האם סופר-פארם עוברת על החוק?

פורום פרופיל חדש פורומים בין מיליטריזם לפמיניזם האם סופר-פארם עוברת על החוק?

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #101839 הגב
    Anonymous
    חבר

שמתי לב שבדף פרטים אישיים שממלאים ברשת בתי המרקחת "סופר-פארם" נדרש למלא סעיפים של "תקופת שירות צבאי", ו"פרופיל צבאי", ואם אני זוכר נכון אז אפילו סעיפי ליקוי.

האם יש כאן עבירה על החוק?

#131399 הגב
    Anonymous
    חבר

תצלם את זה ותעלה לכאן.אגב, גם אני נתקלתי בדברים דומים, ואני הולך לפרסם את זה באתר.

#131400 הגב
    Anonymous
    חבר

זו שאלה מעניינת, אני מניח שאתה מתכוון למשרה ברשת "הסופר-פארם". פרופיל וסעיפי ליקוי, זה נשמע מוגזם בשביל למכור בשמים לא?
    אני מציע שתפנה לפורום באתר http://www.army.co.il
    ותשאל מה החוק אומר לגבי זה. אגב, הם יכולים לשאול מה שהם רוצים
    ואתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה כי אין להם דרך לגלות שום דבר. 
    ** רעיון מעולה רמי.

okcomputerradiohead39274.5409953704

#131405 הגב
    Anonymous
    חבר

היי,
    הם יכולים לשאול לגבי השירות הצבאי שלך, בעיקר בגלל הטבות המס אבל לא רק. בשום פנים ואופן לא מותר להם לשאול לגבי הפרופיל שלך, או לגבי סעיפי הליקוי שהיו לך בצבא. בבקשה תסרוק או תצלם ותעלה לכאן (:

#131411 הגב
    Anonymous
    חבר

זהו שאין לי אין את זה. כי את מה שמילאתי הבאתי להם.

אבל כל אחד יכול לגשת לחנות סופר-פארם הקרובה אליו ולשאל על עבודה, ויתנו למלא את הטופס הזה. ואז אפשר פשוט לקחת אותו ולא להחזיר.

אני לא חשבתי על זה מראש…

#131413 הגב
    Anonymous
    חבר

אז תקח מהם שוב, וכמו שאמרת, תקח ואל תחזיר. ושוב, תצלם ותעלה לכאן..

#131414 הגב
    Anonymous
    חבר

זה שזו עבירה על החוק זה ברור, השאלה היא מה אפשר לעשות לגבי זה? זו תופעה נפוצה ולא נראה כאילו לרשויות, לציבור או למשהו יש אינטרס לאכוף את החוק במקרה הזה
    דרך אגב, אם זה מפתיע אותכם אז הנה מקום לימודים, שגם נמצא בתל אביב וגם מלמד אומנויות ועדין מפלה – http://www.nissan-nativ.co.il/h_registration.html
    בקיצור, אם משהו מכיר מקרה שהענישו מעסיק שהפלה בגלל אי שירות צבאי, אני אשמח אם הוא ישתף אותנו

#131417 הגב
    Anonymous
    חבר

בחר_בחופש, מה שהבאת בלינק, זה לגמרי לגיטימי ממעביד לדרוש.הוא לא ביקש שירות צבאי כתנאי לקבלה. הוא ביקש אנשים לאחר צבא.גם אתה וגם אני יכולים ללכת למעביד הזה ולהתקבל אצלו כי שנינו לאחר שירות צבאי.אין כל בעיה במה שהוא כתב.לגבי הענשות מעסיקים שמפלים על רקע שירות צבאי- אם אני אשמע משהו אני אכתוב.

#131418 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote RAMI7250:

בחר_בחופש, מה שהבאת בלינק, זה לגמרי לגיטימי ממעביד לדרוש.
    הוא לא ביקש שירות צבאי כתנאי לקבלה. הוא ביקש אנשים לאחר צבא.
    גם אתה וגם אני יכולים ללכת למעביד הזה ולהתקבל אצלו כי שנינו לאחר שירות צבאי.

זה לא מעביד, מדובר פה בלימודים
    אם הוא היה רשום רק שירות צבאי, אז זה עוד היה בסדר אבל הוסיף את השירות הלאומי (מה שצריך לגרום לך להרים גבה). מה גם שנדרש להתקשר אם לא עשית שירות צבאי
    חוצמזה, שבלי קשר למה שרשום, אני יודע מה קורה שמה וכן יש גישה של אפליה אנשים שלא עשו שירות צבאי. גם אם הם הצליחו להסתיר את זה בדרך שהם כתבו (למרות שזה לא היה כזה מוצלח לפי דעתי, בגלל השירות הלאומי) זו היא האמת.

#131419 הגב
    Anonymous
    חבר

בחר_בחופש,  אם מישהו לדוגמא כותב או מתקשר אליהם ונותן קורות חיים שלו והוא ללא שירות צבא- הוא מקבל תגובה שלילית, או שהם דוחים אותו בנימוס וממציאים לו תירוץ שהוא לא יכול להתקבל ללימודים?אם התשובה היא הראשונה, יש פה עילה לתביעה (ויתקנו אותי החברים, שמבינים פה במשפטים יותר ממני)דבר נוסף- תאמר לי בבקשה, אתה יודע את מה שכתבת לעיל משמועות, או ממעשה שקרה לך?

#131424 הגב
    Anonymous
    חבר

לי זה לא קרה, אני מכיר משהו שסיים 3 שנים וזה מה שהוא סיפר לי על הבית הספר ועל הדעות של המנהל בחר_בחופש39275.5990972222

#131677 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote שמח ומאושר:

שמתי לב שבדף פרטים אישיים שממלאים ברשת בתי המרקחת "סופר-פארם" נדרש למלא סעיפים של "תקופת שירות צבאי", ו"פרופיל צבאי", ואם אני זוכר נכון אז אפילו סעיפי ליקוי.

האם יש כאן עבירה על החוק?

הם גם מכריחים, את הקופאיות אצלם, לעמוד על הרגליים במשך שעות על-גבי שעות.אז למה אפשר, כבר, לצפות…

#131678 הגב
    Anonymous
    חבר
    quote בחר_בחופש:

זה שזו עבירה על החוק זה ברור, השאלה היא מה אפשר לעשות לגבי זה? זו תופעה נפוצה ולא נראה כאילו לרשויות, לציבור או למשהו יש אינטרס לאכוף את החוק במקרה הזה
    דרך אגב, אם זה מפתיע אותכם אז הנה מקום לימודים, שגם נמצא בתל אביב וגם מלמד אומנויות ועדין מפלה – http://www.nissan-nativ.co.il/h_registration.html
    בקיצור, אם משהו מכיר מקרה שהענישו מעסיק שהפלה בגלל אי שירות צבאי, אני אשמח אם הוא ישתף אותנו

וואו – וזה "ניסן נתיב" ה"""אומלל""", שלופוליאנסקי ה"נורא" רוצה לסגור אותו…שיסגור שיסגור שיסגור שיסגור!!!

#131687 הגב
    Anonymous
    חבר

זה ממש מוזר, יש מלא עובדים ערבים בסופר פארם.

מוצגות 14 תגובות – 1 עד 14 (מתוך 14 סה״כ)
מענה ל־האם סופר-פארם עוברת על החוק?
פרטים:

אנחנו זקוקות לתרומתך!

באמצעות:

או העברה בנקאית:

פרופיל חדש
בנק הפועלים (קוד 12)
סניף ראשי רמת השרון (קוד 630)
חשבון מספר 421120
IBAN IL210126300000000421120

פרופיל-חדש-לוגו