קצין מיון גברים ((דחוף זה מחר /: ))

מידע לגבי תהליכי קבלת פטור משירות צבאי

המנהלים: newprofile, MSMS

אושפיזין
יצירת קשר:

קצין מיון גברים ((דחוף זה מחר /: ))

הודעהעל ידי אושפיזין » 14 יוני 2014 10:39

שלום לכולם, שלחו לי זימון למחר 15.06.14 לקצין מיון גברים, כפי האמור בזימון אין לי שיבוץ כרגע והם נותנים לי ללכת לראיון מחר ב - 11 בבוקר עם קצין מיון גברים שייתן לי לאמר מה אני רוצה להיות בצבא, אם לא אלך - אשובץ לפי צורכי הצבא (לא טוב).

המטרה שלי היא לצאת מהצבא, להשתמט, שאלתי אליכם, במיוחד אל במילא רגוע אך גם לכל אלו שבאמת יודעים עניין, איך אני אמור לגשת לזה? באיזו גישה אני אמור לבוא אליו? אילו עבודות יעבדו לטובתי בתהליך ליציאה מהצבא?

אני באמת שלא יודע באיזה גישה לבוא לשם, אהיה מאוד מאוד מאוד שמח ואסיר תודה אם תתנו לי הכוונה לגישה שלי ובאילו עבודות שווה לי להתמקד ומה לאמר לו (אני רוצה ככה וככה וככה), קצין מיון גברים ייקבע לי את השלוש שנים בצבא אבל מבחינתי אני הולך להשתמט,
אני רק רוצה את הדרך הכי קלה להשתמטות ומחר יש לי את ההזדמנות לשנות את רמת הקושי שלי לשם או לשם, בבקשה תכוונו אותי, תודה.
Lili
יצירת קשר:

Re: קצין מיון גברים ((דחוף זה מחר /: ))

הודעהעל ידי Lili » 14 יוני 2014 11:21

קצין מיון לא באמת יעזור לך איכשהו, אתה צריך לדרוש בלשכה שיתנו לך שיחה עם קבן.
All I want , is my freedom
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 14 יוני 2014 11:37

בהתחלה חשבתי להגיד כמו לילי שזה לא משנה, אבל אז חשבתי שאם כל כך הרבה אנשים מתלוננים באופן ספציפי על כמה קשה לצאת מחיל חימוש וחיל האוויר, אולי שווה ללכת לראיון רק כדי לא להגיע לחילות האלה. סתם רעיון. וגם מה שלילי אמר, לבקש שם לראות קבן.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
katya

הודעהעל ידי katya » 15 יוני 2014 19:33

תבקש להיות מאבטח מתקנים.
הם משרתים שנתיים ועושים שבוע שבוע.
והשמירות בתפקיד הם 8/4 כלומר 4 שעות שמירה ואז 8 שעות מנוחה.
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 15 יוני 2014 20:27

"והשמירות בתפקיד הם 8/4 כלומר 4 שעות שמירה ואז 8 שעות מנוחה." איך שאת כותבת את זה כאילו זה דבר חיובי רואים שלא עשית את זה בפועל. בפועל, אם את לבד בעמדה, שזה רוב עמדות השמירה, זה סוג של סיוט. 4 שעות לבד בשמירה זה נצח. בלילה, המשמרת השניה והשלישית דופקות לך את השינה. הם לא עושים שבוע שבוע כי הצבא פתאום נהיה נדיב, הם עושים שבוע שבוע כי זה תפקיד שוחק נפשית.

בבקשה, תנסי. קחי כיסא ושבי ליד הדלת של הבית 4 שעות באמצע היום בלי לעשות כלום שמסיח את הדעת (במיוחד בלי סמרטפון) ובלי לדבר עם אף אחד, ואז תקומי באמצע הלילה ותשבי עוד 4 שעות ערה. נראה איך תרגישי אחרי יום אחד כזה.
"אין בך יראת-כבוד לסמכות יתרה או למסורות שאבד עליהן הכלח. אתה מסוכן ומנוון ויש להוציא אותך החוצה ולירות בך."
- מלכוד-22
סמל אישי של המשתמש
במילא רגוע
יצירת קשר:

הודעהעל ידי במילא רגוע » 16 יוני 2014 18:08

נו? איך היה?
- מלכוד-22

חזור אל “רשת הליווי לסרבנים ונמנעים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים