מה אם אקבל 64 נפשי במקום פרופיל 21?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

Sarah.T.S
יצירת קשר:

מה אם אקבל 64 נפשי במקום פרופיל 21?

הודעהעל ידי Sarah.T.S » 19 אוגוסט 2014 21:54

היי לכולם :)
אני רוצה להשתחרר על פרופיל 21.
הבעיה שלי היא שנראה לי התעוררתי מאוחר מדי - הצו הראשון שלי היה לפני כשנה, שם אמרתי ש"אני רוצה לשרת במודיעין", אחרי המבחנים הפסיכוטכניים קיבלתי קב"א גבוהה מאד, מיליתי מנילה, הלכתי למיונים למאבחנת פסיכוטכנית (נכשלתי בהם), שלחתי מכתב לחיל אויר בבקשה לקבל זימון למיונים. רק אחרי כל זה קלטתי שאני ממש לא רוצה לשרת במודיעין וממש ממש לא רוצה לשרת בצה"ל בכלל.
נראה לכם שהבור כבר עמוק מדי מכדי לצאת ממנו לפרופיל 21?
אני מתכננת ללכת לפסיכיאטר (פרטי או אזרחי?) ולהוציא חוות דעת. אבל החרדה שלי היא ששיחה עם הקב"ן תביא אותי לפרופיל 64 נפשי שיבטיח לי שירות בתפקיד פשוט כלשהו, במקום שחרור על 21!
אני ממש אשמח לשמוע עצות, ואם יש בינכם כאלו ששמעו על מצבים דומים - מוזמנים לחלוק.
תודה!
שרית
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: מה אם אקבל 64 נפשי במקום פרופיל 21?

הודעהעל ידי במילא רגוע » 19 אוגוסט 2014 22:25

מה אם תקבלי 64 נפשי במקום פרופיל 21 בגלל ההססנות שלך? בגלל שאת מנסה להצטייר כבעלת ערך ומוטיבציה באותו זמן שאת מנסה לצאת? בגלל שכשישאלו אותך ישירות, לא תגידי שאת רוצה לצאת? זה בדרך כלל איך שאנשים מסתבכים עם שחרור ארוך יותר בגלל עצמם, כי הם לא באמת החליטו, וזה צעד משמעותי שרוצה החלטה ברורה, עם כל הקושי והספקות.

מאוחר מדי לא התעוררת. נתונים נמוכים אולי מקלים להשתחרר, אבל את לא יחיד במינו, הצבא יסתדר גם בלעדיך, בטח אם יש לך מספיק בעיות, ובעיות נפשיות זה בהחלט משהו שמשחרר גם אנשים שקיבלו ציונים גבוהים במבחני הגזע של הצבא.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
Sarah.T.S
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sarah.T.S » 21 אוגוסט 2014 17:56

החלטה סופית כבר יש, אני בטוחה במליון אחוז שאני לא מתאימה לשירות בצבא. עכשיו המשימה היא לשכנע את מי שצריך שאני לא מתאימה.
תודה D:
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 21 אוגוסט 2014 18:59

כבר יצא לי לדבר עם מישהי שהייתה במודיעין ויצאה משם, לא זכור לי מה התפקיד שלה אז קחי את זה כפי שאת רוצה. בתחלס כל עוד את לא עתודאית אז להשתחרר מהצבא אינו קשה כל כך.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 21 אוגוסט 2014 20:11

"החרדה שלי היא ששיחה עם הקב"ן תביא אותי לפרופיל 64 נפשי שיבטיח לי שירות בתפקיד פשוט כלשהו" אולי תגידי שתליתי הרבה על המשפט הזה, אבל ככה אני הבנתי אותו, שאחד הדברים שמנחים אותך זה חשש להיתקע בתפקיד גרוע. אם הכוונה שלך זה לצאת, זה לא אמור היה להטריד אותך - כל מי שרוצה לצאת יוצאת וכל מי שמתמיד יוצאת. ואני הלכתי עוד צעד קדימה ואמרתי שלבוא לזה עם חשש להיתקע בתפקיד פוגע, אם זה מתבטא בהססנות, או שאנשים מיד נבהלים כשקבנים מאיימים עליהם במשהו.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 אוגוסט 2014 21:18

העובדה שהיא הצליחה להשתחרר ממודיעין באמת מעודדת. וממה שהבנתי העובדה שאני עדיין מלשבית גם אמורה להקל.

אוקיי אז הניסוח שלי לא היה מושלם - אני לא רוצה לקבל 64נפשי כי זה ישאיר אותי בצהל. נקודה. ממש לא אכפת מה אני עושה כל עוד זה בצבא. אני לא רוצה להגיש קפה בצהל ואני לא רוצה לצוטט ולתכנת בצהל. שום הססנות :)
Sarah.T.S
יצירת קשר:

הודעהעל ידי Sarah.T.S » 22 אוגוסט 2014 11:37

את ההודעה האחרונה אני רשמתי, שכחתי להתחבר אז זה נרשם כאורח
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 22 אוגוסט 2014 17:15

אוקיי.
אה, כן, היתה גם הכותרת של הפוסט, "מה אם אקבל 64 נפשי במקום פרופיל 21?". אני לא מחפש להציק לך, רק לציין שזאת השאלה העיקרית ששאלת, לא איזה עניין שולי שנתפסתי אליו.
זהו, מספיק לאבסס.
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 אוגוסט 2014 22:23

(שוב אני -שרית- בתור אורחת)
כן...אכן קצת מאבסס.
הכותרת של הפוסט נבעה מפוסט אחר שקראתי על אותו קרבי שבמקום לקבל שחרור, קיבל 64 נפשי. לפני שקראתי על זה בכלל לא ידעתי שקיים 64 נפשי וזה נתפס אצלי בתור שני פרופילים מקבילים, אחד נפשי בצהל (לא בא לי [וגם לא בא לי על שום דבר אחר בצהל]) והאחר נפשי מחוץ לצהל (בא לי). ומכאן הכותרת.

בכל מקרה, היום קראתי את המסמך של טרגט ונרגעתי קצת.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 37 אורחים