שלום..זקוק לעזרה דחוף.

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102741 הגב
    Anonymous
    חבר

אני מגוייס לקרבי בחטיבת כפיר כבר חודשיים וחצי..
    נכנסתי בתור "מורעל" עכשיו אני כ"כ רוצה לצאת מישם.. ממש לא מתאים לי.. כולם שם מתנהגים אלינו כ"כ מגעיל שזה בלתי ניסבל, ממש קשה לי ואני לא מרגיש שאני יכול להמשיך שם.. אין לי מושג איך אני יכול לצאת מישם ולעבור להיות ג'ובניק…
    יש משהו שאני חושב להגיד אבל השאלה שלי האם זה יעזור לי.
    ההורים שלי גרושים והאח הגדול שלי לא גר בארץ, כרגע אני האח הגדול שגר בבית, עם עוד 2 אחים קטנים, חשבתי אולי להגיד שאמא זקוקה לעזרה ממני, וככה אני יהיה ג'ובניק..
    אני ממש לא רוצה ללכת להיות ג'ובניק בדרך של בית כלא וטרור..
    אתם חושבים שאם אני יגיד את זה זה יעזור לי.??
    אני חייב תשובהה שבת שלוםם ותודה ענקית לעונים

#137394 הגב
    Anonymous
    חבר

האם קראת את נאום שתי האפשרויות? הסתכלת בהודעות של אנשים כאן? יש כאן המון מידע שחוזר על עצמו ואתה מפספס כאן הרבה מידע.. בנוגע להודעה אני אתייחס באופן פרטני..האם פנית למש"קית ת"ש? מה היא אמרה?אני לא מבין כל כך מה אתה רוצה. לפי מה שאני מבין אתה רוצה להיות במסגרת של יומיות, ג'ובניק ובמילה אחת סתם לשרוף  שלוש שנים מהחיים היפות שלך, ובעיקר מהשנים הכי יפות, על תפקיד שלא עוזר לך ולא עוזר למדינה . סוג של עציץ בקריה. אתה יכול לנסות להוציא ת"ש 7, אבל שוב, אין לי הבנה בדברים האלה.הפורם עוסק, וההבנה העיקרית של רובנו היא איך להוריד לפרופיל 21, לקבל פטור חוקי משירות הביטחון, וכמובן שזה הכי קל"ב שיש.

#137395 הגב
    Anonymous
    חבר

גם אני בחטיבת כפיר כבר חודשיים וחצי… חחח ומת להיות ג'ובניק איזה פלוגה אתה אחי?

#137465 הגב
    Anonymous
    חבר

אני בדוכיפת ואתה?

#137468 הגב
    Anonymous
    חבר

לביא

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־שלום..זקוק לעזרה דחוף.
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!