שלום לכולם

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 16 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102692 הגב
    Anonymous
    חבר

אני בבעיה אני לא הגעתי לצו גיוס לפני שנתיים ומאז אני נחשב משתמט אני מתכוון להסגיר את עצמי כמה לדעתכם אני יקבל בכלא אחרי שאני ידבר עם הקבן ויגיד לו שיש לי בעיות הסתגלות חשבתי לפני זה ללכת אולי לעורך דין שאוליי ינסה להמתיק את העונש מהאתם אומרים

#137074 הגב
    Anonymous
    חבר

נראה לי רעיון טוב ללכת לעורך דין..אתה בכל אופן תשב בכלא לדעתי, עד שישחררו אותך, אתה כבר לא תגיע לשירות צבאי לפי מה שנראה לי.

#137075 הגב
    Anonymous
    חבר

כעיקרון הם בד"כ נותנים תקופה בכלא מקבילה לזמן שאתה עריק\נפקד.הם לא יתנו לך שנתיים אל תדאג, לא שווה להם להחזיק אותך שנתיים, הם ישחררו אותך לפני זה בטוח.

#137077 הגב
    Anonymous
    חבר

אני אתמול יצאתי מהכלא והיו שם משתמטים שנה שנתיים והם קיבלו 21 וכאלה
    בחיים לא נותנים יום על יום למי שלא הגיע לבקום איך הגעת למסקנה הזאת שאול

#137107 הגב
    Anonymous
    חבר

ואיך בכלא בכלל בטח אפשר להשתגע לא?

#137108 הגב
    Anonymous
    חבר

זה לא כיף אבל זה גם לא נורא. במיוחד אם לא מפריע לך שטויות של צבא כמו מדים ומסדרים והקשבים. 

#137147 הגב
    Anonymous
    חבר

אני יודע שהעונש המירבי בכלא הוא 10 חודש ואני ממש חושש מזה שיתנו לי 10 חודש בכל מקרה אני רוצה לצאת על 21 לא אכפת לי בתכלס יש לי בעיות אז זה לא שאני משקר או משהו

#137148 הגב
    Anonymous
    חבר

העונש המירבי זה לא 10 חודש.. ישב איתי אחד ששפוט לשנתיים על נסיון לגניבה של דברים מסווגים שלא אעלה פה.. מה שמשנה זה שאתה לא הגעת בכלל לבקום ולא תקבל יותר מ40 יום אני מבטיח לך.. הכלא לא קשה בכלל הבעיה זה שעכשיו קור כלבים וחזרתי עם דלקת בכל מקום בגוף עדיף שתחכה עם זה חודש.. חוץ מזה שאם תסגיר את עצמך לא ישחררו אותך כל כך מהר כי זה נחשב ששיתפת פעולה ובכלא קב"ן זה נורא קשה ו21 זה כמעט בלתי אפשרי בלי לשבת חודש באגף..anonimus19892008-1-21 17:39:11

#137163 הגב
    Anonymous
    חבר

אז מה נראה לך שינסו לגייס אותי אני כבר בן 21 נראה לי שיעדיפו להוציא אותי על נפשי 21 ולשחרר אותי אחרי שאני יקבל את העונש..טל 14412008-1-21 23:7:38

#137165 הגב
    Anonymous
    חבר

אם אתה מסגיר את עצמך אז:* במקרה הממש טוב לא ישפטו אותך* במקרה המציאותי הטוב סגן אלוף ישפוט אותך לתקופה של עד 35 יום מקסימום* במקרה המציאותי המבאס, יעבירו את התיק שלך לבית דין, אתה תשהה בכלא הצבאי עד הדיון ולפי זה זה ימשיך הלאה.אם התיק שלך עובר לבית דין צבאי ימנו לך סנגור צבאי, אתה תמיד יכול גם לשכור עו"ד שמתמחה בדינים הללו.

#137183 הגב
    Anonymous
    חבר

כן אבל נראה שהדעה של הקבן דיי תשפיע על המשפט כי אם הוא יחליט שאני בריא לחלוטין יעשו לי הרבה צרות אפשר בכלל להשתחרר מהצבא דרך הכלא?

#137190 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא מבין בזה אז אל תיקח את מה שאני אומר בתור עובדה, אבל לפי ההיגיון כן, אם אתה יושב בכלא ודובק בגישה שלך שאתה לא רוצה להתגייס מבלי להישבר, אז או שיחזיקו אותך עוד בכלא, או שכשימאס להם להחזיק אותך אז הם ישחררו אותך. אין אפשרויות אחרות…

#137194 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה נחשב משתמט שנתיים? לך תידע מה יהיה, עם יתחשבו בך או לא, תהיה עם עורך דין, בקשר לכלא – זה בית זונות… אל תדאג, אפילו אולי תהנה, אני משרת בכלא 4 ואני פוגש המון כאלה שהם סביבות שנתיים, תקווה לטוב אתה יכול להיות למעלה מחצי שנה אפילו.
    בהצלחה.

#137199 הגב
    Anonymous
    חבר

בדרך כלל מקבלים על כל שנת השתמטות חודש…פגשתי הרבה משתמטים כשהייתי בכלאזאת אומרת שאני לא רואה אותך מקבל יותר מחודשיים, העיניין אבל שצריך להטריד אותך הוא לא כמה זמן תשב בכלא, אלא מה יהיה הלאה, אתה צריך להוציא פטור משירות, אי התאמה.עצה שלי  אם מעבירים את התיק שלך לבית דין, תבקש מהסניגור שיבקש מהשופט שאני צריך הסתכלות של קב"ן באופן דחוף, ככה יתנו לך לראות קב"ן תוך יומיים שלוש במקום לחכות שלושה שבועות דרך הכלא.תשפוך לקב"ן את הלב ותנסה לגרום למצב שהוא ימליץ לך על וועדת אי התאמה. אל תבנה על כלום ואל תפתח ציפיות, כי הקבני"ם בכלא מאוד קשים  וקרי רוח, הם כבר שמעו הכל מהכל.שיהיה בהצלחה

#137635 הגב
    Anonymous
    חבר

אז מה אתה אומר פה שיש מצב שינסו לגייס אותי איך בדיוק גם בגיל 21

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 16 סה״כ)
מענה ל־שלום לכולם
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו