מה הצעד הבא שאני צריך לעשות אני ממש מיואשש

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

ramzor
יצירת קשר:

מה הצעד הבא שאני צריך לעשות אני ממש מיואשש

הודעהעל ידי ramzor » 17 יוני 2014 12:38

אני כבר כמעט שנתיים סובל מאוד בצהל ואני חייב לצאת מהצבא לא אכפת לי שנשאר לי קצת יותר משנה לשירות אני פשוט חייב לצאת מהגהנום הזה!!
הייתי לפני חודשיים ברמ 2 על ששברתי לעצמי את האצבע ברגל והייתי כבר במעצר על נפקדות קצרה.
ואז חזרתי לשירות שלי כרגיל ושרדתי שבועיים ואז כבר לא יכולתי יותר והיום הלכתי למפקד שלי ואמרתי לו שאני רוצה לעבור תפקיד ולצאת מהמטבח ואני לא יכול יותר כי אני בדיכאון ובקושי אוכל וסובל מנדנודי שינה וכבר לא מדבר עם אף אחד בבסיס כי אין לי חשק לכלום ואז הוא היה אטום ואמר לי שאין מה לעשות ושכולם סובלים ואז אמרתי לו שאני לא יכול ושאני יתקע לעצמי כדור בראש והוא יודע שאני מסוגל לפגוע בעצמי ואז הוא יצא בן זונה ואמר לי תפגע בעצמך ותירה לעצמך כדור בראש ושזה לא יתן לי כלום בחיים. בסוף הוא שאל אותי אם אני רוצה לראות קב"ן ואמרתי לו שכן והוא קבע לי תור לעוד שבוע.
ואז הוא שאל אותי אם אני מתכוון לעבוד אז אמרתי לו שאני לא מסוגל לעבוד וקמתי והלכתי קצת דומע.
ןעכשיו הוא רוצה להעלות אותי משפט על סירוב פקודה.

אני חייב עצות מה לעשות?? אין לי בעיה לשבת בכלא או בריתוקים אם זה מה שיכול לעזור לי.
אני חייב לצאת מהצבא אני כבר לא יכול יותר!!!
נערך לאחרונה על ידי ramzor ב 17 יוני 2014 17:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

Re: מה הצעד הבא שאני צריך לעשות אני ממש מיואשש

הודעהעל ידי במילא רגוע » 17 יוני 2014 13:46

"אין לי בעיה לשבת בכלא או בריתוקים אם זה מה שיכול לעזור לי." אתה בסיטואציה קשה שבה מה שמעניין אותם זה לא הבריאות שלך אלא שתעשה את העבודה, ובשביל זה הם לא יהססו לאיים וגם להעניש אותך - כדי להרתיע אותך ולגרום לך לחזור לתפקיד. אני תמיד אומר שתפקוד זה הפרמטר שהכי מעניין אותם. לא מעניין אותם אם רע לך, לא מעניין אותם שאתה סובל מדיכאון ועלול לפגוע בעצמך (יש פה ושם מפקדים שאכפת להם, אבל מעטים), מעניין אותם אם אתה עושה את התפקיד וזהו. אתה בסיטואציה בעייתית כי אם אתה חוזר לעבוד במטבח ועושה עבודה רגילה (גם אם אתה ממשיך להתלונן) ימשיכו להתעלם מהמצוקה שלך, ואם אתה מסרב בצורה מפורשת ישר ישפטו אותך. אידיאלית כדאי לנסות למצוא את דרך הביניים, של גם לא לסרב ישירות (להתייצב איפה שאומרים לך ומתי, כל הדברים שעליהם אתה יודע שישר שופטים) וגם לא לתפקד בתפקיד בפועל כי אתה ממוטט ולא מסוגל להתרכז בכלום ומרגיש רע ומתפרק ואולי אם אתה יכול בוכה או צועק או כל סוג של התפרקות רגשית. אפשר גם ללכת בכיוון של סירוב ישיר, ואפשר לצאת גם דרך שם, כשהם יבינו שחייל לא ייצא ממך בסופו של דבר ישחררו אותך, אבל בדרך כלל זה תהליך יותר ארוך וכל הכליאות האלה זה לא בדיוק כיף חיים.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
ramzor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ramzor » 17 יוני 2014 17:33

יש פה עוד אנשים שיכולים לעזור לי???
ramzor
יצירת קשר:

הודעהעל ידי ramzor » 18 יוני 2014 13:20

אני חושב לשלוח הודעה למפקד שלי שאני תליתי את עצמי בחדר ואז באמת לתלות את עצמי ולקוות שהמפקד שלי יגיע בזמן כדי לשחרר אותי לפני שאני ימות. השאלה אם זה יעזור לי להשתחרר מהצבא???
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 18 יוני 2014 14:43

אתה שם את חייך בידיו של מפקד שאמור להגיע בזמן כדי להציל אותך? ואם הוא לא יפתח את המכתב בזמן? ואם הוא יחשוב שאתה סתם עובד עליו?

לשלוח למפקד מכתב שמודיע לו שאתה הולך להתאבד נשמע לא כמו ניסיון התאבדות אלא כמו ניסיון מניפולציה. זה בדיוק מסוג הדברים ששופטים אנשים עליהם, לא מהלך שמשחרר. אם אתה כזה נואש, לך לאשפוז פסיכיאטרי, אני מבטיחה לך שאחרי שתשתחרר משם ישחררו אותך מהצבא, וכל מה שהיית צריך לעשות זה להשתעמם שבועיים. בכל מקרה, לביים ניסיון התאבדות זה רעיון ממש מטומטם. הרבה אנשים עושים את זה כדי למשוך תשומת לב למצוקה שלהם, ובהרבה מקרים הם גם עושים לעצמם נזקים בדרך, כשבאותה מידה הם יכלו לשדר מצוקה בדרכים אחרות, ברורות לא פחות. זה שאתה לא מפחד לפגוע בעצמך או להסתכן במוות לא אומר שבשבילך זאת דרך יחסית נוחה להשתחרר, מה שזה אומר זה שמשהו באמת מעורער נפשית בך, ואתה הבנאדם האחרון שצריך לרקום תוכניות של לפגוע או לאיים לפגוע בעצמך. אני מבקש בכל לשון של בקשה שתיצור קשר עם מישהו שאתה סומך עליו או עם גורם שעוזר בתמיכה נפשית כמו ער"ן ותדבר איתם על זה, אל תישאר לבד עם התוכניות המטופשות האלה בראש שלך ותשכנע את עצמך שזה הגיוני לעשות את זה ככה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
אנדרימ

הודעהעל ידי אנדרימ » 28 יוני 2014 00:59

במקרה כזה תעשה משהו מאוד פשוט שעובד תמיד כמו קסם
עשיתי את זה השבוע
באתי למפקד שלי בסביבות שמונה בבוקר בבקשה לכפס הוא לא רצה להביא לי התקשרתי ישר לקצין העיר אמרתי שאני רוצה להתאבד הם ביקשו את המספר של המפקד פתאום הוא מתקשר אליי אומר לי שיש לי כפס בשעה עשר

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים