21 אי התאמה ומה שבינהם

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אורח9
יצירת קשר:

21 אי התאמה ומה שבינהם

הודעהעל ידי אורח9 » 10 אוגוסט 2014 17:43

אני כבר יותר משנה בצבא עם כ150 יום דפוק ורטצים להעלות אותי לועדת אי התאמה.
כמובן שאני רוצה להשתחרר בכל דרך וברגע האמת לא יעניין אותו הסעיף אלא הפטור עצמו, אבל אני קצת חושש מפטור מחמת אי התאמה, אולי זה שוב השקרים שהצבא והסביבה דאגו להכניס לי למוח אבל זה נראה לי סעיף חריף מדי, הקבן אומר לי שהכול בסדר איתי למרות שהתפרקתי בפניו והצגתי בפניו חוות דעת שמסבירות על העבר הנפשי שלי אבל מאידך ממליץ לשחרר אותי בועדת אי התאמה.
אני לא יודע אם כדאי לי פשוט לסרב לכל מה שיציעו לי שם ושישחררו אותי או פשוט להסכים להצעות שאני מאמין שיציעו לי כמו קל״ב ולהשתחרר ברגע שאגיע לשם, אני בדילמה ומרגיש מאוד חסר ביטחון כרגע, הפחד שלי מוצדק?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: 21 אי התאמה ומה שבינהם

הודעהעל ידי במילא רגוע » 10 אוגוסט 2014 21:11

אין שום דבר חריף בסעיף הזה, אלא אם כן אתה עדיין מודאג מהערות בתיק האישי בבית הספר וכדומה. ההבדלים בין הסעיפים הם בעיקר טכניים, פנים צהליים, ולא משנים כמעט כלום בחיים שלך. אם אני לא טועה, ההבדל המשמעותי היחיד הוא ששחרור על אי התאמה כולל שלילת ההטבות (עבודה מועדפת, פיקדון) ו-21 לא. וכן, יש הרבה דיסאינפורצמיה והגזמות, בעיקר מצד הצבא, בכמה נורא להשתחרר.

בהתחשב בזה שאולי ייקח לך עוד כמה חודשים כדי לצאת על סעיף אחר, הדילמה נראית לי מטופשת - אין מחיר לחופש.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

Re: 21 אי התאמה ומה שבינהם

הודעהעל ידי אורח » 11 אוגוסט 2014 06:36

במילא רגוע כתב:אין שום דבר חריף בסעיף הזה, אלא אם כן אתה עדיין מודאג מהערות בתיק האישי בבית הספר וכדומה. ההבדלים בין הסעיפים הם בעיקר טכניים, פנים צהליים, ולא משנים כמעט כלום בחיים שלך. אם אני לא טועה, ההבדל המשמעותי היחיד הוא ששחרור על אי התאמה כולל שלילת ההטבות (עבודה מועדפת, פיקדון) ו-21 לא. וכן, יש הרבה דיסאינפורצמיה והגזמות, בעיקר מצד הצבא, בכמה נורא להשתחרר.

בהתחשב בזה שאולי ייקח לך עוד כמה חודשים כדי לצאת על סעיף אחר, הדילמה נראית לי מטופשת - אין מחיר לחופש.

אני לא הייתי מפסיק את התהליך. לא חסרים מקרים שבהם זה הסתיים בכלום. צריך לעשות את שניהם במקביל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 46 אורחים