פרופיל64

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102257 הגב
    Anonymous
    חבר

היי,
     היום סיימתי צו ראשון ויצאתי עם פרופיל 64 זמני רפואי.
     רציתי לדעת מהם התפקידים המוצעים לפרופיל זה, איזה פרופיל צריך למכי"ת-82 או 72?
    ומהם התפקידים המוצעים לפרופיל 72.

תודה.ענברית2007-11-20 0:34:21

#133884 הגב
    Anonymous
    חבר

אין תמיכה לאנשים שרוצים להתגייס ומחפשים קומבינות איפה הכי מתאים להם ,רק למשתמטים.

#133885 הגב
    Anonymous
    חבר

אין שום בעיה לעזור לאנשים שרוצים להשאר בצבא ולקמבן אותו… אבל לא כשזה בא ממניעים של רעל, אז צר לי לא נוכל לעזור לך ^^

#133886 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote בחר_בחופש:

אין שום בעיה לעזור לאנשים שרוצים להשאר בצבא ולקמבן אותו… אבל לא כשזה בא ממניעים של רעל, אז צר לי לא נוכל לעזור לך ^^

אתה מוגבל שכלית בדיוק כמו שאתה נותה לזלזל "במורעלים העלובים".
    וכן, אני פסיכולוג קליני תמכתי ועזרתי בהודעות פרטיות ללא מעט אנשים לצאת מן הצבא כשזהו רצונם. אך היחס המזלזל שלך לאנשים שבוחרים בדרך אחרת ויש להם קו מחשבה אחר (כן יש לה גם מחשבות) פשוט מחליא.

#133888 הגב
    Anonymous
    חבר

lucifer תעזור לו אם יש לך את הידע איך להתקמבן פשוט זה פורום מסייע להשגת פטור.

#133889 הגב
    Anonymous
    חבר

נרשמתי לפורום בכדיי לעזור לאנשים שלא מסוגלים להתמודד עם השירות הצבאי, ולא לעשות קומבינות בתוך המערכת. זה לא ענייני.

#133890 הגב
    Anonymous
    חבר

נו יפה אבל הוא מסוגל להתמודד רק שהוא רוצה מקום שמעניין אותו יותר

#133892 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote lucifer:

quote בחר_בחופש:

אתה מוגבל שכלית בדיוק כמו שאתה נותה לזלזל "במורעלים העלובים".
    וכן, אני פסיכולוג קליני תמכתי ועזרתי בהודעות פרטיות ללא מעט אנשים לצאת מן הצבא כשזהו רצונם. אך היחס המזלזל שלך לאנשים שבוחרים בדרך אחרת ויש להם קו מחשבה אחר (כן יש לה גם מחשבות) פשוט מחליא.

הדבר היחידי שמחליא פה זה צורת הדיבור שלך ואיך שאתה מתנפל בלי סיבה, ועוד יותר מחליא שנתנו לבנאדם שמתבטא כמוך להיות פסיכולוג קליני.
    לא הבעתי שום זלזול במורעלים (לפחות לא בהודעה הזאתי), אני לא מבין מה אתה רוצה ממני ומה ההתנפלות הזאתי. פשוט הסברתי שזה לא המקום לעזור לאנשים להתקדם ולהתברג בצבא, כי זה מנוגד לכל מה שאנשי הפורום הזה מאמינים בו. וואלה לא שללתי את האפשרות שנעזור לבנאדם שמפחד מפרופיל 21 בשביל להקל על השירות שלו גם בלי שהוא ישתחרר בסופו של דבר. אבל זה לא המקום לייעץ לאנשים שעוד לא התגייסו ולא פוחדים מהגיוס איך להצליח בצבא.

#133895 הגב
    Anonymous
    חבר

חח אוקי הבנתי שאני לא אקבל תשובה לפחות לא כאן…

חשבתי שזה אמור להיות פורום  שיעזור למתגייסים או משהו כזה ולא פורום וויכוחים בנושא השתמטויות וצורת עבודה של אנשים..

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
מענה ל־פרופיל64
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו