תפסתי משתמט

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102645 הגב
    Anonymous
    חבר

מתוך תגובה בווינט
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3493383,00.html

התגייסתי עם פרופיל 97 ובטירונות חי"ר רצנו בלילה קר מאד רק עם גופיות. תוך כדי ריצה קיבלתי התקף קוצר נשימה קשה ופינו אותי למרפאה ומשם לבית חולים. נתנו לי שם עירוי שגרם לי להיות במצב הדומה לשכרות. אחרי יומיים החזירו אותי לבסיס הטירונים. חזרתי למחלקה ולאימונים והתחלתי לרוץ ולזחול כמו כולם.

אחרי שלושה ימים חטפתי שוב התקף כזה בדיוק ושוב הגעתי לבית חולים אבל הפעם מצאו אצלי גם בצקת בריאות. הייתי מאושפז חודש וחצי עם הרבה אנטיביוטיקה ומשם התגלגלתי לוועדה רפואית שם הורידו לי את הפרופיל ל 24 לשנה ושחררו אותי.

הפכתי להיות חולה עם אסטמה קשה. בקושי יכולתי ללכת ברחוב. נכנסתי לדיכאון נוראי כי לפני הצבא הייתי בריא לחלוטין. אבי החליט לקחת אותי איתו לארה"ב לכמה חודשים.

אחרי חצי שנה שלחתי לצבא מכתב והודעתי להם שאני נמצא בארה"ב. נתתי להם כתובת ומספר טלפון וצירפתי אישור בכתב על הטיפולים הרפואיים שקיבלתי שם.

לא שלחו לי תשובה בכלל. עברה שנה וצלצלתי מארה"ב לקצין העיר לברר האם אני צריך להתייצב ואם כן מתי והיכן. אמרו לי שהפרופיל שלי עדיין 24 ושכרגע אין שינוי לגבי ושאני לא צריך להתייצב בכלל.

אחרי חצי שנה נוספת הגעתי לארץ ובשדה התעופה עצרו אותי על עריקות.

לקחו אותי ישר מהשדה ובמשך שלושה ימים הייתי במעצר ולא נתנו לי להתקשר לאף אחד. מזל שהיו לי תרופות בתיק. אחר כך התקשרתי לאבי ואחרי 24 שעות הוא הגיע.

אבי לקח עורך דין והתברר שהפרופיל שלי נשאר 24 ואף פעם לא נשלח אלי צו גיוס פשוט מישהו שינה את הסטטוס שלי לעריק.

שחררו אותי אחרי חמישה ימי מעצר.

הם גם מצאו את המכתב שלי.

שלחו לי צו גיוס והתייצבתי. הבאתי מסמכים רפואיים מהצבא ומארה"ב וקבעו לי שוב פרופיל 24 הפעם לצמיתות. השתחררתי ותבעתי את משרד הביטחון על הנזק רפואי שנגרם לי וקיבלתי 34 אחוזי נכות לצמיתות.

כשלוקחים אותך ישר משדה התעופה למעצר כשאתה עם מוטיבציה גדולה לשרת בקרבי זאת טראומה גדולה.

הצבא חיפף בגדול ואני שילמתי את המחיר.

אבי

(13.01.08)

#136694 הגב
    Anonymous
    חבר

"בשדה התעופה עצרו אותי על עריקות. "לקחו אותי ישר מהשדה ובמשך שלושה ימים הייתי במעצר ולא נתנו לי להתקשר לאף אחד"…נו – מתאים לרייך היודאו=נאצי.

#136695 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה סתם פוגע במאבק עם הערות כאלה. ברייך השלישי היו תוקעים לו כדור בראש ואז שולחים את המשקפיים המרוחות בדם שלו להוריו. יש הבדל בין אווירה נאצית לפלוגות סער.

#136782 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote בלי שרות חובה:

מתוך תגובה בווינט
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3493383,00.html

התגייסתי עם פרופיל 97 ובטירונות חי"ר רצנו בלילה קר מאד רק עם גופיות. תוך כדי ריצה קיבלתי התקף קוצר נשימה קשה ופינו אותי למרפאה ומשם לבית חולים. נתנו לי שם עירוי שגרם לי להיות במצב הדומה לשכרות. אחרי יומיים החזירו אותי לבסיס הטירונים. חזרתי למחלקה ולאימונים והתחלתי לרוץ ולזחול כמו כולם. אחרי שלושה ימים חטפתי שוב התקף כזה בדיוק ושוב הגעתי לבית חולים אבל הפעם מצאו אצלי גם בצקת בריאות. הייתי מאושפז חודש וחצי עם הרבה אנטיביוטיקה ומשם התגלגלתי לוועדה רפואית שם הורידו לי את הפרופיל ל 24 לשנה ושחררו אותי. הפכתי להיות חולה עם אסטמה קשה. בקושי יכולתי ללכת ברחוב. נכנסתי לדיכאון נוראי כי לפני הצבא הייתי בריא לחלוטין. אבי החליט לקחת אותי איתו לארה"ב לכמה חודשים. אחרי חצי שנה שלחתי לצבא מכתב והודעתי להם שאני נמצא בארה"ב. נתתי להם כתובת ומספר טלפון וצירפתי אישור בכתב על הטיפולים הרפואיים שקיבלתי שם. לא שלחו לי תשובה בכלל. עברה שנה וצלצלתי מארה"ב לקצין העיר לברר האם אני צריך להתייצב ואם כן מתי והיכן. אמרו לי שהפרופיל שלי עדיין 24 ושכרגע אין שינוי לגבי ושאני לא צריך להתייצב בכלל. אחרי חצי שנה נוספת הגעתי לארץ ובשדה התעופה עצרו אותי על עריקות. לקחו אותי ישר מהשדה ובמשך שלושה ימים הייתי במעצר ולא נתנו לי להתקשר לאף אחד. מזל שהיו לי תרופות בתיק. אחר כך התקשרתי לאבי ואחרי 24 שעות הוא הגיע. אבי לקח עורך דין והתברר שהפרופיל שלי נשאר 24 ואף פעם לא נשלח אלי צו גיוס פשוט מישהו שינה את הסטטוס שלי לעריק. שחררו אותי אחרי חמישה ימי מעצר. הם גם מצאו את המכתב שלי. שלחו לי צו גיוס והתייצבתי. הבאתי מסמכים רפואיים מהצבא ומארה"ב וקבעו לי שוב פרופיל 24 הפעם לצמיתות. השתחררתי ותבעתי את משרד הביטחון על הנזק רפואי שנגרם לי וקיבלתי 34 אחוזי נכות לצמיתות. כשלוקחים אותך ישר משדה התעופה למעצר כשאתה עם מוטיבציה גדולה לשרת בקרבי זאת טראומה גדולה. הצבא חיפף בגדול ואני שילמתי את המחיר.

אבי

(13.01.08)

כשהייתי במעצר בקום אז באמצע הלילה שהתעוררתי מדיבורים בתא התברר לי שהתא שכמה שעות היה ריק מלבדי התמלא בעוד 4 אנשים אחרים. האחרון שנכנס היה כבן 26 שהיה מאין עריק מארה"ב. הוא היה נשוי ואישתו הייתה בזמנו בהריון. הוא בא לבקר את המשפחה שלו אחרי שדיבר עם הנציגות בארהב שאמרה שלא תיהיה לו בעיה והוא הביע עניין בלסגור עניינים. אני לא חושב שאני יכול להעביר את התמונה לראות אותו יושב על כמה סמיכות סקביאס הפרושות על הרצפה הקרה של התא, ובוהה בקיר וכאשר לא מנסה ליצור שיחה. ואוי גם השיחה… בכלל כל הסצינה הזאת נראה שהיתה לקוחה מישיבת שבעה.

#136867 הגב
    Anonymous
    חבר

איפה כל המוסים? על זה אתם לא מדברים? בואו נשמע את פניני חכמתכם בנושא…

#136990 הגב
    Anonymous
    חבר

נוף איפה אתם? לא מסוגלים להודות שהצבא מפגר, אז אתם מתעלמים ומקווים שנשכח את המקרה הזה?
    איפה אשפות הדיון שלכם? אין לכם מילה להגיד על זה?
    אחר כך אתם מאשימים אנשים ב"התחמקות מדיונים".

#136998 הגב
    Anonymous
    חבר

מזעזע..פשוט לבכות ..ולא בציניות. לשם שינוי

#137026 הגב
    Anonymous
    חבר

נו, אני מחכה לשמוע את דעתכם. אתם כל כך חכמים ואף פעם לא מתחמקים מדיון, אז בבקשה, מה דעתכם על המקרה? אין לכם דעה, כי אתם לא באמת מסוגלים לדבר על שום דבר. אתם רק יודעים לקלל ולקרוא לאנשים בשמות.

#137034 הגב
    Anonymous
    חבר

אני אדבר בשמם כמובן שאני לא מתכווון לאף מילה הכל לשם בדיחה אז ככה יש לנו צבא מצויין ובכל מערכת יש פאקים וזאת לא סיבה להישטמט יא בני זונות…. בלה בלה

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
מענה ל־תפסתי משתמט
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו