עזרה|קב"ן ביום גיוס *דחוף!*

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אנונימי8655
יצירת קשר:

עזרה|קב"ן ביום גיוס *דחוף!*

הודעהעל ידי אנונימי8655 » 19 יולי 2014 22:21

אוקיי, אז פספסתי את הזימון לקב"ן בגלל שהם לא הודיעו לי עליו, ועד שהתקשרתי הוא כבר עבר. הם אמרו לי שאין א, מועד פנוי ושאני אצטרך להגיע ביום גיוס ושרשום להם שם שאני אמור להגיע לקב"ן ושאני אהיה אצלו לפני הגיוס עצמו.
גם אמא שלי ניסתה לדבר איתם וגם ניסיתי לדחות הגיוס והם סירבו. הגיוס שבוע הבא. מה אני עושה עכשיו? איך להגיע לקב"ן ביום גיוס? למי לפנות? ואני צריך להגיע אליו בלשכת גיוס עצמה או שזה אחרי האוטובוסים?

נ.ב. אני לא מוצא את המכתב שקיבלתי מהפסיכולוג. שלחתי להם אותו כבר בפקס, אני צריך גם להביא עותק פיזי?
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: עזרה|קב"ן ביום גיוס *דחוף!*

הודעהעל ידי במילא רגוע » 19 יולי 2014 22:43

"איך להגיע לקב"ן ביום גיוס? למי לפנות?" להגיד לכל מי שאתה רואה שיש לך תור לקבן ביום הגיוס ואתה לא מתקדם בחיול עד שאתה רואה קבן. זה עובד גם אם לא רשום להם שיש תור.

"אני צריך להגיע אליו בלשכת גיוס עצמה או שזה אחרי האוטובוסים?" אוטובוסים זה קצת מבלבל. אם אתה בלשכת גיוס אזורית, כמו באר שבע או חיפה יכול להיות שאם תתעקש ביום הגיוס יתנו לך לראות קבן בלשכה עוד לפני שתגיע לבקום, אבל הם גם יתעקשו שתיסע לבקום ותראה קבן שם, כי בעקרון הלשכת גיוס לא מטפלת בחיילים, רק במיועדים לגיוס. יש גם את טקס טיפשי דומה בתל השומר, שמגיעים לרחבה של לשכת הגיוס ועולים על אוטובוסים כדי שההורים ינופפו ויצלמו ואז מסיעים אתכם 5 מטר לתוך הבקום, למקום ששם מטפלים בגיוס בפועל ובתיאוריה רק שם אתה אמור לראות קבן (אבל יש לי זכרון עמום של סיפור שמישהו הצליח לראות קבן בלשכה האזורית במקום לנסוע לבקום). אם הגעת לבקום עצמו, מכאן והלאה אל תתקדם בשרשרת חיול, ובטח אל תעלה לאוטובוס שנוסע לטירונות.

"אני צריך גם להביא עותק פיזי?" עדיף מבחינתך שיהיה לך עותק ביד מלסמוך על זה שהעותק מהפקס יופיע בתיק שלך אצלם. כל כך עדיף שלדעתי תיצור קשר עם הפסיכולוג ותגיד לו את זה, שאתה זקוק לעותק נוסף, שישלח לך במייל או בפקס או שתלך לקחת, כי זה כן חשוב.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אנונימי8655
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אנונימי8655 » 20 יולי 2014 19:00

אין אפשרות ליצור קשר עם הפסיכולוג, הוא בחו"ל או משהו לשבועיים הקרובים.
מה שכן, בנוסף לאישור על האבחון של הפסיכולוג מרופא משפחה הצלחתי להשיג מכתב מפסיכיאטר, למרות שאין שם התייחסות ספציפית לצבא ולא כתוב שם הרבה...זה עדיין מועיל? (ברור לי שכדאי להביא את זה בכל מקרה...)
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 20 יולי 2014 20:26

"הוא בחו"ל" לפעמים יש להם משרד, קרי מזכירה, שיכולה להוציא עותק, אבל להרבה אין.
"זה עדיין מועיל?" כל אבחון מועיל, כל עוד מה שכתוב בו זה לא קוד ל"אין לו שום דבר", שגם זה סתם לא עוזר, זה לא מזיק. זה לא משנה אם הפסיכולוג מחווה את דעתו לגבי כשירותך לשרת בצבא, זה התפקיד של הקבן. עיקר המטרה של המסמכיאדה זה לתת נופך של רצינות ואמינות לטענות שלך, אבל בשלב שאתה נמצא בו מה שבעיקר קובע זה ההתרשמות של הקבן שתפגוש ממצבך הנוכחי, אם אתה בנאדם שאפשר לשים לו רובה ביד או לא, השאר עוזר אבל לא ברור כמה, אם בכלל.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אורח

הודעהעל ידי אורח » 21 יולי 2014 13:22

אוקיי, ואם הוא אומר לי שהוא לא רואה כלום וצריך להמשיך בחיול כרגיל, מה לעשות? יש לי אפשרות כלשהי למנוע את זה?
אנונימי8655
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אנונימי8655 » 21 יולי 2014 13:24

אם זה לא ברור, זה הייתי אני, שכחתי להתחבר פשוט...
katya

הודעהעל ידי katya » 21 יולי 2014 13:28

אז ישפטו על סירוב פקודה ותכנס לכלא(ויכול גם שיתנו לך המקסימום שהוא 28 יום בגלל המבצע בעזה..)
וגם בכלא יש קב"ן.
אבל תשנן טוב טוב את טרגט 21,תיפגש עם הקב"ן ביום הגיוס ואז תראה מה קורה.
קודם תגיע אל הגשר ואז תחצה אותו! :mrgreen:

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 44 אורחים