עצה דחופה!! נקבע לי פסיכיאטר

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים עצה דחופה!! נקבע לי פסיכיאטר

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 20 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102564 הגב
    Anonymous
    חבר

היום הייתי אצצל הקבן בפעם השנייה והפעם עם חוות דעת של פסיכיאטר אזרחי, הקבן הפנה אותי עוד הפעם לפסיכיאטר צבאי (פעם שנייה) התור נקבע לעוד שבוע וחצי. עכשיו הראש שלי אומר לי לדפוק נפקדות עד לתור כדי להוכיח להם עד כמה המצב באמת קשה וגם בגלל שאני לא אוכל בבסיס.
    מה שעצבן אותי זה שכל הזמן הקבנית אמרה לי שהפסיכיאטר יביא לי תרופות וזה שבעצם התרופה היחידה שתעזור לי היא 21.
    מה נירלכם שאני צריך לעשות?נפקדות? להמשיך לסבול בבסיס כאשר יום ראשון מתחיל קורס.?
    מקווה שתעזרו אני בהתלבטות קשה!

#135987 הגב
    Anonymous
    חבר

אני מציע שתלך מחר פשוט לפסיכיאטר הצבאי עד שהוא יקבל אותך. טלפון של ההורים לפסיכיאטר גם יכול לעזור…

#135989 הגב
    Anonymous
    חבר

זה אכן דילמה, או בעיה. אם את הולך לקורס ומתפקד שם בסדר את הורס לעצמך. אם את הולך לנפקדות אז יש סיכוי טוב שלא יתנו לך לראות את הפסיכי בתור שנקבע. מה גם שנראה שהקבנית חשבה שאת כן מתפקד מספיק בשביל להישאר. לדעתי את צריך לתמרן בין להגיע ללא להגיע ובין לתפקד ללא לתפקד. כלומרת ביום ראשון או כבר בסופשבוע ללכת לקצין העיר או למיון ולהתלונן כמה רע לך כדי לעבות את התיק ולהכניס להם דחיפות (וגם כדאי שההורים יתלוננו למישהו בבסיס שלך) אבל לא להעדר יותר מיום או יומיים כדי שלא יחליטו שאת נפקד (טכנית את נפקד מרגע שאת לא מתייצב, אבל ביום הראשון, אולי אפילו יומיים, עוד יחסית סלחניים). מצד שני אם כל כך קשה ורע לך שאת לא מסוגל לאכול שם בכלל אולי כן כדאי לא ללכת לשם עד לתור. אמרתי, בעיה. 

#135992 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote בלי שרות חובה:

אני מציע שתלך מחר פשוט לפסיכיאטר הצבאי עד שהוא יקבל אותך.
    טלפון של ההורים לפסיכיאטר גם יכול לעזור…

אין מצב שהוא יקבל אותי.
    וההורים לא יכולים ליצור קשר עם מישו שקשור למרפאת בריאות הנפש,כבר ניסיתי להגיע אליהם אבל הם לא מוכנים להביא את הטלפון שלהם.
    אני חשבתי על הרעיון הזה.. שאני לא יגיע לבסיס יום ראשון ואבא שלי יתקשר למפקד ויגיד לו שהילד במצב קשה ואין מצב שהוא בא לבסיס עד התור עם הפסיכי כדי להראות לו שהמצב קשה, ושהמפקד ייתן אולי תטלפון של הפסיכיאטר\קבן.

#136002 הגב
    Anonymous
    חבר

אסי,אני לא ממליצה על נפקדות, זה עלול להכעיס גורמים שכרגע נראה שמאמינים לךתגיע לבסיס, אל תתפקד בכלל, תעביר את הימים שנשארוה גם יגרום למצוקה שלך להיות יותר ברורה וגם לא ייתן תירוצים לדפוק אותך שובטלי

#136006 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote במילא רגוע:

זה אכן דילמה, או בעיה. אם את הולך לקורס ומתפקד שם בסדר את הורס לעצמך. אם את הולך לנפקדות אז יש סיכוי טוב שלא יתנו לך לראות את הפסיכי בתור שנקבע. מה גם שנראה שהקבנית חשבה שאת כן מתפקד מספיק בשביל להישאר. לדעתי את צריך לתמרן בין להגיע ללא להגיע ובין לתפקד ללא לתפקד. כלומרת ביום ראשון או כבר בסופשבוע ללכת לקצין העיר או למיון ולהתלונן כמה רע לך כדי לעבות את התיק ולהכניס להם דחיפות (וגם כדאי שההורים יתלוננו למישהו בבסיס שלך) אבל לא להעדר יותר מיום או יומיים כדי שלא יחליטו שאת נפקד (טכנית את נפקד מרגע שאת לא מתייצב, אבל ביום הראשון, אולי אפילו יומיים, עוד יחסית סלחניים). מצד שני אם כל כך קשה ורע לך שאת לא מסוגל לאכול שם בכלל אולי כן כדאי לא ללכת לשם עד לתור. אמרתי, בעיה. 

כן זה באמת מצב מאוד קשה. הרעיון של לא לתפקד שמה נשמע לי הכי טוב, אבל שאומרים לא לתפקד מה זאת אומרת להתנהג שם כמו אהבל?
    אממ.. אולי אני באמת יילך לקצין העיר הזה.. ייתנו לי לראות שם קבן?או שצריך להתעקש על זה?

#136014 הגב
    Anonymous
    חבר

לא צריך להתעקש הרבה בשביל לראות קבן בקצין העיר. במיוחד אם רואים שמצבך לא טוב.

#136028 הגב
    Anonymous
    חבר

שמע אחי אני באמת לא מבין את המצב הזה כי לא ניכנסתי לצבא ואני לא יודע איך זה עובד היום אבל אם הפסיכאטר דוחף לך תרופות תיזהר עם זה נורא יש לתרופות פסיכיאטריות תופעות לואי מעצבנות חלקן גם ממכרות אני אישית שהפסיכולוג שלי(באזרחות)ניסה לדחוף לי ללכת לפסכיאטר ולקבל תרופות היתנגדתי לא לכולם זה בריא ולפעמים זה הורס יותר מאשר מתקן

#136029 הגב
    Anonymous
    חבר

אממ.. אם אבא שלי מתשקר למפקד ואומר לו שהמצב שלי ממש חמור והילד ניסה להתאבד?
    מה קורה במצב כזה?
    ומתי כדאי לי ללכת לקצין העיר? יום ראשון או היום(שישי)?asi19982008-1-4 11:9:46

#136030 הגב
    Anonymous
    חבר

אני לא הייתי מסתכנת בניסיונות התאבדות ממשיים (או כאלה שהצבא חושב שהם ממשיים)והייתי הולכת היום לקצין העיר, בראשון עמוס שם בטירוףטלי

#136037 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote tali_le:

אני לא הייתי מסתכנת בניסיונות התאבדות ממשיים (או כאלה שהצבא חושב שהם ממשיים)

והייתי הולכת היום לקצין העיר, בראשון עמוס שם בטירוף

טלי

מה עם שבת בבוקר?

#136038 הגב
    Anonymous
    חבר

לדעתי הסיכוי שיש קבלת קהל בקצין העיר בשבת בבוקר אלא אם כן אתה גוסס היא אפסית

#136044 הגב
    Anonymous
    חבר

לדעתי אל תלך לבסיס בשום פנים ואופן!! הם משקרים והעיקר שתהייה שם לא משנה מה..מבחינתם אתה צריך להמשיך לנסות..לא לוותראבל לא לחזור ובמיוחד שבאמת קשה לך להיות שם נפשית וגופנית!!

#136049 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote ליאתתת:

לדעתי אל תלך לבסיס בשום פנים ואופן!! הם משקרים והעיקר שתהייה שם לא משנה מה..מבחינתם אתה צריך להמשיך לנסות..לא לוותראבל לא לחזור ובמיוחד שבאמת קשה לך להיות שם נפשית וגופנית!!

כן אבל דבר כזה יכול להוביל לכלא ובעניינים כאלה הצבא יכול לזיין אותי.
    הרעיון הוא לא להגיע לבסיס ואז אמורה לבוא השיחת טלפון מצדם ואז אני יגיד להם שאבא שלי לא מרשה לי לחזור בגלל שהוא דואג לי ואני יגיד להם שידברו איתו.
    שהם ידברו איתו אני מאמין שאבא שלי יעשה את העבודה… ואז אני יחזור לבסיס.
    מה אתם אומרים?

#136055 הגב
    Anonymous
    חבר

אסי אל תפחד מהכלא יהיה לך יותר טוב בכלא צבאי מאשר בפעילות צבאית, בחיים אין יותר קשה מצה"ל אפילו הומלס כייף יותר להיות.
    קח 2 נשימות תתכנן לך איך תרצה לצאת, תתאים את המצב רוח שלך מול מי שאתה נמצא ועד חודש מרץ(חודשיים) אני אומר שתיהיה משוחרר אם תתעקש.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 20 סה״כ)
מענה ל־עצה דחופה!! נקבע לי פסיכיאטר
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו