יש לכם רעיונות אם שואלים אותי למה קיבלתי פטור לעבודה?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

נמלטים
יצירת קשר:

יש לכם רעיונות אם שואלים אותי למה קיבלתי פטור לעבודה?

הודעהעל ידי נמלטים » 26 יולי 2014 23:49

היי
אז אחרי שבועיים וחצי בבידוד בכלא 6
קיבלתי פטור "מטעמי בריאות" (נפשי בתכלס) ואני מוכן לצאת לעשות עם עצמי משהו
עכשיו אני לא יודע עד כמה זה קשור לפורום הזה אבל בכל זאת אין לי מקום אחר לשאול אז אני מנסה...
רציתי לדעת אם ישאלו אותי בעבודות למה קיבלתי פטור מהצבא מה להגיד להם? רשום מטעמי בריאות חשבתי על להמציא איזה משהו שקשור לבריאות שעברתי איזה ניתוח או משהו ולא גייסו אותי יש לכם רעיונות?
אני יודע שאסור להם לשאול אותי למה קיבלתי פטור אבל 99% שישאלו אותי למה אז אני רוצה להיות מוכן
תודה רבה!
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: יש לכם רעיונות אם שואלים אותי למה קיבלתי פטור לעבודה?

הודעהעל ידי במילא רגוע » 27 יולי 2014 07:41

אלרגיה למדים
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 28 יולי 2014 08:58

נמלטים כתב:היי
אז אחרי שבועיים וחצי בבידוד בכלא 6
קיבלתי פטור "מטעמי בריאות" (נפשי בתכלס) ואני מוכן לצאת לעשות עם עצמי משהו
עכשיו אני לא יודע עד כמה זה קשור לפורום הזה אבל בכל זאת אין לי מקום אחר לשאול אז אני מנסה...
רציתי לדעת אם ישאלו אותי בעבודות למה קיבלתי פטור מהצבא מה להגיד להם? רשום מטעמי בריאות חשבתי על להמציא איזה משהו שקשור לבריאות שעברתי איזה ניתוח או משהו ולא גייסו אותי יש לכם רעיונות?
אני יודע שאסור להם לשאול אותי למה קיבלתי פטור אבל 99% שישאלו אותי למה אז אני רוצה להיות מוכן
תודה רבה!

תכלס אתה יכול להגיד שנפצעת או משהו והצבא העדיף לשחרר אותך ולא לשלם הרבה על הטיפולים ...
תגיד אתה יכול לספר ככה בקצרה על איך יצאת ? כאילו מהרגע שנכנסת לכלא ועד ליציאה איזה תהליך עברת מה עשית ?
נמלטים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי נמלטים » 28 יולי 2014 15:59

שפטו אותי ישר לא נתנו לי לראות קב"ן לפני זרקו אותי למעצר בבקום ולקחו אותי עזוק קיבלתי 35 יום בגלל שהתחצפתי לשופט (טעות אני יודע... אבל לא שלטתי בעצמי)
הגעתי לכלא ויום למחרת במיונים המ"פ קיבל ממני נגיחה (שוב לא שלטתי בעצמי לפרטוקול כולם שם הומואים שעפים על עצמם יותר מידי אבל זה שהתנהגתי ככה כמו משוגע כל הכליאה עמד לצידי וללא ספק עזר לי בפטור ולצאת משם יותר מהר) שמו אותי באגף בידוד
סירבתי פקודות (לא נתתי דום למב"ס אפילו) וקיבלתי כמה פעמים מכות ועברתי התעללויות מצד הסוהרים (הם נאצים.. איזה רמה נמוכה איכס) יום שלישי בכליאה השגתי סיכה וחתכתי את עצמי ביד (האמת.. לא היה אכפת לי) אבל לא משהו רציני
קיבלתי ישר פגישה עם קבן והוא הפנה אותי לפסיכיאטר שהמליץ על 21 בפגישה העברתי מסר שלא אכפת לי מכלום ואני רוצה למות ומאז יום יום היה לי פגישה עם קב"ן או פסיכיאטר ותמיד עמדתי על שלי בפגישות שאני אובדני וצריך טיפול
לקחו אותי לבית חולים 10 ושם קיבלתי פרופיל 21
ביקשתי מחילה מהשופט או משהו כזה (לא חנינה) ואחרי שבועיים וחצי בסה"כ של כליאה שחררו אותי וכל הזמן הזה שהייתי שם פשוט שמתי זין אחד גדול על כולם לא עליתי על מדים הייתי יושן מתי שאני רוצה (אסור לשכב או לישון... אתה כאילו צריך לשבת כל היום על המיטה מדוגם) זה הגיע למצב שלסוהרים אין יותר כח אלי
אחר כך (יום למחרת שהשתחררתי) הייתי צריך ללכת שוב לבקום בתל אביב שם חיכתי כמה שעות ואז הפנו אותי למדור שחרורים וקיבלתי פטור
אני יציין שהגעתי ללכלא עם מסמכים מפסיכיאטר של כל מיני הבחנות של בעיות באישיות דכאון וכו' ואמרתי להם שאני משתחרר אני הולך להתאשפז במחלקה פסיכיאטרית
פחות או יותר זהו... הדבר היחיד שטוב זה שהכרתי שם חברה ממש מדהימים ואנחנו שומרים על קשר
katya

הודעהעל ידי katya » 29 יולי 2014 13:33

איך הכרת אנשים אחרים כשהיית בבידוד
נמלטים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי נמלטים » 30 יולי 2014 19:15

כל מי שיושב בבידוד הוא בפיקוח\שמירה 24/7 שלא יתאבד או משהו
מכניסים שומרים (אסירים) מפלוגה א' לשמור ל4 שעות ואז מישהו אחר בא להחליף
ככה שלא הייתי שם לבד היה לי עם מי לדבר
נמלטים
יצירת קשר:

הודעהעל ידי נמלטים » 31 יולי 2014 03:07

תגידו משחררים מהצבא בגלל פוסט טראומה?
אם כן זה יהיה מעולה אפשר יהיה להמציא שקרה לי משהו שהייתי קטן שרודף אותי ואני לא אוהב לדבר על הנושא וקיבלתי על זה פטור רפואי... נשמע עדיף כי סכרת זה בעייתי
katya

הודעהעל ידי katya » 31 יולי 2014 10:19

תגיד שהיה לך דיכאון אחרי לידה :|
נו באמת,מה אתה צריך תירוצים?
תגיד שקיבלת פטור מהצבא וזהוא.

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 44 אורחים