שאלה לגבי נהיגה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102642 הגב
    Anonymous
    חבר

ראשית מתנצל אני בפני מי שהחתימה שלי מעוררת סערה בקרבו, במיוחד בקרב חיילים חדשים(עד שנה) אשר קשיי ההיסתגלות הפכו אותם על קרבם, אף אני חליתי בכך, את מפחי הנפש העזים לאין ערוך ואת הפחד מעצמך, מנטיות ומחשבות כאלה ואחרות אשר עולות פה ושם, אף אני חוויתי את כולם ואף הומלץ לי 21 נפשי(סירבתי כמובן), דעו כי הכל חולף, הלא מחוייב המציאות כי נער בן 18 אשר לרוב(מדגיש לרוב) לא חוו קושי והתמודדות נפשית, ספק אם בכלל מבינים את המוסג אחריות או עצמאות נפשית נערים כאלה שרוח השטות והלייצנות בוערת בקרבם שלא נכניס אף את המזג החם לרבייה, נערים אלו המוצבים בצה"ל מנותקים מהמשפחה התומכת, מהאוכל הזמין בכל עת, החופש המעשה בחברה ובפרט, הרחק מהעידונים והתענוגים אשר נהגו בנפשם (כל הפרטים קיימים אצל רוב בני הנוער! חברים משפחה טלויזיה) ולפתע הכל נמנע מהם, אומרים להם מה לעשות איפה ומתי, על הקושי הזה יש מתגברים מהר ויש פחות ויש שבכלל לא, עד להתגברות מופיעים תסמינים אצל כל אחד בשונה מחבירו כל אחת חושב פתאום שהוא חולה נפש ומחר יתאבד, שהרי לעולם לא התמודד עם שינה מחוץ לבית למעט טיול שנתי, זה לגטימי, ומובן, אולם סבור אני כי יש להבהיר לכולם כי הכל עובר ועם הכל אפשר להתמודד, אט אט זה דועך עובדות יעידו, אני עצמי חייל ג'בניק שכתב ושאתל והתריס פה הרבה כלפי המערכת הצבאית(בשם אחר כמובן)אולם הפז"ם עושה את שלו, עכשיו אנא מכם לעיניננו ענו לי על שאלתי באובייקטיביות מוחלטת בבקשה זה דחוף
    אני לומד נהיגה עכשיו ואני עדיין חייל, כידוע יש לי פרופיל נפשי,, הבעייה שהרופאה רשמה לי בטופס הירוק שאני מטופל אצל פסיכיאטר אולם כפי שהוא ציין "אין מניעה מנהיגה" ירא אני שמא הדבר יעורר בעיות בקרב רשות הרישויי, שהרא אם ממתין הייתי לשיחרורי ברי לי כי הרופא באזרחות לא היה מעלה אם בכלל היה יודע את אשר קרה בעברי הצבאי(למעט 21), שאלתי היא האם הדברר יעורר בעיות או שמא אין קפידא?
    אנא ענו לי בתמימות ללא נטירה על דברי הם היו בתום לב 

#136652 הגב
    Anonymous
    חבר

אין סיבה שזה יעורר בעיות בקרב רשות הרישוי.חוץ מזה הכתיבה שלך לא ברורה – אם אתה בעל דיסגראפיה אני מבקש מראש סליחה.אם לא אז תתחיל לכתוב כמו בנאדם.ממה שהצלחתי להבין, אתה טועה. זה שהשלמת עם זה שדפקו אותך בצבא זה לא אומר שאתה צריך להמליץ את זה לכולם.אדם הוא יישות אינדיבידואלית ואין מתכונת שפועלת לכולם.במצב שלי ניסיתי אין-ספור תפקידים והכרחתי את עצמי להישאר בצבא עוד ועוד עד שבאמת כבר לא יכולתי יותר – אל תבא ותגיד שמה שאתה עשית מתאים לכולם – לסבול בשקט ולחכות שהזמן יעשה את שלו אולי עבד לך אבל לי ולעוד רבים לו.אני מכיר הרבה אנשים קצינים \ בעלי פז"ם יותר ארוך משלך שאומרים לך: הצבא לא שווה את המינימום של הסבל שלך.במיוחד לא בפורום ייעוץ – יש פה לפעמים מקרים די רגישים, אז או שתכתוב את זה באתר יחידה ותקבל ח"חים מכולם או שתכתוב את זה בפורום הכללי פה ותקבל קללות מכולם,מה שכתבת פה חוץ מהשאלה שלך לא קשור בכלום לפורום ייעוץ.בהצלחה בטסט.

#136656 הגב
    Anonymous
    חבר

אין שום דבר רע בללכת לפסיכיאטר ואם הפסיכיאטר אמר שזה לא משפיע על הנהיגה אז בכלל. אם למשרד הרישוי יש ספק אז הוא מזמין אותך למבחן שבו המון שאלות פשוטות שבאות לאבחן האם אתה סובל מנטיות אובדניות והאם אתה מחובר למציאות.

#136662 הגב
    Anonymous
    חבר

שועל זאת לא דיסגרפיה זאת פשוט שפה גבוהה דיסגרף זה אדם שכתב היד שלו לא ברור במקרה עם החרדות והפרעות הקשב שלי אני גם מאובחן כדיסגרף

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־שאלה לגבי נהיגה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו