ועדה רפואית

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102392 הגב
    Anonymous
    חבר

לפני כשבוע הייתי קצל קב"ן ואחרי הפגישה איתו אמרו לי שהוא נתן המלצה לפתור מהצבא ושבעוד כמה שבועות ישלחו לי מכתב ובו יהיה תאריך לועדה רפואית שאני אמור לעבור. אמרו לי שכדאי לבוא עם ההורים, למרות שאני יכול להגיע גם לבד. הרצתי גם חיפוש על הועדה פה בפורום וראיתי שכל מי שהפנו אותו לועדה רפואית קיבל גם מכתב המלצה על פתור ובו גם סעיפי השחרור… אבל לי לא נתנו שום דבר חוץ מדף של דחיית מועד הגיוס.אני מבין שמי שמגיע לועדה רפואית עם המלצה של קב"ן לפתור זה אומר שהקב"ן כבר נתן 21 והם צריכים רק לאשר, נכון? ככה שזה אומר שרוב הסיכויים שאני מקבל פתור? מה אמור להיות בועדה הרפואית הזאת? הם אמורים לחקור אותי עוד פעם ולשאול למה אני לא רוצה להגייס ולנסות לשכנע או שזה רק עיניין בירוקרטי וסופי לפני השיחרור? האם יכול משהו להשתבש ואז בסוף לא יתנו לי פתור? והאם כדאי באמת להגיע עם הורה, או שכדאי לבוא לבד? אשמח לכמה שיותר מידע.
    חולי מולי2007-12-11 21:35:17

#134676 הגב
    Anonymous
    חבר

בדרך כלל הועדה הזו היא רק חותמת גומי. כלומר, לא שואלים אותך הרבה מעבר לשם ותעודת הזהות. אם תרגיש יותר בנוח אם ההורים שלך יהיו שם, אז כדאי להביא אותם. זה לא אמור להשפיע בשום צורה על השחרור שלך.
    כבר היו מקרים מעולם שבהם הועדה החליטה לא לפטור מישהו, למרות המלצה לפטור. אי אפשר להיות בטוחים במאה אחוז. מה שכן, מאד לא סביר שזה יקרה.

#134693 הגב
    Anonymous
    חבר

ומי אמור להיות בוועדה? אשמח לעוד פרטים על זה….

#134695 הגב
    Anonymous
    חבר

שואלים אותך כמה שאלות – בדרך כלל לא יותר מחמש דקות. האם אתה רוצה להתגייס, האם אתה מדוכא…

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
מענה ל־ועדה רפואית
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו