יצא על 21 נפשי

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

OXXXYMIRON
יצירת קשר:

יצא על 21 נפשי

הודעהעל ידי OXXXYMIRON » 23 ספטמבר 2014 21:19

שלום היום הייתי בפגישה עם הפסיכאטר הצבאי אחרי ניסיון פגיע בעצמי והוא נתן לי פרופיל 21 בשיחה אמרתי לו שאני לא יכול להיות יותר בצבא והוא אמר לי אני יבדוק מה אני יכול לעשות ואמר לי לחכות בחוץ
בלי להגיד לי הוא הביא לי פרופיל 21

ושבועיים לפני נפגשתי איתו והוא נתן לי יומיות

עכשיו יש לי הרגשה שאני עושה טעות ושזה לא מה שאני רוצה באמת

יש לי יום ראשון ועדה רפואית וכמו שהבנתי אין לי מה לדבר איתם כי הם רק מאשרים את מה שהפסיכאטר רשם

והיום חתמתי על טופס שלא עברתי קורס ואני חושב עם אני יחזור אני יהיה צריך לעשות עוד פעם את הקורס ואני מאוד מבולבל עכשיו

ומשהו אמר לי שהצבא מציע רק פעם אחת ואם אני ירצה להישאר אז אני לא יכול לבקש לצאת זה נכון?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: יצא על 21 נפשי

הודעהעל ידי במילא רגוע » 23 ספטמבר 2014 22:06

ההחלטה להשתחרר מרגישה חורצת גורלות, היא לא. אם אתה מרגיש שאתה לא רוצה להשתחרר, אתה יכול לנסות לבקש מהועדה שלא ישחררו אותך, ואולי זה יצליח, אבל ההחלטה לשחרר אותך כבר התקבלה, הועדה ביום ראשון לא מיועדת לדיון נוסף בהחלטה, היא שם רק כדי לאשר את ההחלטה, לצרכי בירוקרטיה.
אם לא ישחררו אותך, תצטרך ללכת לאנשהו כדי לשרת איפשהו, בין אם זה קורס או הצבה ביחידה. אני לא יודע מה במה שחתמת מבלבל אותך, לא ממש ברור על מה חתמת, אבל זה גם לא מאוד משנה, זה נשמע כמו עוד פיסת בירוקרטיה.
מה שאמרו לך שאפשר לבקש לצאת רק פעם אחת זה קשקוש.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 23 ספטמבר 2014 22:29

OXXXYMIRON כתב:שלום היום הייתי בפגישה עם הפסיכאטר הצבאי אחרי ניסיון פגיע בעצמי והוא נתן לי פרופיל 21 בשיחה אמרתי לו שאני לא יכול להיות יותר בצבא והוא אמר לי אני יבדוק מה אני יכול לעשות ואמר לי לחכות בחוץ
בלי להגיד לי הוא הביא לי פרופיל 21

ושבועיים לפני נפגשתי איתו והוא נתן לי יומיות

עכשיו יש לי הרגשה שאני עושה טעות ושזה לא מה שאני רוצה באמת

יש לי יום ראשון ועדה רפואית וכמו שהבנתי אין לי מה לדבר איתם כי הם רק מאשרים את מה שהפסיכאטר רשם

והיום חתמתי על טופס שלא עברתי קורס ואני חושב עם אני יחזור אני יהיה צריך לעשות עוד פעם את הקורס ואני מאוד מבולבל עכשיו

ומשהו אמר לי שהצבא מציע רק פעם אחת ואם אני ירצה להישאר אז אני לא יכול לבקש לצאת זה נכון?

אני לא תומך בשירוצ.

מידע על חזרה למערכת - חפש במקום אחר. אני רק יכול להגיד שיש כזה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 ספטמבר 2014 05:33

בועדה הרפואית יושבים בדרך כלל פסיכיאטרים בכירים מאוד ובידם הסמכות לדחות את ההמלצה ולתת פרופיל אחר. אם אתה רוצה לשרת - תגיד את זה בועדה איך שאתה נכנס ולפני שהם מאשרים את ההמלצה. אם לא הצגת את עצמך כמשוגע כמו שמלמדים באתר ההזוי הזה, הם יבטלו את ההמלצה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 24 ספטמבר 2014 08:25

אורח כתב:בועדה הרפואית יושבים בדרך כלל פסיכיאטרים בכירים מאוד ובידם הסמכות לדחות את ההמלצה ולתת פרופיל אחר. אם אתה רוצה לשרת - תגיד את זה בועדה איך שאתה נכנס ולפני שהם מאשרים את ההמלצה. אם לא הצגת את עצמך כמשוגע כמו שמלמדים באתר ההזוי הזה, הם יבטלו את ההמלצה.

אז זהו, שזה לא כל כך פשוט. הוועדה לא חייבת, למרות שהיא יכולה, להתחשב ברצונותיו.

פסיכיאטרים בכירים - ממש אבל ממש לא הכרחי. בוועדה יכול לשבת גם רופא כללי אחד ואז הוא בטוח לא יערער על ההמלצה של הפסיכיאטר.

אם הוא ירצה לחזור - יש לו כל מיני דרכים, לא פשוטות - וזה ייקח זמן. יש אנשים שעשו את זה.
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 ספטמבר 2014 14:06

כמה זמן לקח לך לצאת ?
אני כבר חודשיים ולא מצליח
הגעתי למצב שאני חותך את עצמי

וזה לא להצגות, ההפך, אני מסתיר את זה מכולם
Lili
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Lili » 30 ספטמבר 2014 19:30

אורח כתב:כמה זמן לקח לך לצאת ?

תדבר איתי בפרטי בבקשה.
All I want , is my freedom
אורח

הודעהעל ידי אורח » 30 ספטמבר 2014 19:59

Lili כתב:
אורח כתב:כמה זמן לקח לך לצאת ?

תדבר איתי בפרטי בבקשה.

אני לא מצליח להתחבר.
תוכל לשלוח לי באימייל ?

android.pacake@gmail.com
Ansari443
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Ansari443 » 10 אוקטובר 2014 14:01

מטרת הסטיקי הזה הוא לכתוב ולספר את סיפורך האישי - אם בצבא, על מה שעברת ואיך, ואם באזרחות ובחיים שאחרי הצבא או פרופיל 21.
הדיון הזה גם נועד לסייע לכל מי שנמצא בקושי לגבי הסוגייה של חיים אזרחיים עם פרופיל 21.
Whether you want to pass www.cse.edu exam exams or looking for ccna certification certification, our shms can provide guaranteed success in real exam of comptia security+, dean.edu training are also having unique sense.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 28 אורחים