חו"ל ופרופיל 21

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

MisterM
יצירת קשר:

חו"ל ופרופיל 21

הודעהעל ידי MisterM » 30 יולי 2014 10:25

שמעתי שיש בעיה לבעלי פרופיל 21 לעשות הגירה לחו"ל.
אני לא מדבר על ויזת עבודה אלא על אזרחות בלי קשר לעבודה.
יש פה מישהו שעשה הגירה לארצות הברית למשל? ושעשה את זה אחרי שקיבל פרופיל 21? וגם שמעתי שאת בעלי פרופיל 21 שמים אוטומתית ברשימה השחורה של חולי נפש. כך שהם לא יכולים לעשות הגירה. זה נכון?
אני גם עתודאי. זה יכול לעשות לי בעיות (חוץ מלהחזיר את הכסף)?
לחיות במדינה אחרת זה עכשיו הכל בשבילי אבל עדיף לבזבז 3 שנים ואז לעשות הגירה מאשר לא להצליח לעשות הגירה לכל החיים.
אני צריך תשובה דחוף.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: חו"ל ופרופיל 21

הודעהעל ידי במילא רגוע » 30 יולי 2014 11:36

"וגם שמעתי שאת בעלי פרופיל 21 שמים אוטומתית ברשימה השחורה של חולי נפש. כך שהם לא יכולים לעשות הגירה. זה נכון?" לא.
"אני גם עתודאי. זה יכול לעשות לי בעיות (חוץ מלהחזיר את הכסף)?" זה יעשה לך בעיות בלצאת על 21.
"עדיף לבזבז 3 שנים ואז לעשות הגירה מאשר לא להצליח לעשות הגירה לכל החיים" את נשמע קצת פרנואיד. אולי תקשיב קצת פחות להפחדות בשקל שקבנים מפיצים. במקומך הייתי יותר דואג איך את יוצא מהעתודה על 21.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
MisterM
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MisterM » 30 יולי 2014 13:55

במילא רגוע כתב:אולי תקשיב קצת פחות להפחדות בשקל שקבנים מפיצים

אתה עשית אזרחות במדינה אחרת אחרי קבלת פרופיל 21? כי אתה נשמע יותר מדי בטוח בעצמך.
katya

הודעהעל ידי katya » 30 יולי 2014 13:57

כאן זה פורום שעוסק בהימנעות משירות צבאי ולא בהגירה.
אם אתה מעוניין לדעת אם הפרופיל 21 יימנע ממך לקבל אזרחות זרה לך לפורום שעוסק בנושא ותשאל שם.
אורח נוסף

הודעהעל ידי אורח נוסף » 30 יולי 2014 15:39

זה נושא מעט אסוטרי, כך שיהיו מאוד מעטים שבאמת יחוו על בשרם את מה שאתה דורש כחוויה אישית.
אני זוכר באופן מרוחק אשכול שעסק בנושא הזה בעבר, אם אני זוכר כמו שצריך הוא רצה להגר לארה"ב וביקשו ממנו ללכת לפסיכיאטר שיבדוק את המצב הבריאותי שלו. בשלב הזה אפילו הפסיכיאטר אמר לו : "כולנו יודעים שזה בולשיט, אתה בסדר. הנה האישור. next."
כך שאפילו שאם יש אמת במה שאתה חושש, מדובר בתהליך קטן וחסר חשיבות. יש המצב שאני טועה, יכול להיות שזה היה ככה לפני עשורים וכיום זה כבר לא תקף.

אך בכל מקרה, אם אתה בכלל רוצה להגר לחו"ל זה אומר שאתה צריך אזרחות, לעבור מבחנים -- זה שלא היית תואם למערכת הצבאית מדגדגת להם בתחת, זה כלום כנגד הטרור הבירוקטרטי שמצפה לך.
וכמו שקטיה אמרה, הפורום לא פונה לעניית שאלות כאלו, כך שעדיף שתקח את האשכול הזה כמקבץ של דעות וגבש דעה משלך לאחר שתחפש בכל האינטרנט. אני אישית לא יודע מה האמת או לא לגבי הגירה, אני יודע שוויזת-עבודה זו שטות וכל אידיוט יכול להוציא אחת.
MisterM
יצירת קשר:

הודעהעל ידי MisterM » 31 יולי 2014 12:32

איזה פורום עוסק בנושא הזה?
katya

הודעהעל ידי katya » 31 יולי 2014 12:44

חפש ב"תפוז".
יש להם פורום לכל דבר :|
nandro
יצירת קשר:

הודעהעל ידי nandro » 01 אוגוסט 2014 16:54

שטויות.. אין שום בעיה עם פרופיל 21 וחו''ל.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 47 אורחים