רוצה להשתחרר,עד כמה פסיכי עוזר?,מה לעשות?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

asasdin
יצירת קשר:

רוצה להשתחרר,עד כמה פסיכי עוזר?,מה לעשות?

הודעהעל ידי asasdin » 14 ספטמבר 2014 20:23

עברתי 3 חודשים בצהל בבהד 20 סיימתי עכשיו קורס קיבלתי צו סיפוח לרמת הגולן ותמיד חשבתי על להשתחרר אבל עוד אמרתי אולי אני ישאר, הייתי במהלך הקורס פעמיים אצל קבנית,לא עזרה בכלל ,היום הייתי אמור להתייצב בנחל שורק להתחייל לחתום ומשם לרמת הגולן ,אני ואמא שלי קיבלנו חום , הלכתי בבוקר לפסיכיאטר אזרחי קיבלתי המלצה לפרופיל 21, כתב עלי כמה עמודים ושאני צריך דחוף לראות קבן ,התקשרתי למישהו שאחראי עלי אמא שלי אמרה בטלפון שיש לנו מכתב מפסיכיאטר ושאני צריך לראות קבן דחוף,הוא אמר לנו לא לבוא לאיפה שהייתי אמור ללכת אלא לבסיס אחר ושם לראות קבן , באנו ושם דיברנו עם קצינה בטלפון שאמרה לנו ללכת הביתה ושיגידו לנו מתי לבוא לקבן .
אני רוצה כל כך בכל מחיר להשתחרר , ואני בדאגות כל כך שאצל הקבן אני לא יראה דיכאוני כמו שהייתי אצל הפסיכיאטר ושהקבן יהיה חרא כמו ההיא בבהד 20 שלא הזיז לה ...
מישהו פה יכול לומר לי עד כמה המכתב מהפסיכיאטר עוזר ? ומה הלאה? ואם הקבן לא יעזור אז מה אני עושה מכאן ?
אשמח לקצת עזרה אני לא יכול להפסיק לחשוב על זה ...
תמיד כולם אומרים כזה " לצאת מהצבא תמיד אפשר" ואני מכיר קצת אנשים שיצאו אבל אני כל כך מפחד שזה בלתי אפשרי...
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: רוצה להשתחרר,עד כמה פסיכי עוזר?,מה לעשות?

הודעהעל ידי במילא רגוע » 14 ספטמבר 2014 22:21

זה לגמרי אפשרי לצאת מהצבא. יש מידה מסוימת של הכנה שכדאי לעשות, אבל הרבה מזה לא תלוי בך, אנשים אחרים מחזיקים סמכות על חייך. זה לא מצב נעים, אבל בסוף כולם יוצאים, ולחלק מהאנשים זה אפילו די קל ומהר.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים