חבר’ה אני נואש במצב מורכב

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים חבר’ה אני נואש במצב מורכב

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102668 הגב
    Anonymous
    חבר

דבר ראשון אני חדש, אחלה פורום יש פה.
    אז ככה, אני נמצא ביחידה א+ שעושה חמשושים (תומכ"ל). עכשיו אני גר לבד עם אבי שהוא בעל 75% נכות. הגשתי בקשת תש ליומיות והרופא החטיבתי פסל (!) למרבה התדהמה את הקטע הרפואי מהסיבה שהוא "לא רואה בעיה כלשהי". אתמול היתה לי שיחה עם הסמחט וגם הוא חרטט אותי ואת אבא שלי שהיה נוכח בשיחה. עכשיו היחידה שאני נמצא ידועה בכך שהיא לא "מוציאה" אנשים וכולה קומבינות כדי שאנשים ישארו. אני כרגע בגימלים עד יום ראשון. אני נמצא בדיכאון טוטאלי ויש לי את כל התסמינים ואני רוצה לראות קב"ן כדי להוריד פרופיל ולצאת כי הוא האופציה האחרונה שלי. עכשיו האם כדאי לעשות משהו קיצוני שישלח אותי מהר לקב"ן או לבקש קב"ן שזה אופציה פחות רצינית??eliko2008-1-16 11:58:40

#136897 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה לא צריך לעשות משהו קיצוני כדי להגיע מהר לקבן, אתה צריך להראות שמצבך קשה. עדיף שתשקיע יום יומיים בלהראות שמצבך ממש רע ובעיקר שאתה לא מסוגל יותר לתפקד מאשר שתבוא ישר בדרישות לראות קבן ובאיומים וכו. כשיראו שמצבך רע ישלחו אותך מיוזמתם ובזריזות לקבן. 

#136902 הגב
    Anonymous
    חבר

כן אחי אבל זורקים עליי זין מורחים אותי כל המ.פ, ס.מ.פ המפקד שלי ועד עכשיו תפקדתי ולא עשיתי בעיות. הם יודעים שאני גר לבד עם אבא שלי ומטפל בו והם רואים שכל היום אני שבוז. עכשיו חשבתי לעשות משהו כמו לכוון את הנשק לראש ודברים כאלה שיגרמו לכך שאני אקבל קב"ן יותר מהר….מה דעתכם…כי זה מצב שאו שאני עושה בעיות או מגיע לקבן מהר…

#136905 הגב
    Anonymous
    חבר

כל עוד אתה מתפקד וממלא את המטלות שלך להם אין בעיה איתך. אתה לא צריך לכוון על מישהו כלי נשק מספיק לא לתפקד.

#136909 הגב
    Anonymous
    חבר

כן אבל לא לתפקד זה סירוב פקודה ואז כלא ובלאגנים…חשבתי על לכוון את הנשק לראש עם מחסנית בהכנס ולביים ניסיון התאבדות כדי שיתנו לי קבן מהר לא עדיף??

#136921 הגב
    Anonymous
    חבר

בבקשה די עם הקיצורי דרך המסוכנים האלה. אולי נדמה לך עכשיו שבשום אופן לא תקבל קבן אם לא תעשה משהו קיצוני, אבל זה ממש לא נכון. הדברים האלה מסתובבים בשניה. כמו ששניה לפני התייחסו אליך כמו שקרן וגנב ובחיים לא תראה קבן ככה שניה אחרי זה אתה מגיע לקבן בלי בעיה. אז אולי זה ייקח יום יומיים אבל אין שום בעיה להגיע לקבן אם תפסיק לתפקד. ואם אתה מפסיק לתפקד כי אתה פשוט לא מסוגל זה לא סירוב פקודה. כלומר עלולים לאיים עליך שאתה מסרב פקודה אבל פה בדיוק במקום להכנס להתעמתות אם זה סירוב פקודה או לא חשוב שייראו ויבינו שאתה פשוט לא מסוגל יותר ואז כל העניין של סירוב פקודה הוא לא רלוונטי. כלומר, אל תשכנע, פשוט תהיה, ושיראו. 

#136933 הגב
    Anonymous
    חבר

אל תאיים ואל תנסה לביים התאבדות. אתה אמנם בחור מאוד חכם ונבון, אבל היו מקרים שזה הסתבך.אני גם ביימתי התאבדות בפעם הראשונה ובטעות חתכתי את עצמי יותר מדי והיה חשש לזיהומים ובלגאנים. בפעם השנייה באמת ניסיתי להתאבד, אגב.  טוב, זו לא הנקודה בעצם.כמו שאמרו לך, תפסיק לתפקד.לא בגלל שאתה לא רוצה או בגלל שאתה עושה פרנציפ, פשוט בגלל שאתה לא יכול.זה לא שאתה לא רוצה. אתה לא יכול.אין לך כח נפשי. אבא שלך יותר חשוב מאשר המערכת המסריחה הזאתבהצלחה.

מוצגות 7 תגובות – 1 עד 7 (מתוך 7 סה״כ)
מענה ל־חבר’ה אני נואש במצב מורכב
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו