאת הם יכולים, התהליך שלהם פשוט שונה. לפעמים, הוא יכול להיות ארוך יותר.

למה לא לנסות לגשת ללשכת הגיוס עם חוות הדעת? למדור ברה"ן המקומי...

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 16 אורחים