אפשרי להשתחרר בשלושה חודשים?

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אושפיזין
יצירת קשר:

אפשרי להשתחרר בשלושה חודשים?

הודעהעל ידי אושפיזין » 21 יולי 2014 18:47

שלום, היו לי פה כמה אשכולים והייתי אמור להתגייס בשישי לאוגוסט, לשמחתי שלחתי טופס דחייה ועכשיו אני מתגייס בעשרים ושש לאוקטובר, משמע יש לי שלושה חודשים וחמישה ימים, תשעים וחמישה יום.

אני באמת שלא רוצה להתגייס, אני לא רוצה ללכת לבקום, לדבר עם קבן, לחכות, אנשים מפצירים בי לעלות על האוטובוס, לחתום הצהרת נאמנות, מעבירים אותי מהבסיס הזה להוא לפה לשם, מקבל עבודה חרא, אני לא רוצה להכנס לזה.

יש לי תשעים וחמישה ימים, אני לא בטוח בעצמי שזה אפשרי לצאת בתקופת הזמן הזאת, אני מאוד רוצה לצאת וקראתי טרגט כמה פעמים, לצערי ההורים שלי פנאטיים שרוצים שאני אתגייס בכל מחיר גם אם יחתך לי הז*ן מחר.

הבנתי שכדאי לי להתחיל עם שליחת חוות דעת של פסיכיאטר אזרחי, לצערי אלו שלא גובים 800 שקל (סכום שאין לי) צריכים לקבוע תור חודש מראש, ואז להפגש עם קבנים עד שאצא.

אני לא בטוח איך או בכלל אם אני יכול להשתמש בחודשים האלו, כמלש"ב, כדי לצאת.. (לפני הגיוס.) בבקשה תנו לי אינדיקציה יותר טובה, נמאס לי מהלחץ, נמאס לי לחכות לזה. תודה.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: אפשרי להשתחרר בשלושה חודשים?

הודעהעל ידי במילא רגוע » 21 יולי 2014 22:42

אם יש לך 3 חודשים עד הגיוס, ותור לפסיכולוג לוקח חודש, זה עדיין יוצא לפני תאריך הגיוס. רק תוודא שמי שאתה קובע אצלו נותן חוות דעת לצבא, שלא תבזבז את הזמן.

אנשים כבר הצליחו להגיע לקבן בהתרעה קצרה לפני תאריך הגיוס, זה כרגע הדבר היחידי שאתה יכול לעשות, להשיג חוות דעת ולשלוח כדי שיקבעו לך תור, רצוי לפני הגיוס אם כי 3 חודשים לפני מאוד יכול להיות שיגידו לך שתראה קבן רק ביום הגיוס. אבל שווה לנסות.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 22 יולי 2014 00:56

במילא רגוע כתב:אם יש לך 3 חודשים עד הגיוס, ותור לפסיכולוג לוקח חודש, זה עדיין יוצא לפני תאריך הגיוס. רק תוודא שמי שאתה קובע אצלו נותן חוות דעת לצבא, שלא תבזבז את הזמן.

אנשים כבר הצליחו להגיע לקבן בהתרעה קצרה לפני תאריך הגיוס, זה כרגע הדבר היחידי שאתה יכול לעשות, להשיג חוות דעת ולשלוח כדי שיקבעו לך תור, רצוי לפני הגיוס אם כי 3 חודשים לפני מאוד יכול להיות שיגידו לך שתראה קבן רק ביום הגיוס. אבל שווה לנסות.

אז גם אם אני אקבל קבן אני בכל זאת אצטרך להתגייס עד שיוציאו אותי?.... פאק..
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 22 יולי 2014 04:41

לאו דווקא. אפשר שתקבל קבן לפני תאריך הגיוס ואפשר שהוא ישחרר אותך לפני תאריך הגיוס. אבל אפשר שלא.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 13 אורחים