עמוד 1 מתוך 1

בחינה לשלילת רשיון נהיגה

פורסם: 29 יולי 2014 12:14
על ידי aviveliyaho
שלחו לי עכשיו מכתב אחרי 3 חודשים שאני משוחרר לבוא להיבחן לגבי הרשיון נהיגה שלי למישהו יש מידע על המבחן הזה חוץ מזה שכמעט כולם עוברים אותו מה אני צריך להביא איתי איך להיתנהג מה המבחן עצמו מה השאלות .. מישהו שהיה שם ויכול לפרט לי אשמח מאוד .

Re: בחינה לשלילת רשיון נהיגה

פורסם: 29 יולי 2014 13:48
על ידי במילא רגוע
מה להביא איתך כתוב בטופס . המבחן עצמו עשיתי כמה פעמים מבחן דומה במסגרות אחרות, זה נקרא מבחן 500, זה כלי אבחון פסיכולוגי ממש גורף ועקום, שבו נותנים לך 500 או מספר אחר של שאלות שחוזרות על עצמן בניסוחים קצת שונים ואז המחשב מחשב את העקביות שלך בתשובות, בהנחה שאם אתה עונה פעם ככה ופעם אחרת זה אינדיקציה לבעיה נפשית. אז כל מה שצריך לעשות כדי לעבור זה לענות יחסית בעקביות. בנוסף, כשיש שאלות פתוחות, לא להתפתות לבדיחות או שטויות, לכתוב את הדבר הכי פשוט ונורמלי שעולה בדעתך וזהו. אם נותנים לך לצייר אדם ועץ ובית, אל תצייר סכינים וצלבי קרס ואש ומוות. זהו.

Re: בחינה לשלילת רשיון נהיגה

פורסם: 30 יולי 2014 05:44
על ידי אורח
במילא רגוע כתב:מה להביא איתך כתוב בטופס . המבחן עצמו עשיתי כמה פעמים מבחן דומה במסגרות אחרות, זה נקרא מבחן 500, זה כלי אבחון פסיכולוגי ממש גורף ועקום, שבו נותנים לך 500 או מספר אחר של שאלות שחוזרות על עצמן בניסוחים קצת שונים ואז המחשב מחשב את העקביות שלך בתשובות, בהנחה שאם אתה עונה פעם ככה ופעם אחרת זה אינדיקציה לבעיה נפשית. אז כל מה שצריך לעשות כדי לעבור זה לענות יחסית בעקביות. בנוסף, כשיש שאלות פתוחות, לא להתפתות לבדיחות או שטויות, לכתוב את הדבר הכי פשוט ונורמלי שעולה בדעתך וזהו. אם נותנים לך לצייר אדם ועץ ובית, אל תצייר סכינים וצלבי קרס ואש ומוות. זהו.


זה נשמע קצת כמו מבחן אמינות.