בושה

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 18 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102612 הגב
    Anonymous
    חבר

אתם קוראים לעצמכם דמוקרטים וחוסמים לי את זכות חופש הביטוי החשובה שאתם כל כך דוגלים בה.גם חוסמים לי את האפשרות לרשום בפורום "רשת הליווי לסרבנים" וגם רושמים לי בצד שאני "טרול",אז מי כאן הדיקטטור?ואל תביאו לי סיסמאות,פשוט תשמעו גם דעות שלא שלכם,ותורידו לי את הטרול והחזירו לי את האפשרות להגיב בפורום רשת הליווי לסרבנים.בושה

#136332 הגב
    Anonymous
    חבר

תתחיל לכבד את עצמך ואחרים, תפנים ערכים של תרבות דיון ולא רק של התלהמות, ואולי אנשים יכבדו אותך.כל עוד אתה וחבריך החלטתם להוציא את תיסכולם בחיים בפורום הזה ולהתנסח כמו בהמות, אל תצפה שיכבדו אותך.נ.ב. תמצא חיים ותפסיק לחפש צומי.

#136335 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote ציוני אמיתי:

אתם קוראים לעצמכם דמוקרטים וחוסמים לי את זכות חופש הביטוי החשובה שאתם כל כך דוגלים בה.
    גם חוסמים לי את האפשרות לרשום בפורום "רשת הליווי לסרבנים" וגם רושמים לי בצד שאני "טרול",
    אז מי כאן הדיקטטור?
    ואל תביאו לי סיסמאות,
    פשוט תשמעו גם דעות שלא שלכם,
    ותורידו לי את הטרול והחזירו לי את האפשרות להגיב בפורום רשת הליווי לסרבנים.
    בושה

לא חוסמים אותך, נותנים לך להביע את דעותיך, בפורום אוף טופיק. פורום "רשת הליווי לסרבנים" נועד למטרה ספיציפית ולא כדי להביע את דעותיך, לא רק שאתה לא עוזר למטרה הזאתי אתה מפריע לה ועל כן טוב היה שחסמו אותך.
    אתה לא מצפה שבשם חופש הביטוי יתנו לך גם לענות לטלפונים ולאימיילים ששולחים לפרופיל חדש, נכון?
    בניגוד לפורום הדיקטטורי של הפאשיסטים למען השיוויון ואפליה פסולה, כאן לא חסמו אותך מלהביע את דעותיך, בפורום שנועד כדי להביע דעות
    ואין שום בושה להיות טרול, המומינים היו טרולים בחר_בחופש2008-1-8 22:3:48

#136346 הגב
    Anonymous
    חבר

לדעתי, הטרול דווקא חמודאבל אני לא מבין למה הורדתם את הכוכבים בצד (היכן שעכשיו יש פרצוף שמח).ועוד עד שהגעתי לדרגת גרופיאפשר אולי לעשות סולם חדש. למשל לפי הדרגות בצבא, למי שהיתה דרגה יותר בכירה בצבא ועדיין הצליח לצאת על סעיף נפשי, יינתן יותר כבוד מאשר מלש"ב שאפילו לא ראה מדים.כלומר אני השתחררתי בדרגת קמ"א (קצין מקצועי אקדמאי). אז מגיע לי טיפה כבוד לא?!או שזה דווקא להיפך וככל שהיתה לך דרגה יותר גבוהה בצבא זה בעצם יותר בושהמה אתם אומרים?
    בלי שרות חובה2008-1-9 0:6:11

#136348 הגב
    Anonymous
    חבר

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עשיתם אותו טרול, רעיון מעולה – וואי הרגתם אותי מצחוק. אתה בא לפה ומחפש אקשן, שיתווכחו איתך, מחפש אחר תשומת לב – אני לא מגיע לפורום של "מתגייסים" וכותב דברי נאצה ומנסה לשכנע את אלו שבדרכם לגיוס.
    ישראלי אמיתי לא כותב בפורום של משתמטים! איך אתה מרשה לקרוא לעצמך ציוני.
     radiohead2008-1-9 0:31:25

#136380 הגב
    Anonymous
    חבר

אתם יכולים לשים טרולים, קופים גמלים וג'ירפות, אתם יכולים למחוק, לצנזר, לשנות וללכלך על מצדדי השרות הצבאי. שמה לעשות? אוהבים את המדינה הזאת, אתם יכולים לצעוק, להפגין ולהתבכיין נגד ועל הצבא כמה שתרצו -אנחנו שעושים במלאכה ושומרים על המולדת , מבינים אתכם, אתם המסכנים שפוחדים ונרתעים מהצבא עלובי הנפש המשתמטים בעם, וכדי למצא לעצמכם צידוקים ותרוצים מצאתם לעצמכם את האתר הזה ובו אתם עושים מה שאתם רוצים כולל להוסיף תמונות קופים לכינויים של גולשים שדעותיהם לא תואמים את התבוסתנות שלכם.
    ואולי תמחקו גם הודעה זאת.
    ובכלל לדעתי יש כאן כמה אנשים ונשים בני מיעוטים – ערבים ליתר דיוק – שמשתמשים באתר הזה כדי להדיח את הנוער,ולחבל במעשה הציוני, והם בהחלט פטריוטים גדולים של הצד שלהם לו המציאו שם: פלישתים יעני!

#136381 הגב
    Anonymous
    חבר

מצדדי השירות הצבאי אוהבים את המדינה? לדעתי הם אוהבים אדאולוגיה שמתה ולא מדינה.מאוד קל לקבל רצון להתגייס כששולחים אותך למסע לפולין, כשאתה מסתובב שם עם דגלים ואומרים לך כל ערב בשיחת סיכום: ולכן חשוב שיהיה צבא! אתם בני ה17 שעוד שנה מתגייסים!או כשאתה שומע איזה שיר משנת תרפפו על ה"רעות" הנפלאה שהיתה לפני 30 שנה.מאוד קשה לצדד בצבא כשאתה מבין שהכל חרטא, כשאתה מסתכל על נתונים, כשאתה משרת בצבא ולא מבין איפה ההגיון, כשחבר שלך נהרג לחינם במחלמת לבנון השנייה.זאת עובדה שחוץ מלחזק אדאולוגיה בת 60 שנה שכבר לא שווה כלום צבא העם הוא בזבזני ומיותר.תפסיק כבר עם השטויות שלך של אהבת המדינה כי אהבת המדינה שלך תלויה באדאולוגיה מטומטמת שעבר זמנה. חוץ מבסרטים של שחור לבן לא תמצא או יותר – גם לא בממשלה שלך. אולי בקרב תלמידי תיכון מורעלים ששטפו להם את המח.ערבים הם גם אזרחים במדינת ישראל – פטריוטיות שווה לזין ופטריוטיות רק הביאה מלחמות על העולם הזה.מעניין אותי אם בכלל תקרא או שרק תכתוב איזו עוד תגובה ציונית שלא קשורה למציאות.מה אתה בכלל רוצה מציונות חביבי? כבר יש מדינה. עכשיו צריך לשפר אותה. מה לכל הרוחות הקשר לציונות???????אני בטוח שאתה מקבל זקפה מהמילה הזאת.אני מדבר על בזבזנות של משאבים, על חינוך בקנטים, על שחיתות, אתה מדבר איתי על ציונות בהקשר של צבא. זה כל מה שיש לך בראש, כמו ילד לפני יום סיירות.נגעת בקיר וחזרת תוך 40 שניות, יא צעיר מבחינה מנטאלית.

#136382 הגב
    Anonymous
    חבר

אתה יודע מה?לא אהבתי שמסווגים פה אנשים בתור טרול.אבל אתה חתיכת טרול.אתה כזה טרול שהטרולים בטובטוב הגמד נראים לידך כמו אנג'לינה ג'ולי.אם אתה מסווג אותי בתור משתמט – אני מסווג אותך בתור טרול.

#136388 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote shual:

מצדדי השירות הצבאי אוהבים את המדינה? לדעתי הם אוהבים אדאולוגיה שמתה ולא מדינה.מאוד קל לקבל רצון להתגייס כששולחים אותך למסע לפולין, כשאתה מסתובב שם עם דגלים ואומרים לך כל ערב בשיחת סיכום: ולכן חשוב שיהיה צבא! אתם בני ה17 שעוד שנה מתגייסים!או כשאתה שומע איזה שיר משנת תרפפו על ה"רעות" הנפלאה שהיתה לפני 30 שנה.מאוד קשה לצדד בצבא כשאתה מבין שהכל חרטא, כשאתה מסתכל על נתונים, כשאתה משרת בצבא ולא מבין איפה ההגיון, כשחבר שלך נהרג לחינם במחלמת לבנון השנייה.זאת עובדה שחוץ מלחזק אדאולוגיה בת 60 שנה שכבר לא שווה כלום צבא העם הוא בזבזני ומיותר.תפסיק כבר עם השטויות שלך של אהבת המדינה כי אהבת המדינה שלך תלויה באדאולוגיה מטומטמת שעבר זמנה. חוץ מבסרטים של שחור לבן לא תמצא או יותר – גם לא בממשלה שלך. אולי בקרב תלמידי תיכון מורעלים ששטפו להם את המח.ערבים הם גם אזרחים במדינת ישראל – פטריוטיות שווה לזין ופטריוטיות רק הביאה מלחמות על העולם הזה.מעניין אותי אם בכלל תקרא או שרק תכתוב איזו עוד תגובה ציונית שלא קשורה למציאות.מה אתה בכלל רוצה מציונות חביבי? כבר יש מדינה. עכשיו צריך לשפר אותה. מה לכל הרוחות הקשר לציונות???????אני בטוח שאתה מקבל זקפה מהמילה הזאת.אני מדבר על בזבזנות של משאבים, על חינוך בקנטים, על שחיתות, אתה מדבר איתי על ציונות בהקשר של צבא. זה כל מה שיש לך בראש, כמו ילד לפני יום סיירות.נגעת בקיר וחזרת תוך 40 שניות, יא צעיר מבחינה מנטאלית.

לא נראה לי שאפשר לנסח את זה יותר טוב ממה שניסחת..

#136391 הגב
    Anonymous
    חבר

היי ציוני אמיתי,אני לחלוטין מבינה למה אתה כועס או נעלב.דעתי בעניין החסימה כשלעצמה איננה מגובשת לחלוטין אז אני לא יכולה לכתוב שאתה צודק או טועה.  לעת עתה אסתפק בלומר שאין תמימות דעים בפרופיל בעניין החסימה ושאשמח לשמוע את הצד שלך לפני שאבסס דעה.אבל בחר_בחופש צודק לחלוטין – לא חוסמים אותך מלהביע את דעתך ואתה עדיין מורשה לקלל ולנסות להשפיל את כולנו בפורום הכללי. אבל יש דבר אחד שאתה וכמה מהאנשים האחרים שסווגו כטרולים חייבים להבין: פורום רשת הליווי, מעבר לעובדה שאיננו פורום להבעת דעות, הוא מאוד רגיש. מגיעים לשם המון אנשים ששוקלים התאבדות, שחלקם כבר ניסו להתאבד. כשבנסיונם לזכות בעצה ותמיכה הם מותקפים ונענים "תהיה גבר, יא אפס!" מצבם עלול להידרדר למקום שאני משוכנעת שאינך רוצה לקחת עליו אחריות.מידי שנה מתאבדים בצה"ל יותר חיילים מאשר מתים בפעולות קרביות! אתה מסוגל בכלל לקלוט את האמרה הזו בחומרה ההכרחית?ולכן, אפילו אם אתה חושב שחסימת משתמשים בפורומים היא מעשה דיקטטורי, תיאלץ לקבל את העובדה שחלק מהרעיון הזה של הצלת חיים – הסיבה בגללה לא התגייסתי – הוא העדפת מעשה שנוי במחלוקת כמו חסימת משתמשים על פני מתן האפשרות למשתמשים לדרדר נמנעי-גיוס הנמצאים במצב פגיע למצב אנוש.אשרה.נ.ב.  – רובנו לדעתי לא קוראות לעצמן דמוקרטיות.

#136403 הגב
    Anonymous
    חבר

לכל המתלהמים למיניהם,אתם יכולים לקרוא לי טרול,אתם יכולים לקרוא לי גם טובטוב הגמד,אותי זה באמת לא מעניין איך תיקראו לי,כל עוד עשיתי את מה שצריך ושיניתי קצת את הדעה של אנשים זה כבר תופס,אני לא קיללתי ולא שעגתי עליכם,הבעתי דעה כמו שאתם קוראים לי טרול אני יכול לקרוא לכם משתמט.ועל כל הכבוד אני חושב שאני רושם בצורה מתורבתת.ואני ממש לא בא לחפש "אקשן" אני בא להראות כאן מציאות אחרת שאולי אתם אדישים אליה או שאתם לא רוצים לראות אותה מסיבות שונות.ל"אין כמוני פוני",בעם שמת לב אני גם כאן בשביל לעזור לאנשים בפורום "רשת הליווי"אני מבין שאנשים באים לפה ממטרה של אי וודעות ושלא מצאו את המקום שלהם בצבא, או יש להם בעיות מורכבות מידי שאי אפשר לפרוס בפורום,לכן אני חושב שגם אני יכול לעזור לאנשים אלו,ולאו דווקא בדרך ההשתמטות,אלא בדרכים ליגאליים ,לכן לא לכל מכה תרופת הפלא היא השתמטות,אנשים שמגיעים להחלטה להשתמט יכולים למצוא עוד כמה דרכים להתמודד.וכאן אני בא בשביל לתת פתרונות.אבקש להוריד את החסימה מן הפורום הנ"ל.

#136412 הגב
    Anonymous
    חבר

נכון, לא קיללת בפורום של רשת הליווי. אבל כל מה שכתבת שם זה המלצה לאנשים לעזוב את הפורום. ולרוב ללכת לפורום של מורעלי צבא. אני יכול רק לשער מדוע הצעת שוב ושוב שיפנו אליך בהודעה פרטית, ההשערה שלי היא בשביל לשכנע אנשים בכל זאת לשרצ. מבחינתי זה מספיק בשביל לחסום אותך מהפורום ההוא. אני גם חושד (ותסלח לי על החשדנות) שההודעה שכתבת שם שבשביל לא ללכת לקרבי צריך רק להגיד "לא רוצה" לא היתה טעות. מדובר פה בעניין רגיש לא רק בגלל שמגיעים לא מעט אנשים במצוקה, מדובר בעניין רגיש כי למצער פורומים שמשדלים לשרצ ותוקפים בבהמיות מי שרוצה להמנע משירוצ אפשר למצוא בנקל, לעומת זאת פורום שמציע מידע ותמיכה למי שרוצה להשתוחרר יש לדעתי רק פה. פורום רשת הליווי נועד לתמוך במי שמחליט לא לשרצ ולספק מידע לגבי אפשרויות שחרור למי שמתלבט. הוא לא משמש לשכנע מתלבטים לא לשרצ. והוא בטח לא ישמש לאפשר לך לשכנע מתלבטים כן לשרצ. 
    במילא רגוע2008-1-10 1:15:4

#136419 הגב
    Anonymous
    חבר

חסימת הגישה גם בפני טרול שכזה היא טפשית וירידה בדיוק לאותן רמות שלו.

#136451 הגב
    Anonymous
    חבר

ירידה ברמה?יכול להיות.ירידה ברמה על מנת לא לאפשר לו לתת מידע שקרי לאנשים אשר גם ככה נמצאים במצוקה?גם כן יכול להיות.אני אציין רק שמידע שקרי הוא לפעמים דבר סובייקטיבי,אך אציין גם שאם היו נותנים לי בזמן השירות שלי את העצות שהוא נותן, ולא הייתי פוגש אנשים שייתנו לי מידע על הדרך השנייה – לפי מה שנראה לי המצב שלי היה מתדרדר.

#136461 הגב
    Anonymous
    חבר

לא נראה לי ירידה ברמה, פורום הליוו הוא רגיש. והוא נועד לתת עצות ומידע אמין עד כמה שניתן, ולא כדאי שיבלבלו או יפחידו אנשים בפורום הזה. זהו פורום של שאלות ותשובות, לא הבעת דעות ומתיחת ביקורת.
    חופש הדיבור הוא לא זכות מוחלטת, והוא עדיין יכול להביע את דעתו במיליון מקומות ופורומים אחרים וגם בפורום זה בחלקים המיועדים לכך.noone2008-1-10 13:49:48

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 18 סה״כ)
מענה ל־בושה
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו