עתודאי רוצה לצאת מהצבא - לקבל פרופיל 21

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

hatemylife
יצירת קשר:

עתודאי רוצה לצאת מהצבא - לקבל פרופיל 21

הודעהעל ידי hatemylife » 18 אוגוסט 2014 10:43

שלום. אני רוצה לצאת מהצבא בעזרת הורדת פרופיל.
התגייסתי לאחר שעשיתי יג - יד לחיל תקשוב. נכון לעכשיו שירתתי כבר שנה ו3 חודשים וכל הזמן הזה סבלתי. אני לא מתחבר לאנשים, לא מדבר עם אף אחד רק שפונים אלי, כל הזמן מרגיש לחץ על הגוף שלי, רצון לבכות, אין לי חשק לצאת עם חברים, אין לח חשק לצאת עם חברה, אני תמיד עייף ואני תמיד רוצה לעבור תאונה כלשהי או פגיעה כדי להיות ברם 2 ולא להיות בצבא המפגר הזה.
בהתחלה ניסיתי להשיג יומיות, אמא שלי מוכרת נכה בביטוח לאומי, אך לאחר שנה הצלחתי להשיג תש 3 . הגשתי בקשה לעלות את התש אבל בבסיס שלי אומרים שהם לא רואים שום בעיה בזה שיהיה לי תש 3 ושלא צריך לעלות אותו, המפ והרופא לא ממליצים לעלות יותר.
אמא שלי לא מסוגלת ללכת בלי תמיכה , לנקות בבית, לטפל באחיי הקטנים. בנוסף היא סובלת מדכאות וחרדות ומפחדת לצאת מהבית לבד.
הייתי אצל הקב"ן פעם ראשונה השבוע , התנהגתי לפי טרגט 21, לא כלכך קשה לי כי אני באמת מרגיש ככה. אמרתי לקבן שאני רוצה לצאת כי לא טוב לי בצבא , אני כל הזמן במצב רוח ירוד , המפקדים בכוונה לא רוצים לעזור לי, הם מצפים שאלמד ואתפקד כרגיל אבל אני לא יכול, אני מאבד ריכוז ולא מחובר לסביבה, בכיתי (כמו ברגיל) ואמרתי שאני לא מסוגל להמשיך ככה ושהם לא משאירים לי הרבה ברירות. לא אמרתי שאני חושב על להתאבד כי אני מפחד מאישפוז כפוי. הקבן אמר שהוא מאמין שאני אתמןדד ואמר למפ שלי שהוא לא רואה צורך שאראה אותו שוב.
אני מרגיש שהם כולם נגדי , בימים שטני בצבא אני תמיד לבד, בוכה ומתבודד וכאשר אני בבית , אני רואה באיזה מצב גרוע אמא שלי נמצאת ואני פשוט נשבר כי זה בגללי, בגלל שאני לא איתה כדי לעזור לה.

אני לא רואה את עצמי שורד את השנה ו9 שנישארו.

תעזרו לי בבקשה! מה לעשות ?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: עתודאי רוצה לצאת מהצבא - לקבל פרופיל 21

הודעהעל ידי במילא רגוע » 18 אוגוסט 2014 12:56

אותו דבר, שוב, עד שתשתחרר. במבחן התוצאה נשמע שאתה מפספס די רחוק. אולי תיצור קשר עם מלווה מרשת הליווי שתוכל לעזור לך לא להתפספס באבחון. קח גם בחשבון שבתור עתודאי אתה עובד בדרגת קושי גבוהה בהרבה מדרגת הקושי הרגילה של חיילים אצל קבן, שגם היא קשה, כי אתה לא סתם בשר תותחים, יש לך ערך לצבא, אז הם לא יוותרו עליך בקלות. דבר אחד שיכל מאוד לעזור זה אם תוכל להשיג פסילת מקצוע, על ידי סעיף נפשי או סעיף תש או לא יודעת איך. זה קשה מאוד, כי כאמור, אתה לא סתם בשר תותחים שאף פעם לא חסר ממנו, אבל זה יכול להיות צעד גדול קדימה לשחרור אם תצליח להשיג את זה. על אותו משקל, לצאת מקבע זה אותו כיוון, להוריד את הערך שלך.

ובגדול, כאמור, מה שיש לעשות זה מצד אחד להתמיד ומצד שני כמה שיותר להוריד את הערך שלך לצבא. אין צ'יטים בדברים האלה, אנחנו לא מסתירים ממך את הקוד הסודי שמשחרר בקלות, זה תהליך בדרך כלל ארוך ומתיש בשלב ובמקום שאתה נמצא בו, אבל עדיין קצר ומשתלם ופחות מזיק בהרבה מלהישאר.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
hatemylife
יצירת קשר:

הודעהעל ידי hatemylife » 18 אוגוסט 2014 13:05

איזה דרכים יש כדי לפסול מקצוע ?

בעברי הייתי כבר עריק חודש

עריכה:
נכשלתי גם יג וגם יד. זה עוזר לי במשהו ?
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 18 אוגוסט 2014 16:12

אני מפספס משהו, או שאתה לא עתודאי אם למעשה נכשלת בהכשרה שלך? אלא אם כן עבור הצבא זה לא משנה, ושלחו אותך לקורס כזה או אחר בצריפין...מה שאומר לי שאתה לא באמת עתודאי, ואתה חייל רגיל שנכנס לתקשוב.
בכל מקרה, כיצד לפסול תפקיד? הורדת הפרופיל ל-45, העלאת הקה"ס לרמה מסוימת (קה"ס 7 פוסל את מרבית התפקידים, אך זה ממש קשה להשיג את זה), אי-תפקוד ושיתוף פעולה חריף (למרות שזה מלווה ביחס אפילו גרוע יותר במרבית המקרים)...וכדמ' וכדמ'.
רצוי שבאמת תפנה לחברה ברשת-הליווי כדי שיהיה לך מישהו להשען עליו מאשר שאנחנו נרצה מה עליך לעשות לבדך.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 43 אורחים