הזילזול

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102603 הגב
    Anonymous
    חבר

רציתי לעלות נקודה, בהתעלות מעבר למטיפים העיוורים והמושפעים משני הצדדים…..
    אני חייל בשירות סדיר בשייטת 13, מאמין באמת ובתמים שהגיוס צריך להיות על פי רצונו של האדם בלבד, וכאשר זה נעשה ללא רצונו כך גם נראה הצבא.
    אך מצד שני, מאד הרגיז אותי לראות את ילדי השמנת שלא עשו דבר מועיל בחייהם בעצמם ומזלזלים בחיילים אשר מגנים עליהם ועל משפחותיהם. אני לא מבקש להתגייס ממי שלא מעוניין, כל אחד עושה מה שהוא רוצה ומוכשר בו – כמו שהציגו כאן אחד ירצה יהיה שוטר, חייל, רופא וכ'ו להכל אנו זקוקים….
    זה בדיוק כמו הזלזול ברופא. ללא צבא לא הייתם חיים במדינה הזו, איך שלא תסתכלו על זה.
    אני נמצא לא מעט בשטחים, וגם בחיי האזרחיים אני נפגש עם ערבים ונמצא בכפרים ערביים ישראלים, יש אנשים נפלאים בדיוק כמו שיש יהודים נפלאים. אך אוכל לומר שאם לא היה צבא לא הייתם בין החיים, לא משנה צבא מקצועי או לא. גם בצבא מקצועי דרושים חיילים.
    אז אנא מכם התייחסו בכבוד לאנשים שמגנים עליכם ועל משפחותיכם. זה שהמדינה שלנו היא מיליטריסטית, עיוורת עם דעות פרה-היסטוריות זה מובן, אל תהיו הצד השני העיוור.
    כל עוד אלו שמבינכם ש"יורקים" על החיילים, הייחס החולה לו אתם זוכים מהרוב המטומטם בהחלט מגיע.
    מקווה שנוכל יום אחד להתגבר על השטחיות ולהתחיל חיים טובים יותר. שיהיה בהצלחה!

#136290 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא מזלזלת בך. אני פשוט חושבת שאתה טועה ושבתור חייל, ועוד אחד שמשרת בשטחים הכבושים, אתה שותף לפשעים שנעשים נגד האוכלוסיה הפלסטינית.
    ולא, גם אם תגיד את זה בהמון ביטחון, אני לא אאמין לך שבלי צבא כולנו נמות. אם אתה רוצה להתווכח על זה, כדאי שתציג טיעונים יותר משכנעים מאשר העובדה שיצא לך לפגוש ערבים ובגלל זה אתה יודע. סבבה, גם אני מכירה ערבים (ואפילו פלסטינים!), זה עדיין לא טיעון בפני עצמו.
    ובכל זאת- אני לא מזלזלת בך. וממש מעריכה את זה שבחרת לכתוב הודעה מכבדת ושמזמינה דיאלוג.

#136291 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא מזלזל בך, ולכולנו יש דעות פוליטיות שונות אז אל תתייחס אלינו בתור מקשה אחת.

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
מענה ל־הזילזול
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו