שאלה בנושא שינוי פרופיל ל45

פורום פרופיל חדש פורומים רשת הליווי לסרבנים ונמנעים שאלה בנושא שינוי פרופיל ל45

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #102206 הגב
    Anonymous
    חבר

שלום לכולם.. אני הייתי אצל הפסיכיאטר הצבאי וקיבלתי פרופיל 45 על חרדות.. במסמל כתוב יקבל פרופיל 45 ולא יופנה לועדה רפואית על מנת לקבל את הפרופיל הזה והפסיכיאטר אמר לי בעצמו שהוא מוריד לי ל45 לכן השאלה שלי היא האם אני צריך לעבור ועדה רפואית ומה המשעמעות של זה.. למרות שהפסיכיאטר אמר לי להראות את המכתב לרופא יחידה האם הרופא הוא זה שיוריד או הוא רק יקבע ועדה?
    ועוד משהו איך זה ישפיע על הטירונות שלי שהיא בבה"ד 13 לצערי? אני כבר עברתי מטווחים ובמשטרה צבאית אין בעלי פרופיל 45.. האם אני אגמור את הטירונות ואשתחרר ללא קורסים או שאני יוצא כבר עכשיו?
    תודה לכל מי שעונה

#133613 הגב
    Anonymous
    חבר

זה תלוי מה ההגבלות של הפורפיל שקיבלת… יכול להיות שזה משליך על אחזקת נשק, יכול להיות שזה משליך על בסיסים סגורים או פתוחים, יכולים להיות כל מיני סעיפים לפרופיל והגבלות שונות…לא הייתי ממהרת לסמוך על כל דבר שהצבא אומר אבל לפעמים כשהדברים מגיעים בכתב יש לזה קצת יותר תוקף… אם כתוב שאין צורך בועדה רפואית אז כנראה שאין צורך, כנראה שכבר שונה לך הפרופיל, אם אתה יכול לגשת ולהוציא על עצמך נגררת פרופיל ממרכז נתונים(מסוף) אז תוכל לדעת אם כבר שונה לך הפרופיל, אם אתה מכיר מישהו בצבא שמוכן ויכול לגשת לשלישות (או לטלפן) ולברר את זה – זה די פשוט לבדוק.אין לי מושג מה יש בבה"ד 13, אם אתה אמור להתגייס למשטרה צבאית וצריך פרופיל גבוה מ45 בשביל זה אז כנראה שתשובץ מחדש.יכול להיות שיתנו לך לסיים את הטירונות ורק אז ישבצו אותך מחדש ויכול להיות שיתנו לך דחיית שירות ורק אז ישבצו אותך מחדש ויכול להיות שינסו בכל זאת לדחוף אותך למסלול שייעדו לך מראש למרות שאתה כבר לא מתאים לו… (ככה עשו לאחותי)בעיקרון אפשר לברר את כל המידע הזה דרך הצבא…בהצלחה בכל מקרה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־שאלה בנושא שינוי פרופיל ל45
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו